Turkcell’den Çılgın Tarifeler Gelecek

Bu konuyu okuyanlar

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Turkcell’den Çılgın Tarifeler Gelecek

Turkcell, uzun süredir devam ettirdiği mücadeleyi kazandı. Çok daha uygun fiyatlarda tarife verebilmek için BTK’nın kararı, dün gece yayınlandı.

İyi ki kazanmış o zaman artık millet türk telekoma, vodafona 8gb internet paketi aldıkları fiyata biz turkcellde 2 gb 3gb alabiliyoruz fiyatların inmesi kullanıcılarını çok sevindiricek zaten eskiye göre internet kullanımı çok daha fazla gereken birşeydi.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Turkcell kazıklıyorculara gelsin. :) Devlet izin vermiyormuş, diğerlerini koruduğu için. Şimdi onlar dusunsun. :)

Ayrıca Platinium biraz ucuzlaması gerekiyor.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Dakikadan ziyade bol internetli paketler bekliyoruz. Turkcell kalitesini seviyoruz :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Türkcell Dört Dörtlük paket kullanıcısıyım. 6 gb 1000 dk 1000 sms + 16 mb Superonline limitsiz internet 99 Lira veriyorum. Bu paket gayet kullanışlı iken birde indirim gelse of tadından yenmez.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bakalım bekliyoruz yeni paketleri herkes bir gün turkcell li olacak :D

İhsan02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim ikitane faturalı hattım var eyer türkcell avantaj sunarsa bende geçiş yaparım pahalı diye avea kullanıyordum

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Dakikadan ziyade interneti bol paketler gelirse daha iyi olacak.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Editör arkadaşım burada bir yanlış anlaşılma veya Turkcell lehine kasıtlı çarpıtma var sanırım? BTK'nın kararında Turkcell diğerlerinden pahalı satsın gibi bir dayatma söz konusu değil. Yorumlara baktığım kadarıyla herkes de okumadan benimsemiş, "devlet izin vermiyormuş ucuz satmasına" gibi yorumlar yapılmış.

BTK'nın aldığı karar, "Vodafone 49 liraya satsın, aynı tarifeyi Turkcell 80'e satsın" gibi bir karar değil, zerre kadar da alakası yok. Kararı okursanız, "operatörler arası ücretlendirme" ile ilgili olarak "haksız rekabetin önlenmesi" amacını taşıyor. Turkcell'in operatörler arası tarifelere uymaması, müşteriyi tarifesinin altında ücretlendirmesi ile alakalı. (Yani BTK'ya bir fiyat bildirip müşteriden farklı bir fiyat alarak rakamları çarpıtmasından kaynaklı bir karar.) Yoksa Turkcell'e diğerlerinden daha pahalı satma zorunluluğu getirilmiyor. İşgüzar Turkcell konuyu çarpıtarak pahalı satmasının suçunu BTK'ya atmış alakasız bir şekilde. Yani hem suçlu hem güçlü.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
İnşallah olur 1GB 1000 sms 500 dk'ya 24 tl veriyorum evlat acısı gibi oturuyor içime.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Çılgın paketler gelsede geçsek. Ucuz diye avea ya geçtik hiç biyer de çekmiyor 4g yi de başka şehire gidince anca gördüm

Reaksiyon puanı
10,325
Çok fazla erken sevinmeyin derim, Turkcell bu ne yapacağı hiç belli olmaz. :)

Son mesajlar