Tema, WallPaper, Skin, - Vista Transformation Pack 8...

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avedesk 1.3 Full

ss28rd.jpg

innDiRCeM

Resimde gördügünüz gibi, takvim, saat, rss haber okuyucu, bilgisyarım, geri dönüşüm kutusu, hava durumu gibi daha bir çok desk kullanabilmenizi sağlayan bir program...

** İndirdiginiz Rar dosyasının içini boş bir klasöre çıkartın. Daha sonra çıkartmış oldugunuz klasörünün ismini AveDesk olarak değiştirin. AveDesk isimli klasörü C\Program Files\ içine yapıştırın. Klasörün içine girerek Avedesk.exe çift tıklayarak programı çalıştırın. ^^

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Hoş gözüküyor ;) Paylaşım için teşekkürler İhsan B)

erdincguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
az önce özelden msj attım ama geldimi bilmiyorum...bende burddan tekrar yazıyorum..
leopard glass yükledim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. bu simge durumuna küçült X işaretlerinin olduğu bar çubuk herneyse adı işte orada yazması geeken şey mısır pramitlerinin yazılarını andırıyo:)leoard glassın içinde bir tane yazı dosyası vardı onu nereye kopyalayacaktım anlamadım belki o yüzdendir.anlatabildim mi.
birde sen özelden bana iconpackageri yollamıştın ama rar şifresini vermemişsin shiftdelete.net denedim ihsan denedim cesa debedim olmadı...

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Apple Glass Wood

Apple_Glass_Wood_by_yc.jpg

Download
Mac Girly

mac_girly_by_xxmoonblissxx.png

Download
Wood + Rays

Wood___Rays_by_yc.jpg

Download

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adobe_microsoft dedi ki:
arkadaşlar VİSTA TRANSFORMATİON PACK 7 pcim desteklermi eski biraz pcim çok fazlaprogramım var program fileside göndercem belkiş programlar fazla olduğı için
olmaz
http://www.flickr.com/photos/10266508@N06/1103658475/
http://www.flickr.com/photos/10266508@N06/1150476238/
ikisi aynı sanmayın biri sistem özellikleri biri program files ;)

Dostum VTP 7 hiç bir şekilde bilgisaayrı kasmaz. Çünkü VTP 7 ekstra bir program değil. VTP 7'nin yaptıgı tek şey normal windows iconlarını vista iconları ile değiştiriyor. Tabi görünümüde. Kasma olur ama hissedemiyecegin kadar. Kasmanın nedenide orjinal bilgisayarım icounun boyutu 100 kb'sa vistadaki bilgisayarım iconu 120 kb dır. Ama VTP 7 yüklerken onla beraber bazı programlar geliyor.Onlar kasabilir.

Benim sana tavsiyem boşver VTP 7'yi. Onu kurupta bilgisayarında ekstra bir kalabalık yapacağına, çek visualstyle'leri kullan istediğini.VS'leri kullanabilmen için uxtheme.dll dosyasını patchlemen lazım. Uxtheme.dll dosyasını patchlemek içinse ilk sayfada verdiğim programı çek ve kur.Kurmadan önce yapman gerekenleri söylüyorum. Bu dediklerimi kesinlikle yap.

1) Önce sistem geri yükleme noktası oluştur.

2) Daha sonra C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine gir ve uxtheme.dll dosyasını bul ve yedegini al. Hardiskin diger bölümünde bir yer kopyala.

3) UXTheme Patcher'i çalıştır. Bilgisayara reset at.

4) Çekmiş olduğun Visualstyle, yani *.msstyle uzantılı dosyalara çift tıkla. Açılan görüntü özellikleri penceresinden uygula de ve temayı kullan.

5) Görünüm değişti ama simgeler değişmedi diyeceksin. Simgeler içinse Iconpackager programını çek, kur ve kullan. Iconpackager programınıda önceki sayfalarda verdim. ^^

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
iHSaN dedi ki:
adobe_microsoft dedi ki:
arkadaşlar VİSTA TRANSFORMATİON PACK 7 pcim desteklermi eski biraz pcim çok fazlaprogramım var program fileside göndercem belkiş programlar fazla olduğı için
olmaz
http://www.flickr.com/photos/10266508@N06/1103658475/
http://www.flickr.com/photos/10266508@N06/1150476238/
ikisi aynı sanmayın biri sistem özellikleri biri program files ;)

Dostum VTP 7 hiç bir şekilde bilgisaayrı kasmaz. Çünkü VTP 7 ekstra bir program değil. VTP 7'nin yaptıgı tek şey normal windows iconlarını vista iconları ile değiştiriyor. Tabi görünümüde. Kasma olur ama hissedemiyecegin kadar. Kasmanın nedenide orjinal bilgisayarım icounun boyutu 100 kb'sa vistadaki bilgisayarım iconu 120 kb dır. Ama VTP 7 yüklerken onla beraber bazı programlar geliyor.Onlar kasabilir.

