Telefon almak şans işi mi ?

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
İnternet de yazılanlara göre LG G6 da ghost screen problemi var.
XZ1 de ahize ve bağlantı sorunları var.
Nokia 8'in ahize sorunu var

O zaman nasıl firmalara güvenip telefon alacağız?

justreo

Asistan
Reaksiyon puanı
47
İnternet de yazılanlara göre LG G6 da ghost screen problemi var.
XZ1 de ahize ve bağlantı sorunları var.
Nokia 8'in ahize sorunu var

O zaman nasıl firmalara güvenip telefon alacağız?
En az sıkıntılı veya garantisi iyi olana odaklanacaksınız.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
G6 kullanan tanıdıklarım var 1 sene oldu hiç bi sorun yok birinde görülen bişeyi binlercesine maal etmeye gerek yok bu sölediğim diğer markalar içinde geçerli

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
G6'daki sıkıntının Nokia 8 ve XZ1'den çok çok az görüldüğü kesin.Ben bugüne kadar G6'ya dair bir şey duymadım.Nokia 8 ve XZ1'de her cinsten sorun var

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Niye ne zaman LG hakkında bir şey yazsam CEO'su gibi savunmaya geçiyorsunuz anlamıyorum

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Niye ne zaman LG hakkında bir şey yazsam CEO'su gibi savunmaya geçiyorsunuz anlamıyorum
Dostum sen de Sony dışındaki tüm markalara düşman gibisin attığın mesajlar da konular da bunu gösteriyor.LG'deki ghost screen'in yüzdeliği çok çok azdır sanırım ben bugüne kadar böyle bir şey duymadım çünkü. G6 kullanan tanıdıklarım da var.Fakat Nokia 8 ve XZ1'de ahize,bağlantı,ısınma sorunların hepsi neredeyse tüm cihazlarda çıkıyor bazı şeyleri kabullenmek lazım

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
:)
makethumb.png

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Maalesef LG'nin ekran sorunu yine.
Tamam da LG G3 bu.Biz zaten G3 ve G4'ün LG'nin en sıkıntılı cihazları olduğunu söylüyoruz(Ben G3'ü de G4'ü de uzun süre kullandım bu arada hala taş gibiler).G5'de azalan kronik sorunlar G6'da zaten yok.Fakat Nokia 8 ve XZ1'deki sorunlar benim her gün karşıma çıkıyor.Hiçbir markayı savunduğum ya da kötülediğim yok fakat bu böyle.

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bence garanti konusunda en güvenilir firma Huawei ve honor bu telefonlara yonelebilirsin adamlar kargoyla bile ugrastirmiyolar senin evine geliolar ;)

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bence garanti konusunda en güvenilir firma Huawei ve honor bu telefonlara yonelebilirsin adamlar kargoyla bile ugrastirmiyolar senin evine geliolar ;)
Türkiye de baya satılıyor zaten de ben o işlemciye bir türlü güvenemiyorum bir de benim bütçeme uygun p20lite ve mate 10 lite var onlara pek ısınamadım açıkcası...

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Türkiye de baya satılıyor zaten de ben o işlemciye bir türlü güvenemiyorum bir de benim bütçeme uygun p20lite ve mate 10 lite var onlara pek ısınamadım açıkcası...
Kırım 970e isinamadiysan korkmahatta pil kullanımı optimizasyon da ara yüzde çok daha iyi snapdragondan çünkü markanın kendi işlemcisi saçma sapan yazılım hataları yok aynı zamanda telefon un yazılımıyla işlemcinin yazılımı cakismio

ismailtopsakaal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Kırım 970e isinamadiysan korkmahatta pil kullanımı optimizasyon da ara yüzde çok daha iyi snapdragondan çünkü markanın kendi işlemcisi saçma sapan yazılım hataları yok aynı zamanda telefon un yazılımıyla işlemcinin yazılımı cakismio
abi tamam da kirin 970 diyorsun 2500 lira bütçesi olan adam napsın p20 pro felan güzel zaten ona lafım yok.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Şans işi tabiki
Arkadaşla beraber discovery aldık benimki bozuk çıktı
Başka biriyle lg k10 aldık benimki sağlam çıktı

Emirhan kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
3200 e honor var 10 var 970li cikabilirsen ayrıca her kirinde oyle pil konusunda arayüzde mükemmel anasından. Benim düşüncem bu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arada 500 TL gibi bir fark var alabilirsen al şüphesiz şu anda onerebilecegim en iyi telefon o hemde Android 9 da alacak

---- Mesajlar birleştirildi ----

AyricA seni tasarım olarak da götürecek türbede Huawei garantili olduğu için güvenlikten de hiç şüphem olmasın şu an sadece Hepsiburada da satilio

Son düzenleme: