Telefon önerisi

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben telefon alıcam da parası 1000-1200 lira araasında oyun oynamam fazla temple run subway felan oynarım internetin olduğu yerde de şnternete girerim onun dışında fazla kullanmam şimdiki telefonum motorola atrix ama samsung s3 almak istiyorum büyük ekranlı bişey olsun yani :D :lol:

taklaci55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
optimus g de çok iyi fakat kafamda samsung s3 var ve bu beklentilerimi karşılar mı? sizin önerinizi değerlendireceğim :)

S3 alma. Elimde s3 var alma kardeş uzak dur ben normal bi insandım ama artık bu telefon sayesinde değilim sakın bulaşma yoksa intihar sebebin olabilir.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
optimus g de çok iyi fakat kafamda samsung s3 var ve bu beklentilerimi karşılar mı? sizin önerinizi değerlendireceğim :)

Optimus G , S3 ten bir hayli kaliteli.

Optimus G ; Daha güçlü grafik Kartı( Adreno 320), daha güçlü işlemci (S4 pro) , 2 gb ram ( 2 kat daha fazla), 13 mp kamera Ips+ ekran (piyasanın en kaliteli ve realistik ekranı olur kendisi) ve buna ek olarak jetblack ekran var. Yani ekran kapalı iken pürüzsüz simsiyah ve bir o kadar karizmatik ekranı var.

S3 te durduk yere şişen ve pili çabuk bitiren bir işletim sistemi var, G harika bir cihaz sınıfına göre, kaçırmayın derim.

laramio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yalnız ben telefonu hepsiburada veya teknosadan almayı planlıyorum bunu bursluluk maaşımla alıcam ve optimus g bu fiyatı aşıyor :( fakat yine deneyeceğim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[h=3](Yabancı bir sitedeki inceleme-karşılaştırma yazısından alıntı - Çeviri yapılmıştır)

LG Optimus G üstün olduğu taraflar[/h]
  • Yeni nesil chipset, yeni CPU and GPU mimarisi ile birlikte
  • Daha keskin ekran
  • 13MP kamera
  • Daha kompakt
  • LTE teknolojisi and 2GB RAM
  • (Galaxy S III I9300'de HSPA+ var ancak LTE yok ve 1GB RAM var)
[h=3]Samsung Galaxy S III üstün olduğu taraflar[/h]
  • Ekran - Güneş ışığı altında daha iyi okunabilirlik
  • microSD kart yuvası
  • Değiştirilebilir batarya (Optimus G'de batarya sabit)
  • Daha iyi batarya süresi
  • Daha düşük fiyat