Telefon (önerilere açıkk)

• Konuyu başlatan Berk.iqiq
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Merhaba dostlar yakın zamanda bir telefon alacağım lakin forumda 2-3 konu açtım ama herkez farklı bir marka önerdir sizden ricam telefonda bulunmasını istedigim kriterlere göre veya ona yakın kriterlerde telefon önermeniz şimdiden teşekkürler

Donanım: çok detayını bilemem işlemcisi hızlı olacak geleceğe dönük yani resmi garantili olucak yani oneplus ve xiaomi gibi ithalatçı değil bataryası sağlam olması gerek gün boyu wifi veya mobil veri ile sosyal mecrada iş yapmaktayım ve kamerası iyi çekim yapabilmeli yani bi s6 s7 kadar iyi kameraya sahip olmalı ses konusuda önemli lakin çok değil önerilere açığım bütçe 1500-2300 tl arası ( uzay mekiği al diye mizah yapmayınız..)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
HTC u11 alabilirsin.

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Nedense tasarımını hiç beğenmedim ama gayet güzel bir öneri tesekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tasarımı ve uzun kullanımı ile lg yi çok severim g3 ilk çıktığında aldım senelerce kullandım sağlam ucuz ve kaliteli
Yalnız G6'nin donanımı düşük
bence kullandıkça alışabilirsin HTC u11'e

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Evet alışılabilir donanım olarak htc dahami iyi?

ispeeerlee

Asistan
Reaksiyon puanı
56
htc u 11 3bin tl benm soledm 2000 tl arada bin tl fark var o farka o özellik olmasınmı yani?

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Suan lg g6 htc u11 arasında gidip geliyorum

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Uzay mekiği alma :D şaka şaka çok kararsızlık iyi değildir. Sonuçta evlenmiyorsun, kusursuz değil hiçbir telefon...

Qu4ntum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Biraz bekle yeni ürünler piyasa yeni girdi, girecek pek bekleneni veremediler firmalar stratejik olarak eski model satışları yönelik fiyatlarda düşüş gelecektir. Örneğin İphone X bim bazı şubelerine özel 9 Martta 4.999 TL satılacak.