Torrentinizi %300 hızlandırın

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bi anlık mutluluk için denemeye değmez mi ? :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
yok öyle 3 paraya 5 köfte. elindeki hortumu ister bir kova suya bağla ister okyanusa, su aynı miktarda geçer.

sorunlupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben size videolu anlarım yapıcam biraz sabredin ve toolbarıda google den kaldırın :D zor değil

- - - Mesaj Güncellendi - - -

VE fake download değil programı kullanmadan önce 28 dk süreydi programı kullanınca 16dk oldu ama 9 sonra bitti fake değil

peki hortumdan geçen suyun basıncını artırırsak 10 psı dan 30 psı yaparsak ?
1 saniye 10 metre küp su yerine saniyede 30 metreküp geçer

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle konuyu doğru yere açıp açmadığımı bilmiyorum ama devam edeceğim.

Sizinle Torrent' i hızlandırmanın bir yöntemini paylaşmak istedim.
Hatta Torrent' im şu an 6.6 ks/6.6mb
adszmvr.png

Yapmanız Gerekenler
1)Cheat Engineyle Torrent' i seçip Enable Speed Hack açmak
2)Sonra Enable Speed Hack'ı 0.1 yapın apply e basın
3)Speed Lord indirin Speed Lord dan Run deyin ve yükselmeyi sizde görün

%100 işe yarıyor
:thumbup:

NOT: Başaranlar Lütfen Başarınca Buraya işe yarıyor diye yorum yapınki diğer arkadaşlarımızda yararlansın.
benim zaten yaklaşık 6mb ile indiriyor.. fiber :)

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
İnterneti hızlandırdığını iddia eden programların hepsi gibi bu da hayal ürünü :D

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Beyler ben size videolu anlarım yapıcam biraz sabredin ve toolbarıda google den kaldırın :D zor değil

VE fake download değil programı kullanmadan önce 28 dk süreydi programı kullanınca 16dk oldu ama 9 sonra bitti fake değil

peki hortumdan geçen suyun basıncını artırırsak 10 psı dan 30 psı yaparsak ?
1 saniye 10 metre küp su yerine saniyede 30 metreküp geçer

:) Zorlama arkadaşım, imkanı yok!!!

Verdiğin basınç örneği ise fiyasko. Mecvut bakır ve fiber kabloların bir noktadan diğer noktaya aktarım hızı belirli(arada ki 10larca routerı saymıyorum bile). Hortumda basıncı arttırırsan su daha hızlı akar ve daha hızlı doldurursun ama burdan fransaya benim fiber ile erişme hızım atıyorum 60ms ise senin dediğin gibi "basıncı" arttırıp bunu 20ms yapamazsın(altyapıyı yenileyip donanımı güçlendirerek birazcık azaltabilirsin sadece).

sorunlupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler işte kanıtı artık fake demeyin :)))

[video=youtube_share;0HwqPzt3ueg]http://youtu.be/0HwqPzt3ueg[/video]

cheat engine 0.1

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cheat engine zaten genel anlamda görsel olarak yanıltıcı bir program, örneğin online oyunlarda silah zırh felan değişik gösteriyor
anlıcan o yapmış olduğun olay gerçek değil ben eskiden denemiştim 11 MB saniyede çekiyordu eğer öyle olsaydı kimse fiber internete geçmezdi.

sorunlupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Siz isterseniz kullanmayın ben kullanıyorum ve 1 saatde 5-6 gb indiriyorum normal hızım 50-300 arası gerisini siz düşünün

Berklann eğer bunu bilselerdi fibere geçmezlerdi zaten ama bu torrente kullanılıyo sadece dfiber ise herseyde işe yarıyor

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
[MENTION=323412]sorunlupc[/MENTION] videoda hiç şey bir net gözükmüyor, bak ben yukarıda ekran görüntüsü koydum bu senin bahsettiğin hileyle 2 dakika içinde bitecek dedi torrent kronometre tuttum 2 dakika doldu ama göstergelerde kalan süre 1 dk 40sn falan gösterip bir artıp bir azaldı yaklaşık 20 dk sürdü yani kendi hızımda indirdim. sen böyle bir test yaptın mı?
sen 5-6 gb indirdim diyorsun indirdiklerin fake olmasın öyle torrentler de dolanıyor internette...

