Soru Tor browser Google arama motoru sonucunda çıkmayan sonuçları da çıkarır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Selam arkadaşlar diyelim bir konuda araştırma yapıyoruz bu herhangi bir konu olabilir Tor browser Google arama motoru sonucunda çıkmayan sonuçları da gösterir mi? Ve tor browser kullanmak da bir sakınca var mıdır?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
tor öyle bi şey değil , google'da olmayan sonuçlar için duckgo'yu kullanabilirsin.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
tor öyle bi şey değil , google'da olmayan sonuçlar için duckgo'yu kullanabilirsin.
Eminmisin zaten ben duckduckgo kullanıyorum genel olarak ama Google da daha fazla sonuç var duckduckgo ya göre şimdi tor browser işimeyaramaz mı yani? İlla ki dark veya deep web girmek için mi kullanılıyor?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
evet sadece onun için kullanılıyor yani elinde link yoksa ona bile giremezsin öyle diyeyim.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
evet sadece onun için kullanılıyor yani elinde link yoksa ona bile giremezsin öyle diyeyim.
Teşekkür ederim bir yerde okumuştum bazı araştırmacılar vs bilgi toplayabiliyor muş konuları hakkında ama bencede tora sadece deep web falan için girilir

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Tor sunucuları Türkiye'de engelli.

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Tor Browser; tarayıcıdır, soru sorduğunuz ve cevabını alacağınız arama motoru değildir. Sizin dediğiniz duckduckgo'da denenebilir.