Teknofem Sitesinden Video indirme Flash Uzantılı İDM türü Programlar işlemiyor yardım

Bu konuyu okuyanlar

apollo37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar belli başlı torrent sitelerine var muhtemelen burda isim vermem yasaktır ama anlamıssınızdır zaten belli başlı dan hani siteler olduğunu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla ya bende üyeyim tekno feme ama bide inremyorm sinir ediyolar adamı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bizde çok denedik ama olmuyor adamlarda işini biliyor. herşeyi paraya dömüşler bak ekol hoca korfez video bunun gibi birçok site ücretsiz ve indirebiliyorsun teknofem bırak izlemeyi giriş kartın yoksa izliyemiyorsun bile ama konu islam din ve insanlara yardımcı olmaya geldimi femciler mangalda kül bırakmıyorlar böylemi yardımcı oluyorsunuz ayıp ya madem herşeyi hizmet için allah rızası için yapıyorsunuz bizlere yardımcı olun.

BEn olsam bende oyle yapardim emek veriyorlar ve islerini tam anlamiyla yapiyorlar madem korfez bedava ama neden hala teknofem icin ugrasiyorsunuz biraz mantik :) saten kendi ogrencilerine kredi veriyorlarmis sirf bunun icin feme giden arkadaslarim var eee ucretsiz olsa fem dersaneleri neden olsun ki ogrenci cekmenin yolunu biliyorlar :) :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kimde varsa bu dersler ücreti ile almak isterim teşekkürler

cihanoncel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üniversite hazırlık sürecinde TeknoFEM videolarını izleyerek destek almak istiyorum. Sistemi kuran kişilere nasıl kredi satın alacağımı ısrarlar twitter üzerinden soruyorum ancak cevap alamıyorum. Siz yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hepinize atayımda siz kimsiniz?
Üniversite hazırlık sürecinde TeknoFEM videolarını izleyerek destek almak istiyorum. Sistemi kuran kişilere nasıl kredi satın alacağımı ısrarlar twitter üzerinden soruyorum ancak cevap alamıyorum. Siz yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

swapl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar benimde videolara ihtiyacım var nasıl alabiliriz torrentden bitürlü alamıyorum
mail adresim swapl@mynet.com yardımıcı olursanız çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen benimde üyeliğim var nasıl indirebilirim videoları

swapl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar torrent sitelerinde var ben de seed ediyorum turknovadan indirebilirsiniz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim sana zahmet matematikten bir kaç konuya ihtiyacım var yoksa yazılıdan kalacam ya sana zahmet . faceden eklersen sevinirim . burhan nesim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bana çok lazım 9.sınıfa gidiyorum sınavlarım başladı yaşım 14

Son mesajlar