Soru Tp-link UB400 bağlantı sorunu

zkayaturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar iyi forumlar. 2 gün önce Philips Tah4205 model Bluetooth kulaklık ve Tp-link ub400 Bluetooth adaptör aldım. Ancak bilgisayara taktığımda Bluetooth adaptör Philips kulaklığımı görmüyor. Sizce sorun nedir nasıl çözebilirim

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,541
Kulaklık başka bir donanıma hali hazırda bağlı olabilir. Kulaklığın hiçbir donanıma bağlı olmadığından öncelikle emin olmanız gerekli. Bu garanti mi?

Garantiyse, doğru sürücüleri manuel indirip aygıt yöneticisinden cihazı kaldırıp adaptörü çıkartıp tekrar taktıktan sonra manuel olarak sürücüleri kurun, pc yi yeniden başlatın. Sorun çözülmeli.

zkayaturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklık başka bir donanıma hali hazırda bağlı olabilir. Kulaklığın hiçbir donanıma bağlı olmadığından öncelikle emin olmanız gerekli. Bu garanti mi?
Telefonumla eşleştirmeyi kestim ve kulaklığa reset atıp tekrar denedim ama sonuç yine aynıydı.

zkayaturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kulaklıkla biraz oynayınca sorunu çözdüm arkadaşlar. Öncelikle diğer cihazlarla eşleştirmeyi bitirin. Bilgisayarınızda Bluetooth açıkken kulaklığı kapalı moda alın. Müzik oynatma/durdurma tuşu ve açma kapama tuşuna aynı anda basılı tutun ve ''Pairing Mode'' diyene kadar bekleyin. Daha sonra bilgisayarınızda kulaklığınız gözükecektir. Konu kapanmıştır.

Son düzenleme:

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,541
Kulaklıkla biraz oynayınca sorunu çözdüm arkadaşlar. Öncelikle diğer cihazlarla eşleştirmeyi bitirin. Bilgisayarınızda Bluetooth açıkken kulaklığı kapalı moda alın. Müzik oynatma/durdurma tuşu ve açma kapama tuşuna aynı anda basılı tutun ve ''Pairing Mode'' diyene kadar bekleyin. Daha sonra bilgisayarınızda kulaklığınız gözükecektir. Konu kapanmıştır.
+Bu sıfırlamayı yapmadan da bağlayabiliyor olmanız gerekli, bilginize.

zkayaturan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
+Bu sıfırlamayı yapmadan da bağlayabiliyor olmanız gerekli, bilginize.
Evet mantıken öyle olmalı ama mesela şuan bilgisayara bağlıyken sıfırlamadan telefona bağlanmıyor. Bu sanırsam kulaklıkla ilgili bir sorun ya da ben çözemedim