Telefon önerisi(ankete G6 eklendi)

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    22

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bütçem çevresinde estetik bakımından daha estetik bulduğum telefonları listeledim. Bu telefonları genel anlamda (kamera, oyun, kullanım rahatlığı ve servis bakımından) değerlendirdiğimizde sizce hangisini almalıyım?
Not: Huawei P10 cidden değerse bir ay daha idare etmeye çalışıp para biriktireceğim.
Not: İthalatçı garantili telefon, XZ1 veya IOS kullanmayı düşünmüyorum.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bütçem çevresinde estetik bakımından daha estetik bulduğum telefonları listeledim. Bu telefonları genel anlamda (kamera, oyun, kullanım rahatlığı ve servis bakımından) değerlendirdiğimizde sizce hangisini almalıyım?
Not: Huawei P10 cidden değerse bir ay daha idare etmeye çalışıp para biriktireceğim.
Not: İthalatçı garantili telefon, XZ1 veya IOS kullanmayı düşünmüyorum.
P10 a biriktirebiliyorsan hepsiburada da 3200 e tr garantili s8 3400 3500 e tr garantili s8+ var onlarada bakabilirisn

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 10 Liteyi o listeden direk sil .
Şu listede Galaxy S7'nin kamerasına rakip bir telefon yok. Evet Huawei fanboylari P10 dahil. Gündüz fotoğraf çekmekle adam olunmuyor. Bayılan bayıla kullandığınız bokehi de ben Google port kamerası ile yapiyorum.
Tam bütçeni söylersen daha iyi tavsiye verebiliriz XZ1 olmaz demişsin XZ Premium ondan daha heybetli ve daha güzel bir tasarıma sahip ona ne dersin?

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Şu listede Galaxy S7'nin kamerasına rakip bir telefon yok. Evet Huawei fanboylari P10 dahil. Gündüz fotoğraf çekmekle adam olunmuyor. Bayılan bayıla kullandığınız bokehi de ben Google port kamerası ile yapiyorum.
Tam bütçeni söylersen daha iyi tavsiye verebiliriz XZ1 olmaz demişsin XZ Premium ondan daha heybetli ve daha güzel bir tasarıma sahip ona ne dersin?
Konudan ayri olacak ama bokeh effekti kadar iyimi performansi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Konudan ayri olacak ama bokeh effekti kadar iyimi performansi ?
İnsanlarda çok başarılı iki tane fotoğraf çekiyor bokehsiz ve bokehli arada çok bariz fark var örnek atarım bir ara teleofunu servise verdim ama fotoğrafları aldım tek sorun fazla ram yiyor uygulamayı kapatınca ram tekrar boşalıyor bokehli efektini gayet hızlı işliyor orada pek bir sıkıntı yok hexagon dspye sahip snapdragon işlemciler biraz daha hızlı işliyormus çünkü Google kamera pixel 2 xlde ondan da destek alıyormuş herhalde

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sony istemiyorum yalnızca bu telefonlar içerisinden seçim yapacağım

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Sony istemiyorum yalnızca bu telefonlar içerisinden seçim yapacağım
Sony Xz1 ya da Xz Premium seçseniz sizin için daha iyi olur. Kamera performansları gayet iyi ve Performans olarak buradaki tüm cihazlardan çok güçlü.

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Moto Z'yi öven yorumlar okumuştum ondan dolayı sordum
Şahsen ben diğerlerine para vermezdim ha belki kronik sorunlarına aldırış etmezsem V20 bir de belki P10

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bunlarin arasindan moto z olurdu ama hic yakindan gormedim bisey diyemicem ama xz1 ve xz premium gercekten elde premium cihaz oldugunu hissettiriyor islemcileride cok iyi ayrica
Ben de görmedim :D Hands on videolarına baktım incecik duruyordu

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben kendi adıma konuşayım XZ1 almadım herhalde ama XZP alırdım sanirim S7 yerine

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Xiaomi Mi6 Kvk garantili model de iyi seçenek olabilir. Sony'den daha çok beğenirsiniz diye umuyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Moto Z'yi öven yorumlar okumuştum ondan dolayı sordum

Ben de görmedim :D Hands on videolarına baktım incecik duruyordu
Moto Z'yi tekrar düşünüyorum da 1750 TL'lik fiyatı ile gayet alınır almazdim derken o cihaz için biraz fevri davrandığını düşünüyorum
Yalnız o cihazın bataryası pek iç açıcı değil

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sony Xz1 ya da Xz Premium seçseniz sizin için daha iyi olur. Kamera performansları gayet iyi ve Performans olarak buradaki tüm cihazlardan çok güçlü.
Tasarımları bana hitap etmiyor özellikle XZ1'in çerçeveleri beni gerçekten rahatsız ediyor. Telefonun gücüne özelliklerine lafım yok. Muhteşem bir telefon o açıdan ama estetik anlamda da içime sinsin istiyorum

Xiaomi Mi6 Kvk garantili model de iyi seçenek olabilir. Sony'den daha çok beğenirsiniz diye umuyorum.
KVK da olsa ithalaçı... Direk istemiyorum

Moto Z'yi tekrar düşünüyorum da 1750 TL'lik fiyatı ile gayet alınır almazdim derken o cihaz için biraz fevri davrandığını düşünüyorum
Bir günü çıkardığı sürece önemi yok uzun yollar için 200 liraya ek pili vardı 3000 kapasiteli onu taşırım en fazla diyordum. Yoksa her türlü akşam yatarken şarja takıyorum

A bir de kamerası ve gücü iyi bir telefon. Kamerası dxomark 84 puan aldı antutu puanı 140.000 . Moto Z fanboyu gibi görünmek istemiyorum o fiyata o özellikleri olan bir telefona siz direk o tepkiyi verince açıkçası bir an afalladım :D

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
s7 güzel bir telefon ama lg g6 düşünebilirsin.

Son düzenleme:

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
G6 tasarım olarak hoş ama kamera ve antutu puanı olarak G5'ten düşük diye hiç düşünmedim. Kronik sorun durumu konusunda bilgim yok
s7 güzel bir telefon ama lg g6 düşünebilirsin.

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
G6 tasarım olarak hoş ama kamera ve antutu puanı olarak G5'ten düşük diye hiç düşünmedim. Kronik sorun durumu konusunda bilgim yok
Antutu puanı düşük değildir , sonuçta işlemcisi bir üst seviye . Ayrıca önemli bir kronik sorun çıkmadı g6'da.

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Antutu puanı düşük değildir , sonuçta işlemcisi bir üst seviye . Ayrıca önemli bir kronik sorun çıkmadı g6'da.
Kronik sorun varlığını görmezden gelip hep yorum yaptım off keşke şıklar düzenlense

Buraya yazayım o zaman :D G6 da şıklarda olsaydı fikriniz değişir miydi ?

Son düzenleme:

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
P10 derim ben. V20 şu listede daha çok oy almış gerçekten komik. Kronik sorunlu bir telefon. Forza P10.

TripAtmisor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Note Fe'yi incelemeni öneririm tasarimda daha iyisi yok bence

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Son düzenleme:

Fener34

Asistan