Telefon önerisi??

Uncas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba 1000-1500 tl arası bir bütçe var.Üniversite için uzak bir şehire gideceğim için yeni bir telefon almam gerekiyordu ben de araştırdım pil ömrü uzun olan bir telefon istediğim için lenovo P2(5100 mAh) yi almaya karar verdim.Fakat dün konusu açıldı ve bir abi onu 1 sene sonra kullanamazsın bile dedi.Onun yerine bir sony al daha memnun olursun,hem telefon çok sıkıntı çıkarmaz uzun süre kullanırsın gider hem de pili en az lenovonunki kadar uzun gider dedi.Nasıl olacağını telefonun her şeyinin birbirine uyumlu olduğunu bu sebeple şarjının uzun süre gidebileceğini söyledi.Ben de hiçbir şey anlamadım.Size 2 iki sorum var birincisi bu abinin dedikleri doğru mu? İkincisi siz ne önerirsiniz?Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
1500 liraya hangi sony telefon lenovo p2den daha uzun pil ömrü sunacakmış çok merak ettim. Ben olsam lenovo p2 veya herhangi bir sony cihaz almam eğer resmi garantili alınacaksa hepsiburada'dan zenfone 3 alıp geçerdim. Birçok kişi de sana bu telefonu önerecektir

Son düzenleyen moderatör:

Uncas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1500 liraya hangi sony telefon lenovo p2den daha uzun pil ömrü sunacakmış çok merak ettim. Ben olsam lenovo p2 veya herhangi bir sony cihaz almam eğer resmi garantili alınacaksa hepsiburada'dan zenfone 3 alıp geçerdim. Birçok kişi de sana bu telefonu önerecektir (xiaomi mi 5'ciler gelir şimdi)
ben asus zenfone 5 almıştım 3 sene önce.Sıkıntısı hiçbir zaman bitmedi maalesef.Şimdi de asus almayı düşündüm ama korktum biraz yeniden aynı sıkıntıları çıkarır diye

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ithalatçı garanti sıkıntın olmazsa 1500 1600tlye huawei p9 samsung c7 c7 pro c9 pro alabiliriniz ama TR garantili isterseniz j7 prime huawei p9 lite p9 lite 2017 önerebilirim ama 1500 tl düzeyinde hiçbir telefonun p2 kadar pil performansı vereceğini zannetmiyorum pili uzun gitsin gerisi problem değil derseniz p2 alın geçin.

Uncas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ithalatçı garanti sıkıntın olmazsa 1500 1600tlye huawei p9 samsung c7 c7 pro c9 pro alabiliriniz ama TR garantili isterseniz j7 prime huawei p9 lite p9 lite 2017 önerebilirim ama 1500 tl düzeyinde hiçbir telefonun p2 kadar pil performansı vereceğini zannetmiyorum pili uzun gitsin gerisi problem değil derseniz p2 alın geçin.
Yani sürekli sıkıntı çıkaran,donan bir telefon da istemem.Şarjdan beklentim 1.5 gün civarı gitmesi ve lenovoyu aldıktan kısa süre sonra bi sıkıntı çıkmasından korkuyorum.Başta iyi gider ama sonradan o da şarj sıkıntısı çıkarır diyenler var

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
C9 pro al 1645 lira ithalatci garantili ama sıkıntı yaşamasın hepsiburada dan bakabilirsin

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yani sürekli sıkıntı çıkaran,donan bir telefon da istemem.Şarjdan beklentim 1.5 gün civarı gitmesi ve lenovoyu aldıktan kısa süre sonra bi sıkıntı çıkmasından korkuyorum.Başta iyi gider ama sonradan o da şarj sıkıntısı çıkarır diyenler var
o zaman kesinlikle c9 pro alın 6 gb ram ile kasma donma pek olmaz şarjınında iyi gideceğini söyleyeyim hiç olmadı 10.000 mAh bi powerbank alırsınız yola devam edersiniz :D şimdiden hayırlı olsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hiçbir Sony telefonunun hatta piyasadaki çoğu telefonun P2 kadar şarjı gitmez. 5100 mah +Amoled ekran +sd625 bileşimine yakın verimlilikte çok az cihaz var.
Zenfone 3 alırsan güzel olur şarji kesin 1 gün gider kameranda güzel olur. Mi5s de alabilirsin ama sarjina pek garanti veremem. Güçlü işlemci ve iyi kamerası var ama ithalatçı garantili.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Sony çok güzel power banklar var p2 almak istemezsen onlardan birini al birde p9 lite 2017 bak keyfine

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Hiçbir Sony telefonunun hatta piyasadaki çoğu telefonun P2 kadar şarjı gitmez. 5100 mah +Amoled ekran +sd625 bileşimine yakın verimlilikte çok az cihaz var.
Zenfone 3 alırsan güzel olur şarji kesin 1 gün gider kameranda güzel olur. Mi5s de alabilirsin ama sarjina pek garanti veremem. Güçlü işlemci ve iyi kamerası var ama ithalatçı garantili.
C9 pro bence
--- Gönderi Güncellendi ---
Sony çok güzel power banklar var p2 almak istemezsen onlardan birini al birde p9 lite 2017 bak keyfine
P9 lite önerme kötü telefon yanılgılar uğrama insanlari

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,454
Xiaomi mi 5 al nasılolsa her telefonun pili 3 yıl içersinde bozulmaya başlayacak en azından donanımda en üst seviye yükselmiş olursun Eğer pil değiştirmek istiyorsan Gm5 Plus

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Pil diyorsan karşılığı lenovo p2 dir. Şaşma. Telefonun tek sıkıntısı kulaklik kalitesi düşük. Pili 2 gün rahat gidiyor.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
ben asus zenfone 5 almıştım 3 sene önce.Sıkıntısı hiçbir zaman bitmedi maalesef.Şimdi de asus almayı düşündüm ama korktum biraz yeniden aynı sıkıntıları çıkarır diye
Bak bende Asus Zenfone 5 kullanıyordum yeni telefon alırken asusa soğuk bakmıştım fakat şimdi Zenfone 3 laser aldım ve iyi ki almışım dedim. Asus eskisi gibi değil kendini geliştirdi.
Asus Zenfone 3 al o fiyata . Moto z play de iyi yani pili 3500 mah o zenfone 3 ten daha iyi performans gösterir.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bu arada c9 pro önermiştim onun bataryası da 4000 mAh yani gayet yeterli

Reaksiyon puanı
125
c7 pro
lenovo p2
mi5s
xperia x
x compact
bu cihazları alabilirsin. bana sorarsan c7 pro ve lenovo p2 arasında seçim yapmalısın.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Moto z play al çok güzel ve sağlam cihaz nerdeyse p2 kadar pil ömrü var