Telefon Almayı Düşünüyorum Kararsızım

Winsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Smartphone-Download-PNG.png

Merhaba telefon alacağım 2 telefon arasında kaldım benim için önemli olan kamera ve cihaz performansı telefonda oyun oynamıyorum sosyal medya ve WhatsApp v.s o kadar belirtmiş olduğum cihazlar arasında kaldım tabi önerileriniz varsa açığım bütçe yaklaşık olarak 1300-1400 TL arasında.
Aklımda Olan Telefonlar:

Samsung Galaxy C8 (32 GB 3 RAM)
m_samsung-galaxy-c8-2.png

Huawei P Smart (32 GB 3 RAM)
OoX1q4.png

Dipnot: Xiaomi ithalatçı garantili olduğu için tercih etmiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Smartphone-Download-PNG.png

Merhaba telefon alacağım 2 telefon arasında kaldım benim için önemli olan kamera ve cihaz performansı telefonda oyun oynamıyorum sosyal medya ve WhatsApp v.s o kadar belirtmiş olduğum cihazlar arasında kaldım tabi önerileriniz varsa açığım bütçe yaklaşık olarak 1300-1400 TL arasında.
Aklımda Olan Telefonlar:

Samsung Galaxy C8 (32 GB 3 RAM)
m_samsung-galaxy-c8-2.png

Huawei P Smart (32 GB 3 RAM)
OoX1q4.png

Dipnot: Xiaomi ithalatçı garantili olduğu için tercih etmiyorum.
C8 ithalatçı garantili farkında mısın?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet ama nedense Xiaomi tercih edesim gelmiyor bir yakınımda olduğu için C8 çok hoşuma gitti o yüzden istisna
Ben S7'den ithalatçı OnePlus 5Tye geçtim memnunum bu kadar ters bakmayın Samsung C serisinin trdeki yedek parça /para ile yaptırma meselesi belki de Xioamiden daha zayıf

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet ama Xiaomi genelde sanırım satıcı firmalar tarafından v.s Türkçeleştirilmiş oluyor düzgün daha tam Xiaomi alınacak zaman olduğunu düşünmüyorum.
Hayır Xioaminin arayüzü resmi olarak Türkçe desteğe sahip. Çok çok küçük hatalar var çok nadir. Ben iki telefonunu kullandım en az 20şer gün. Redmi Note 4 ve Mi5S

Winsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayır Xioaminin arayüzü resmi olarak Türkçe desteğe sahip. Çok çok küçük hatalar var çok nadir. Ben iki telefonunu kullandım en az 20şer gün. Redmi Note 4 ve Mi5S
Xiamoi A1'i ilkte net olarak alacaktım diyebilirim KVK garantili oluşu beni mutlu etti lakin kamerasını gördükten sonra soğudum diyebilirim belirttiğim fiyatta çok iyi bir cihaz beklemiyorum fakat o fiyat aralığında en iyi kamera ve hıza sahip cihazı bulmaya çalışıyorum oyun v.s oynamadığım için telefonun akıcılığı ve kamerası benim için daha ağır basıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Xiamoi A1'i ilkte net olarak alacaktım diyebilirim KVK garantili oluşu beni mutlu etti lakin kamerasını gördükten sonra soğudum diyebilirim belirttiğim fiyatta çok iyi bir cihaz beklemiyorum fakat o fiyat aralığında en iyi kamera ve hıza sahip cihazı bulmaya çalışıyorum oyun v.s oynamadığım için telefonun akıcılığı ve kamerası benim için daha ağır basıyor
Kamerası gayet iyi neye göre kötü diyorsunuz görünce beğenmediz mi?
Ayrıca belirteyim Mi A1 saf android. Miui değil. O fiyata bunlardan çok daha kaliteli

Winsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kamerası gayet iyi neye göre kötü diyorsunuz görünce beğenmediz mi?
Ayrıca belirteyim Mi A1 saf android. Miui değil. O fiyata bunlardan çok daha kaliteli
İncelemelerde ışığın biraz bile azalsa üzücü bir performans verdiğini gördüm fiyatına göre oldukça iyi bir cihaz çift kameralı olması v.s ben çok zor karar verebilen birisiyim ve kafam oldukça karışık

M

Murat Burç

SDN Okuru
İncelemelerde ışığın biraz bile azalsa üzücü bir performans verdiğini gördüm fiyatına göre oldukça iyi bir cihaz çift kameralı olması v.s ben çok zor karar verebilen birisiyim ve kafam oldukça karışık
Amiral gemisi almıyorsun. Bunlardan daha iyi performans bekleme Mi Note 3 al 1400-1500e onun kamerası işlemcisi ve bataryası sağlam sivrilen tarafı kamera zaten

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,424
Migrosta da Mi 5s var. Orayada göz atabilirsin.

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben p smart alacağım. Kesin tavsiyem. Hem huawei servisi çok iyi hemde tasarımı iyi bana güven.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
KVK garantili Xiaomi Mi Note 3 en iyi tercih olucaktır..

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben Huawei p smart alacağım bence güzel sosyal medya işinizi garanti görür oyunda oyunatır fotoğraflarıda gayet iyi hemde huawei garantili bence güzel