Torrentcell.net Davetiye Dağıtımı

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
örnek ratio ve net hızının caps lerini koyarsanız bende verebilirim bir kaç kişiye.. ben boyle göndermek istiyorum..

yaren_70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım davetiye kodu vermek bu kadar zormu?

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım davetiye kodu vermek bu kadar zormu?

hayır, zor olan vericeğin kişiyi seçmek bir kaç kişiye verdim üye olduktan sonra girmediler bile sitede takim ediyorum onları.. sen yeni üye olmussun 6 msj atmışsın, eminim sadece davetiye almak için üye olmuşsundur istediğini aldıktan sonra bu siteye bile uğramıcaksındır..yani senlik bi durum yok.kurunun yanında, yaşta yanıyor diyelim..üzgünüm.....

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acaba varsa ben bir davetiye alabilirmiyim. bittürrk, leechturk, turktorrent , turkdepo....vs çoğunda üyeliğim var ve bazılarında uploaderim. site üzerinden kimseden istemek istemedim.
grdlsv@gmail.com

MAKBURN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dizi var mı hocam o torrent sitesinde ?

davetiye dagıdan arkadasım bir net hızı ve or./ ratio istesen milletten daha iyi olmaz mı sitenin geleceği acısından..

bana da davetiye yollayabilir misiniz?
emiroglu13@yahoo.com
şimdiden çok teşekkürler.​

banada verirseniz sevınırım arkadaslar l3aris@rocketmail.com

cenk1888@gmail.com

ben de alabilir miyim teşekkürler.

Arkadaşlar 1 adette ben rica ediyorum..

caner.ozalp@hotmail.com

Davetiyeler gönderilmiştir. Davetiye geçerliliği 3 gündür haberiniz olsun arkadaşlar.

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
acaba varsa ben bir davetiye alabilirmiyim. bittürrk, leechturk, turktorrent , turkdepo....vs çoğunda üyeliğim var ve bazılarında uploaderim. site üzerinden kimseden istemek istemedim.
grdlsv@gmail.com
koy bakalim up. oldugun ve olmadigin sitelerden 3-4 tane ornek ratio caps i..ve net hizinin caps ini..

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kkimseye ispat edecek bir şeyim olmasada sadece üç siteyi koydum. hoş diğerlerini de yapmaya kalksam sabah olur :biggrin:

38433123955956895990.jpg

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kkimseye ispat edecek bir şeyim olmasada sadece üç siteyi koydum. hoş diğerlerini de yapmaya kalksam sabah olur :biggrin:

38433123955956895990.jpg
evet sana davetye göndermek boynumuzun borcudur..:w00t::w00t: mail adresini verde atayım davetiye..

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398

38433123955956895990.jpg
süper oranların var cillop gibi sitelere üyesin, torrentcell zaten çoğu paylaşımı senin bu üye olduğun yerlerden topluyor ve içeriği baya zayıf bir site.
kişisel merakım neden üye olmak istiyorsun*

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süper oranların var cillop gibi sitelere üyesin, torrentcell zaten çoğu paylaşımı senin bu üye olduğun yerlerden topluyor ve içeriği baya zayıf bir site.
kişisel merakım neden üye olmak istiyorsun*

maksat kalabalık olsun amaçsız yani. elimizde olanları daha çok kişiye ulaştırmakta denilebilir. ben hayatta torrenten bilgisyarıma indirme yapmıyorum sebebi ise çok yavaş olması. genelde indirme sitelerini kullanıyorum. torrenti sadece boxa atıp paylaşmayı tercih ediyorum. şu aralar arena torrentcell ve iptorrent peşindeyim. tşkler ilginiz için.

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1

38433123955956895990.jpg
davetiyen gönderildi..iyi kullanman dileğiyle..yükledikce beni hatırla..:lol::lol:

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tşk ederim ibo önce tanıyalım sonra yüklenecez inşallah.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
grdlsv dedi ki:
keşke şu torrent işini ve bilgisayarı biraz bırakabilsem de bir kaç saat fazla uyuyabilsem
bu kadar kasmaya gerek var mı yahu alt tarafı torrent

@ibo3182 de turktorrentenmiş yabancıya gitmemiş oldu davetiye :)

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeri değil biliyorum ama şu aralar arena ve iptorrent peşindeyim mevcutsa bunlarıda talep edebilirmiyim. tşkler ilginiz için.

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler ibo3182 isimli üye bana dün atmıştı. ihtiyacı olan başka bir arkadaşa verirseniz uygun olur.

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
üsteki arkadaş kadar iyi olan yoktur ama isteyen varsa 2-3 tane ör./ ratio caps ve net hızı tatmin edici olanlara davetiye gönderirim..
net hız..http://www.speedtest.net/ burdan koyarsanız. güncel olsun..

ibo3182

Asistan
Reaksiyon puanı
1
davetiye isteyen varsa 2-3 tane ör./ ratio caps ve net hızı tatmin edici olanlara davetiye gönderirim..
net hız..http://www.speedtest.net/ burdan koyarsanız. güncel olsun..