TTNET İnternette Bağlantı Sorunu

BraveHearT~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, son zamanlarda internetimde sürekli kopmalar yaşamaktayım.

1 yıl önce alınmış ASUS DSL-N12E modeli modem ile kablosuz şekilde evde interneti kullanmaktayım.

Ayrıca ASUS USB N13 usb adaptör bulunuyor. 1 adet bilgisayar ve birkaç adet tablet ve telefon ile bağlanmaktayım. Tüm cihazlarda internet çok yavaş ayrıca aniden kopmalar yaşanıyor. Bazen tüm cihazlarda internete bağlı olarak görünmesine rağmen bağlanmıyor.

Ya bu şekilde bağlı olarak görünüyor ya da "İnternet erişimi yok" olarak görünüyor. Bilgisayarımın modeme uzaklığı 4 metre cıvarında.Telefonlar ve tabletde en fazla 6 metre uzaklıkta kullanılmakta. Son zamanlarda bu sorunlar git gide artmakta ve iyice can sıkmakta.
Diğer bir tarifeye ,mesela ULTRANET LİMİTSİZ paketine, geçmem bu durumu düzeltir mi? Sorun nedir?

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ŞURADAN Hızınızı Test Ediniz.İnternet Hızınızı Aktarırsanız Sevinirim.Birde Şu Sorununuzu Çözebilir Bütün Cihazlardan İnternet Bağlantınızı Kesin Ve Sadece Bilgisayardan Erişimi Deneyin.Şuan Ki Paketiniz Ne?

BraveHearT~

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paketim NETLIMITSIZ, test sonuçlarında ortalama 5-6 Mbps hız alıyorum. Diğer cihazlardan bağlantıyı kesince de aynı sorun devam ediyor.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bendede son zamanlarda herşey normal görünüyo ama proxy bağlanamadı diye siteleri açmıyo biraz sonra düzeliyo genel bi sorunmu var acaba..??

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Paketim NETLIMITSIZ, test sonuçlarında ortalama 5-6 Mbps hız alıyorum. Diğer cihazlardan bağlantıyı kesince de aynı sorun devam ediyor.

Peki Hızınız Kaç Megabite Kadar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bendede son zamanlarda herşey normal görünüyo ama proxy bağlanamadı diye siteleri açmıyo biraz sonra düzeliyo genel bi sorunmu var acaba..??

Bizim İşyerindede Aynı Sorun Var.DNS Değiştirince Düzeliyor...

Normalde Otomatik DNS.Arızalanınca 8.8.8.8-8.8.2.2 Yapıyorum Düzeliyor.Tekrar Arızalanınca Oto. Yapıyorum.

Bence Dene...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bizim evdeki internetimizde sorun var.Kablosuz ağ gözükmüyor.Arada 1 metre olmasına rağmen gözükmüyor