Touchpadi kapatamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

mert0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar durum çok vahim. Steam den driver booster ı yükledim ve driver ın güncellemelerini yaptım. daha sonra bilgisayarı yeniden başlatıp herşeyin tam olduğunu kontrol ettim. fark ettim ki touchpad artık kapanmıyor. ben oyun oynarken vs. touchpadi hep kapalı bırakırım. yeniden başlattıkdan sonra touchpadi kapatamıyorum. ne yaptıysam olmadı. fn ve f9 a bastım aygıt yönetisinden touchpadin yazılımıyla beraber sildim touchpad blocker ı indirdim ve kapatmayacalıştım ama olmadı. ne yaptıysam olmuyor touchpadi kapatamıyorum lütfen yardım edin. ayrıca bu olaylarla beraber fark ettm ki yazı yazarken mouse ı hareket ettiremiyormuşum. bunada lütfren bi çözüm bulun teşekkürler

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Driver Booster gibi uygulamaları kesinlikle önermem sürücü güncelleştirmek için. İmkanın varsa temiz format at. Birde Windows Mobility Center dan touchpadi kapatmayı deneyebilirsin.

mert0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driver Booster gibi uygulamaları kesinlikle önermem sürücü güncelleştirmek için. İmkanın varsa temiz format at. Birde Windows Mobility Center dan touchpadi kapatmayı deneyebilirsin.
ya reis format ataram herşeyi tekrardan yüklemem lazım 1 ton şey var yokmu bunun başka çaresi ağlıycam valla ya

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Driver Booster ile hangi sürücüleri güncellediğini hatırlıyor musun?

mert0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hayır abi ama mouse ile ilgili bişeyler güncellediğini hatırlıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

abi ayrıca yazı yazarken mouse u hareket ettiremiyorum yazı yazmayı bırakınca mouse 2 sn bekliyor sonra hareket ettirebiliyorum

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
hayır abi ama mouse ile ilgili bişeyler güncellediğini hatırlıyorum

abi ayrıca yazı yazarken mouse u hareket ettiremiyorum yazı yazmayı bırakınca mouse 2 sn bekliyor sonra hareket ettirebiliyorum
Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklerden aygıt yöneticisinde resimde belirttiğim şekilde mouse modelini bul. Sağ tıklayıp özelliklere tıkla ve sürücüler kısmına gel. Orada eski sürüme geri dön seçeneği açık mı? Eğer açıksa geri dön, değilse sürücüyü güncelleştir seçeneğine tıkla internetten bulabilecek mi orijinal sürümü bakalım.

1.jpg

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Görkem sistem geri yükleme kurtarmaz mı?

mert0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
insan arabirim e girince dediğin şekilde birşey çıkmıyor abi

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
format atmadan olmuyormu abi
Hangi sürücüleri güncelleştirdiğini bilsek müdahele edebiliriz. Birde dediğin gibi bir şey çıkmıyor demişsin. Benim mousem SteelSeries Rival 310 olduğu için o yazıyor. Senin mouse markan ne ise onun yazması lazım orada.

mert0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi skype veya discord varsa burdan birbirimize ulaşabilirmiyiz abi teamviewer ı kullanarak çözebilriiz belki

Hangi sürücüleri güncelleştirdiğini bilsek müdahele edebiliriz. Birde dediğin gibi bir şey çıkmıyor demişsin. Benim mousem SteelSeries Rival 310 olduğu için o yazıyor. Senin mouse markan ne ise onun yazması lazım orada.
abi cevap bekliyorum lütfen bi el atın

Son düzenleme:

ncfkr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Driver boosterda sürücü geri yükleme var ayrıca bilgisayarın destek web sitesinde orjinal driverler mevcut banada benzer birşey olmuştu böyle düzelttim

mert0808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driver boosterda sürücü geri yükleme var ayrıca bilgisayarın destek web sitesinde orjinal driverler mevcut banada benzer birşey olmuştu böyle düzelttim
hallettim kardeşim sürücüleri geri yükleme yaptım oldu artık 2 sorunumda düzeldi sağol

Son mesajlar