Telefon alabileceğim güvenilir site

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Telefon önerileri ile alakali değil ama kategorisini bulamadim hepsiburada dan s8 almayi dusunuyorum ama hic internet alisverisi yapmadığım için güvenemiyorum .guvenilirmi ?

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Telefon önerileri ile alakali değil ama kategorisini bulamadim hepsiburada dan s8 almayi dusunuyorum ama hic internet alisverisi yapmadığım için güvenemiyorum .guvenilirmi ?

Satıcısı Hepsiburada.com ise eğer güvenilirdir.

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben de apple kutusu'nu tavsiye edebilirim. Sdn videolarından aşinayız hepimiz. Kendim de deneyimledim başarılılar.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

mediamarkt olabilir sanıyorum.

Saygılarımla

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Sonuç itibariyle nerede mediamarkt varsa en ucuz ürün garantileri var. Mesela dün ps4 pro alma karar aldım ve birkaç mağaza gezdim. Farklı bir mağazada konsol ve cihaz ikisini bir indirimli satıyolar. Mediamarkt'a gittim ve fiyatı kıyasladığımda daha pahalıya geliyordu. Bir önceki mağazadaki fiyatı kendisine ispatladım ve aynı fiyata konsolu yanında satın aldım. Bu bütün ürünlerde geçerli. Mediamarkt'ın reklamı bu şekilde yanılmıyorsam.

Saygılarımla

muffins

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Vatan önerebileceklerim arasında en iyisidir. herhangi bir sorunla karşılaştığınız da yardımlarını esirgemiyolar olası bir sorun yaşanırsa telefonla ilgili garanti belgesiyle birlikte anında teslim.

onuron

Asistan
Reaksiyon puanı
22
fiyat farkı azsa ve bulabiliyorsanız bence internetten almayın. Kargo büyük sorun özellikle.