Turkcell'den alışveriş yapmıyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597

Şuan mağdurum bunu sizlerle de paylaşmak istedim ki buradan alışveriş yapmayın diye.

Philips TAT1207 kulaklığımı 721,08 TL (vergiler dahil) 2022 Ağustos ayında almıştım bana ürünümün fiyatının arttığını söylemişlerdi. Bugün iade için çağırdılar gittim işlemler yapılırken 480 TL para iadesi yapılacak dediler o an bayağı sinirlendim gerçek olamaz dedim. Bana gerçek olduğunu söylediler bende gittim Tüketici Hakları'na şikâyette bulundum.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
14 mayısa kadar işim olmaz o firma ile duruma göre ya hiç işim olmayacak yada 14 mayıstan sonra olur ?

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
14 mayısa kadar işim olmaz o firma ile duruma göre ya hiç işim olmayacak yada 14 mayıstan sonra olur ?
Alışveriş (seçimden sonrada duruma göre) yapmanızı tavsiye etmiyorum. Ayıptır söylemesi diyeceğim ama acı gerçekler ki 480 TL'ye kulaklık bile gelmiyor. Sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934

Şuan mağdurum bunu sizlerle de paylaşmak istedim ki buradan alışveriş yapmayın diye.

Philips TAT1207 kulaklığımı 721,08 TL (vergiler dahil) 2022 Ağustos ayında almıştım bana ürünümün fiyatının arttığını söylemişlerdi. Bugün iade için çağırdılar gittim işlemler yapılırken 480 TL para iadesi yapılacak dediler o an bayağı sinirlendim gerçek olamaz dedim. Bana gerçek olduğunu söylediler bende gittim Tüketici Hakları'na şikâyette bulundum.
Doğru mu? anladım, öncesinde 721tl peşin satın almış olduğunuz cihaz arızadan dolayı servis tarafından para iadesi mi? yapılıyor.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Doğru mu? anladım, öncesinde 721tl peşin satın almış olduğunuz cihaz arızadan dolayı servis tarafından para iadesi mi? yapılıyor.
721 TL'ye aldığım ürün arızadan dolayı yetkili servis tarafından değişim-iade forumu veriliyor ardından Turkcell onay için 3 gün bekletiyor sonra tekrar gidiyorum ve aniden 480 TL vereceklerini söylüyor. Olay bu.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,584
Başlıktan dolayı boykot falan var sandım :D. Geçmiş olsun. Beni mağdur etmediler hiç. Ben oradan devam edeyim.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
721 TL'ye aldığım ürün arızadan dolayı yetkili servis tarafından değişim-iade forumu veriliyor ardından Turkcell onay için 3 gün bekletiyor sonra tekrar gidiyorum ve aniden 480 TL vereceklerini söylüyor. Olay bu.
Fatura tutarından daha düşük iade çıkmalarının açıklaması ne? ne söylediler.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Fatura tutarından daha düşük iade çıkmalarının açıklaması ne? ne söylediler.
Hiçbir açıklaması yok sadece bizi Kazıklıyorlar. Fakat yanlış kişiye denk geldiler hakkımı sonuna kadar arayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başlıktan dolayı boykot falan var sandım :D. Geçmiş olsun. Beni mağdur etmediler hiç. Ben oradan devam edeyim.
Sizi de mağdur ettikleri zaman görüşürüz. ?

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
Türkcell daha az kazıklar, kaliteli ürün veya hizmet verir. Şu ana kadar Turkcell ile şükür ki bir sorun yaşamadım.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Maalesef ki Türkiye'de bütün tüccarlar böyle Kimi kazıklarım derdindeler. Kimse biraz daha müşteriye iyi davranayım da bana sürekli gelir ve müşteri getirir diye düşünmüyor. Bunun yanında bizim millet de tüccarı kazıklamaya çalışıyor. Sonuç böyle oluyor. Yakın zamanda birbirimizi kazıklama derdinden kurtulursak böyle sorunlar azalacaktır.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Türkcell daha az kazıklar, kaliteli ürün veya hizmet verir. Şu ana kadar Turkcell ile şükür ki bir sorun yaşamadım.
Bizim 721 TL'ye zamanında aldığımız ve şuan fiyatı artmış olan ürünü 480 TL'ye iade yapıyorlar. Kısacası ortada KAZIKLAMA var.

Son mesajlar