Benim sana tavsiyem boşver VTP 7'yi. Onu kurupta bilgisayarında ekstra bir kalabalık yapacağına, çek visualstyle'leri kullan istediğini.VS'leri kullanabilmen için uxtheme.dll dosyasını patchlemen lazım. Uxtheme.dll dosyasını patchlemek içinse ilk sayfada verdiğim programı çek ve kur.Kurmadan önce yapman gerekenleri söylüyorum. Bu dediklerimi kesinlikle yap.

1) Önce sistem geri yükleme noktası oluştur.

2) Daha sonra C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine gir ve uxtheme.dll dosyasını bul ve yedegini al. Hardiskin diger bölümünde bir yer kopyala.

3) UXTheme Patcher'i çalıştır. Bilgisayara reset at.

4) Çekmiş olduğun Visualstyle, yani *.msstyle uzantılı dosyalara çift tıkla. Açılan görüntü özellikleri penceresinden uygula de ve temayı kullan.

5) Görünüm değişti ama simgeler değişmedi diyeceksin. Simgeler içinse Iconpackager programını çek, kur ve kullan. Iconpackager programınıda önceki sayfalarda verdim. ^^
yardımların için teşekkürler ^^

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Loneliness v2

Loneliness_v2_by_eLseee.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sister Golden Hair

Sister_Golden_Hair_by_Hemingway81.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Summer Camp Wallpaper

Summer_Camp_Wallpaper_by_angelscrime.jpg

Cloudy

Cloudy_by_Richi_Ric.jpg

LOTR - Path to Helms Deep

LOTR___Path_to_Helms_Deep_by_grassh0pper.jpg

Within the storm...

Within_the_storm____by_night_fate.jpg

Grassy

Grassy_by_sufsLND.jpg

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler İhsan, 1. ve sondan 2. resmi kaptım :)

Bende icon paketleri ve icon packager var.ip uzantılı olanları rahatlıkla yüklüyorum da düz klasör içinde olanları nasıl yükleyeceğim, ip uzantılı hale nasıl getirebilirim?

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
Teşekkürler İhsan, 1. ve sondan 2. resmi kaptım :)

Bende icon paketleri ve icon packager var.ip uzantılı olanları rahatlıkla yüklüyorum da düz klasör içinde olanları nasıl yükleyeceğim, ip uzantılı hale nasıl getirebilirim?

Şimdi iconpackageri açıyorsun. Soldan İkinci sekmeye tıklıyosun. Sağ tarafta simgeler gelecektir. Ordan değiştirmek istedigin iconun üzerinde sağ tıkla change icon de. ordan istegin iconu göster. Yukardaki sekmeden bölümleri seçebilirsin. Ama şeçtigin simgelerin uzantıları *.ico olmak zorunda. ^^

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Veritas

Veritas_by_greef.jpg

-----------------------------------------------------------
Ubuntu Chocolate

Ubuntu_Chocolate_by_PrimoTurbo.jpg

-----------------------------------------------------------
Think Different Pack

Think_Different_Pack_by_Pluecitot.jpg

------------------------------------------------------------
Tiger

Tiger_by_cyreus.jpg

Even bigger mornin' wood

Even_bigger_mornin___wood_by_Stinky9.png

Coconut Dreamz

Coconut_Dreamz_by_screamfine.jpg

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Leopard Glass 3.0 with LeoFox

Leopard_Glass_3_0_with_LeoFox_by_neodesktop.jpg

Mac hastaları kesinlikle indirin... ;)

ilker.efsane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence bu pc yi baya bi kasar her taraf makyaj altında kalır performans alınmaz...

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
twp2 .01. monday wall

twp2__01__monday_wall_by_manicho.jpg

---------------------------------------------------------------------------
She has a deja-vu

She_has_a_deja_vu_by_Deinha1974.jpg

---------------------------------------------------------------------------
Foggy Rider WP

Foggy_Rider_WP_by_dugonline.jpg

----------------------------------------------------------------------------
Sunny day

Sunny_day_by_muazsm.jpg

-----------------------------------------------------------------------------
Vista

Vista_by_lubbo.jpg

-----------------------------------------------------------------------------

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ihsan forum donanımhaber ve bu açtığın konu arasındaki ilişkiyi kursana (&)

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Denizhan Dakılır dedi ki:
ihsan forum donanımhaber ve bu açtığın konu arasındaki ilişkiyi kursana (&)

Kuruyum. Şöyle oluyor; bendeki tema merakı ordaki konu sayesinde başladı. Bu tema ile ilgili herşeyi ordan öğrendim. SDN'de benim için bir ilk. Yani forum hayatıma SDN ile başladım. Bu zamana kadarda günlük hep kontrol ettigim ve asla gözatmaktan vazgeçmediğim bir site. 5 dk lık bile olsa ugrar çıkarım. Hoşuma giden ve paylaşmak istediğim herşeyi burda paylaşırım.

Ama senin tavrını anlayamadım. Sanki ordan çalıntı yapmışım gibi bir tavrın var. |)

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
yok hayır orda paylaştığın şeyleri burda paylaşıyonda bakalım hatırlıyon mu dedim

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
evet kurulum yaparak kulanırsın ama vista ıconları transbar kurulum lu yandaki sibedar ve tema kurulumsuz