Yardım Telefona bakarken izleniyormuş gibi hissetmek

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Selamlar, ben uzun zamandır yaşıyorum bunu. Bir tiktok videosu görüyorum fikrine katılmıyorum. Sonra videoyu kaydırıyorum. Arkadan beni izleyen biri o videoya küfürlü yorum yapmış gibi geliyor. Bugün Malwarebytes ile tarama yaptım 20 dakika sürdü bir şey bulamadı. Kaspersky da bulamıyor telefonun kendi güvenlik sistemi de bir şey yok diyor.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,360
Selamlar, ben uzun zamandır yaşıyorum bunu. Bir tiktok videosu görüyorum fikrine katılmıyorum. Sonra videoyu kaydırıyorum. Arkadan beni izleyen biri o videoya küfürlü yorum yapmış gibi geliyor. Bugün Malwarebytes ile tarama yaptım 20 dakika sürdü bir şey bulamadı. Kaspersky da bulamıyor telefonun kendi güvenlik sistemi de bir şey yok diyor.
Dua et. Allah'a sığın. Psikologa git.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,307
Belli bir zaman aralıklarında
Ses kaydı+parmak izi taraması+ Yüz tanıması+ lokasyon bilgilerini ve ben bilmediğim tonlarca veriyi sanırım Google depoluyor.

Çünkü Android telefonlar google'dan izin almadan bir şey yapamaz durumdalar.

Huawei verileri kendisi depolamaya başladığı gibi Google ve Amerika Çinle arası bozuldu ve Huawei ürünlerini yasakladılar.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,360
Hocam ben bu konuya bir fotoğraf, kişisel bilgi, link koymuş muyum? Yanlışlıkla koymuşumdur da göremiyorumdur diye korkuyorum.
Benim onu yazmamın sebebi, sürekli kafanda saçma şeyler kurup konu açman. İkinci kez sana aynı şeyi yazdım diye yanlış anlaşılmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben bu konuya bir fotoğraf, kişisel bilgi, link koymuş muyum? Yanlışlıkla koymuşumdur da göremiyorumdur diye korkuyorum.
Hayır.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,926
Benim açtığım konu gibi 60 mesaj almaz bu konu, boşuna uğraş.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Belli bir zaman aralıklarında
Ses kaydı+parmak izi taraması+ Yüz tanıması+ lokasyon bilgilerini ve ben bilmediğim tonlarca veriyi sanırım Google depoluyor.

Çünkü Android telefonlar google'dan izin almadan bir şey yapamaz durumdalar.

Huawei verileri kendisi depolamaya başladığı gibi Google ve Amerika Çinle arası bozuldu ve Huawei ürünlerini yasakladılar.
Hocam ses kaydı ve lokasyonu zaten depoladıklarını biliyor herkes zaten mesala bmw 420 diyorum bir bakıyorum chrome gecince telefondan sahibinden ilanları geliyor tişört diyorum bir bakıyorum cevremdeki butiklerin reklamını veriyor

Son düzenleme: