Öneri Tarayıcını Seç, Savaşa Başla!

Fight!

• Brave

• Firefox

• Waterfox

• Via

• Vivaldi

• Safari

• Opera

• Opera GX

• Opera Neon

• Chrome

• Puffin

• Chromium Edge

• Old Edge

• Samsung Internet

• Diğer

• Tor

• UC

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
En iyi tarayıcı Brave'dir.
Eklenti yüklemenden bir sürü özelliği içinde barındır.

Reklam, izleyici, cookie denetleyicisi, block, element falan filan ne varsa engelliyor ve çok hızlı.

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,356
İki sene önce Opera savunucusu iken @wittroc'un casus yazılım konusunda uyarısı sonucu bilgisayarıma Brave kurdum. Linux'a geçtikten sonra varsayılan olarak gelen Firefox'u uzunca bir süre kullandım, kullanmaya devam ediyorum. Telefonda da aynı şekilde. Oyumu değiştirip Firefox'a (ve Brave'e) veriyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
Ekran Görüntüsü 2023-02-18 22-49-11.png

chrome varken hepsi masal.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,606
PC'de Microsoft Edge. Modernliği ve günlük gösterilen resimler/videolar hoşuma gidiyor.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
İki sene önce Opera savunucusu iken @wittroc'un casus yazılım konusunda uyarısı sonucu bilgisayarıma Brave kurdum. Linux'a geçtikten sonra varsayılan olarak gelen Firefox'u uzunca bir süre kullandım, kullanmaya devam ediyorum. Telefonda da aynı şekilde. Oyumu değiştirip Firefox'a (ve Brave'e) veriyorum.

brave'de durmadan eklentiler çöküp kilitliyordu tarayıcıyı. ghostry'e geçtim, sorun kalktı. bir sürü de sekme var. Dosya yerini de kendi ayarladım. Tek sorunu amazon vidyo yüksek kalite olmuyor, netflix'te de oynatma sorunu hariç güzel.

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,356
brave'de durmadan eklentiler çöküp kilitliyordu tarayıcıyı. ghostry'e geçtim, sorun kalktı. bir sürü de sekme var. Dosya yerini de kendi ayarladım. Tek sorunu amazon vidyo yüksek kalite olmuyor, netflix'te de oynatma sorunu hariç güzel.
Güncelleme: Safari'yi ve bazen de uBlock Origin için Firefox'u kullanıyorum.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Samsung Internet kadar düzgün arayüz ve hız görmedim. Bilgisayara gelse dağıtır ortalığı.