Tüm koşullarda aynı olduğunu varsayarsak Note 8 mi iPhone 8 Plus mı?

8+ vs Note 8

• Kullanılan toplam oy
    29

Tugi9200

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone7 plus kullanıyrdum note8aldım hayatımda gordugum en iyi telefon diyebilirim

GhosTBusteRE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kullanıcı telefon ile ne yapabilir ki oyun sosyal medya varsa mailler vsvsvs. sınırlıdır. o testler vs. ler boş bence.. S8 hız olarak 1.2 sanise hızlı olabilir. ama ben bir ürünü alirken sonrasını düşünürüm.. Müşteri desteği garanti gibi koşullar göz önünde bulundurunca İphoneden şaşmıyor insan..

Şimdi Samsung kullanıcıları ve Apple kullanıcıları servis deneyimlerini yazsın bakalm :)

2 senelik garanti içinde 3 kere telefon değişti. biri telefon yamuldu diye. biri titrerken arada zzt ses geliyor diye biri tekrar yamuldu diyeydi sanırsam. İlgi alaka zaten çok iyi.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Samsung yamulmuyor yalnız [emoji6]

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
10 yıllık apple deneyimimden sonra bir haftadır note 8 kullanıyorum tek özlediğim şey siri. Geri kalan her şeyde note 8 çok çok daha iyi bunu çok net bir şekilde söyleyebilirim. (Çevremde apple fanı olarak bilinen birisiyim :) )
Hayda benim tel şuan note3 8+ tan soguttunuz
--- Gönderi Güncellendi ---
note 8 iphone 7 den geçtim resmen dirildim
Ne gibi mesela?
Samsung yamulmuyor yalnız [emoji6]
Patlıyor :D

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Note 7 olayını söylüyorsun haklısın Da Samsung ne yaptı çatır çatır topladı cihazlarını Müşteri desteğinin kralını yaptı Sonra da Note8 gibi bir telefon çıkartıp kendi rekorlarını kırdı

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Note 7 olayını söylüyorsun haklısın Da Samsung ne yaptı çatır çatır topladı cihazlarını Müşteri desteğinin kralını yaptı Sonra da Note8 gibi bir telefon çıkartıp kendi rekorlarını kırdı
Müşteri desteği açısından apple daha önde diyorlar 3 kez yeni tel vermişler..

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
O zaman al kardeşim 2014 kasa ip8+

emre__ss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayda benim tel şuan note3 8+ tan soguttunuz
Çok ciddiyim abartmıyorum.Çevremde ki herkes bende Samsung görünce çok şaşırdı çünkü herkese iphone tavsiye eden bir insandım tam 10 yıldır bu cihazları kullanıyordum ama İOS 11 den sonra 7 plus da çok ciddi saçmalıklar yaşadım.İOS'u sorunsuz olduğu için kullanıyordum e bu sorunalrı madem İOs'da da yaşıyorum neden iphone alayım ki?Note 8 çok doğru bir tercih oldu.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Note 8 yenilikçi tasarım ile bir adım önde bu bariz sırf 8 plus ı tasarımı yüzünden almayıp seneye çıkacak modelleri bekleme kararı aldım.note 8 in eleştirdiğim tarafları olsada ikisi arasından note 8 alınır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Note 8 her şekil . Belki aynı koşullar altında iPhone X le deseydin olabilirdi ki onada Note 8 derim .