Türk.net

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Mesela benim altyapım türk telekomdan kiralanmış altyapı pandemi öncesi 78 mbps çıkıyordu pandemiden beri 85 üstü hep. Aslında dağıtım kutusuna olan mesafede etki ediyor. Bizim sokaktaki dağıtım kutusu tam binanın karşısında 5 6 metre var ancak.

RICH4RD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
inşallah dilediğin gibi olur dostum hayırlı olsun şimdiden inanır mısın bu sabah 80 gblik oyunu bir buçuk iki saate indirdim çok başka bir duygu ya :D
Mesajını gözden kaçırmışım dostum kendimi garip hissettim kusura bakma sen kaç download alıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela benim altyapım türk telekomdan kiralanmış altyapı pandemi öncesi 78 mbps çıkıyordu pandemiden beri 85 üstü hep. Aslında dağıtım kutusuna olan mesafede etki ediyor. Bizim sokaktaki dağıtım kutusu tam binanın karşısında 5 6 metre var ancak.
Türknet müşteri hizmetleri en üst paketi dahi aldınığınız zaman 3-4 upload arası alırsınız dedi şu an 7.50 alıyorum arada nasıl bu kadar fark oluyor anlamadım bide 3 temsilciye teyyit ettirdim hepsi aynısını söyledi

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,410
Türknet müşteri hizmetleri en üst paketi dahi aldınığınız zaman 3-4 upload arası alırsınız dedi şu an 7.50 alıyorum arada nasıl bu kadar fark oluyor anlamadım bide 3 temsilciye teyyit ettirdim hepsi aynısını söyledi
Çünkü interneti türk telekom altyapısını kiralayarak sana veriyorlar. Bu yüzden kiralanan altyapıda abone başına maksimum download ve upload hızı türk telekomun verdiği bant genişliğinde ne ise aynısını veriyorlar. Türk telekom pandemi sebebiyle upload hızını iki katına çıkardı dolayısıyla türknette upload hızını iki katına çıkarmış oldu.

RICH4RD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
türk Telekom’da rezillik çekiyodum ya iyi oldu Türknet çok iyi bir kampanya sağlıyor bu hız yeter de artar bana