Telefon alıyorum.Görüşlerinize ihtiyacım var.

Sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    19

Emrekoc03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba öncelikle. Maks 3600 olacak şekilde bir bütçem var. Gün içinde telefonu sık kulanan,oyun bağımlısı olmasa da tek işi sosyal medya olmayan biriyim. Aynı şekilde kamera da benim için telefonun en önemli özelliği değil. Kısacası telefonu her konuda az çok kullanan biriyim. Baktığım modeller oppo reno 4 huawei p40 lite samsung galaxy m51 xiaomi redmi 9s/pro(çok hakim değilim onlara siz daha iyi bilirsiniz hangisi daha iyi). Benim vardığım kanı şu,en performanslısı p40 lite(kirin 810 sayesinde) kamerası en iyi reno 4.batarya olarak en iyi xiaomi redmiler. Şimdi yukarıda belirttiğim gibi benim için telefonun her yeri hemen hemen aynı derecede önemli bu yüzden çok arada kaldım. Ama bir yanım oppodan yana hem kamerası iyi hem rami 8 olduğu için p40 lite a yaklaşıyor hem de tasarımı hoşuma gitti ama şu da var aralarında bataryası en kötü de o. Bana ne önerirsiniz sizce de reno 4 en mantıklısı mı(özellikle reno 4 bataryası soru işareti) yardım ederseniz sevinirim ha unutmuşum tabi ki bu şartlarda telefonun uzun ömürlü olması da bir kriter. Bu fiyatlarda başka önerdiğiniz cihaz var mı sizce hangisi. Yanıt veren herkese teşekkür ederim şimdiden. (Her öneriye açığım realme dışında bana çok çakma çin telefonları andırıyor :))

Senior_53

Profesör
Reaksiyon puanı
5,341
600 tl daha arttırıp samsung note 10 almanızı öneririm
Artıramazsanız reno 4 derim

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba öncelikle. Maks 3600 olacak şekilde bir bütçem var. Gün içinde telefonu sık kulanan,oyun bağımlısı olmasa da tek işi sosyal medya olmayan biriyim. Aynı şekilde kamera da benim için telefonun en önemli özelliği değil. Kısacası telefonu her konuda az çok kullanan biriyim. Baktığım modeller oppo reno 4 huawei p40 lite samsung galaxy m51 xiaomi redmi 9s/pro(çok hakim değilim onlara siz daha iyi bilirsiniz hangisi daha iyi). Benim vardığım kanı şu,en performanslısı p40 lite(kirin 810 sayesinde) kamerası en iyi reno 4.batarya olarak en iyi xiaomi redmiler. Şimdi yukarıda belirttiğim gibi benim için telefonun her yeri hemen hemen aynı derecede önemli bu yüzden çok arada kaldım. Ama bir yanım oppodan yana hem kamerası iyi hem rami 8 olduğu için p40 lite a yaklaşıyor hem de tasarımı hoşuma gitti ama şu da var aralarında bataryası en kötü de o. Bana ne önerirsiniz sizce de reno 4 en mantıklısı mı(özellikle reno 4 bataryası soru işareti) yardım ederseniz sevinirim ha unutmuşum tabi ki bu şartlarda telefonun uzun ömürlü olması da bir kriter. Bu fiyatlarda başka önerdiğiniz cihaz var mı sizce hangisi. Yanıt veren herkese teşekkür ederim şimdiden. (Her öneriye açığım realme dışında bana çok çakma çin telefonları andırıyor :))
Bütçeyi 400-500 daha arttırabilirsen ikinci el Note 9(Samsung) almanı tavsiye ederim.3600 den yukarı çıkamam dersen Reno 4 öneririm.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
P40 Lite'ı Google servisleri olmadığı için, Redmi Note 9 serisini ise üzerine o fiyat bandında daha iyileri çıktığı için önermem. M51 ve Reno4 arasından seçiminizi yapın. Kamerada ikisi de başarılı ama hangisi daha iyi derseniz M51 bazı yerlerde Reno4'den daha iyi sonuç veriyor, batarya tarafında zaten tartışmasız M51 daha iyi ama en büyük dezavantajı çok kaba olması. Reno4 ise çok daha hafif ve ince bir cihaz. Bu ikisinden birini alacak olsam sırf bu nedenden dolayı Reno4 alırdım.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
iPhone Se 128 gb 5.100 lira (satıcı hepsiburada'nın kendisi 3. parti satıcı değil)
Samsung Galaxy S10 Plus 5.000 lira (satıcı amazon türkiye'nin kendisi 3. parti satıcı değil)

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Oppo Reno 4 öneririm.

Kamerasıyla, ince hafif bir cihaz olmasıyla memnun olacağınızı düşünüyorum.

Yasinka1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Alırsan 3600 tlye samsung a71 indirimde almanı tavsiye ederim.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Konuyu hortlatmasak arkadaş telefonu almış.