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Saçmalığın daniskası :D Çok fazla eş yoksa yavaş iner:D Bu program görsel bir aldatmacadan öte birşey değil :D Çivi yazısı okuyamıyoruz bu arada

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Benim netim 20mb.zaten.Saglam bir torrent indirirken zaten 20mb. ile indiriyorum.
Sizin hesaba göre bu 60 mb.mi olacak.
Saçma bence.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Beyler Siz isterseniz kullanmayın ben kullanıyorum ve 1 saatde 5-6 gb indiriyorum normal hızım 50-300 arası gerisini siz düşünün

Berklann eğer bunu bilselerdi fibere geçmezlerdi zaten ama bu torrente kullanılıyo sadece dfiber ise herseyde işe yarıyor

neden israr ediyorsun ki, speed lord freeware ve yasal bir uygulama, download.com gibi sitelerde mevcut bir uygulama, p2p programlarinin indrime hizini optimize eden bir uygulama ama cheat engine fake. cheat engine ile torrent dosyasini indirmeye basladiktan sonra hiz belli bir mbps ye eristiginde utorrentte download bitimine kalan zamana bak, sonra kronometreyi kalan zamana ayarla,kronometrenin zamani bittiginde utorrentte kalan zamana tekrar bak, birbirini tutuyor mu diye,herkes hata yapabilir, bunda kotu bir sey yok, senin soyledigin 2009 dan bu yana var ama fake.

sorunlupc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm öyle olsun fiber interneti olanlar yazmayın kıskanıyorum :) :) :)

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ya tamam böyle hızlandırıcılar olabilir(speed lord) 10psi yerine 30psi basınç veriyor bi şekilde hızı arttırıyor dediniz bunu da yedik eyvallah. Peki bu indirmelere zorlamalar falan olduğunda o hat üzerindeki internetle alakalı diğer işlemler ne durumda? Mesela internette gezinirken bundan etkileniyor musun(bence etkileniliyordur)? Peki cpu ne kadar zorlanıyor? Bi yerden performans alacağım diye diğer taraflar cortlamasın sonra.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Ratio Sorununuz Yoksa

DHT 'yi Etkinleştirerek de Torrent Hızınızı Yükseltebilirsiniz ...

DHT Etkin Torrent Dosyasını Magnet ten Çekmek de Hızlı İndirme Sağlar

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Herkes çözmüş olayı zaten ama teknik bir açıklama yapmak gerekirse;

Cheat Engine programı uygulamaların çalışma esnasında kullandığı RAM'deki bilgilerle oynamak için kullanılıyor. Bu durumda da sadece görünürde hız olur, gerçekte ise yine hızınız aynıdır.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Herkes çözmüş olayı zaten ama teknik bir açıklama yapmak gerekirse;

Cheat Engine programı uygulamaların çalışma esnasında kullandığı RAM'deki bilgilerle oynamak için kullanılıyor. Bu durumda da sadece görünürde hız olur, gerçekte ise yine hızınız aynıdır.

:D aynen.birde cheat engine'yle hızmı artar.

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cheat engine sadece size gözüken kısımda ayarlamalar yaparak görüntüsünü değiştirir sadece bunu arkadaşınıza "bak fiberim var" diyerek hava atmak için kullanabilirsiniz :D

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Hacı Murat'a 300 KMlik ibre takmak gibi birşey yapacağınız hız yine aynı :D

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
baba sen arabaya 300 lük tako metre taktında araba tofaş anasını satiimm :)

RatBabe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet sağlayıcılarının hız paketleri hiçe sayılıyor bu durumda boşa para ödüyormuşuz demekki:wink: