Soru Takas mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

KorkmazZzZF

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar 1 saat önce kişisel bilgisayarımı satışa çıkardım özellikleri 240 GB apacer SSD
8GB RAM
çift ekran kartı toplamda 4gb ekran kartı orijinal şarj aleti toplamda 5000 liraya koydum bir arkadaşda bunu 5k say ve 10k ver sistemleri takas edelim diyor onun sistemi ise şöyle BU FİYATA BUNDAN İYİSİNİ BULMAK İMKANSIZ •Her şey çalışır durumda. Hiç bir sorunu yoktur. Açmayacağı oyun program yoktur.
•Hepsi kaliteli sorun yapmayacak parçalardır.
•Bütün parçaların kutusu durmaktadır. Beraberinde verilebilir.
•Termal Macun yeni daha bugün değiştirilmiştir kasa temizlenmiştir bakıma ihtiyacı yoktur masrafı yoktur.
•Faturaları durmaktadır fakat garantileri yoktur.
•Anakarta gömülü 1000tl değerinde Windows anahtarı vardır 10 Home-Pro ve 11 Home-Pro otomatik aktifleştirir. Satın almanıza gerek yoktur.

İşlemci: RYZEN 5 2600 - 3.85GHz 6 Çekirdek 12 Thread

İşlemci Soğutucu: İşlemcinin kutusundan çıkan Wraith Stealth modeli vardır.

Ekran Kartı: MSI GTX 1650 Super AERO ITX GDDR6x 4GB

RAM: 8+8 (16) GB Crucial Ballistix 2400MHz

SSD: Kingston NV2 500GB 3500/2100 MB/s PCIe Gen 4x4 NVMe M.2 SSD (23.03.2023 satın alındı)

HDD: Seagate 500GB

ANAKART: ASUS PRIME B450M-K DDR4 4400MHz mATX

KASA: XIGMATEK BEAST 4x RGB FANLI midT ATX

GÜÇ KAYNAĞI: X-POWER 650W 80PLUS Sertifikalı ( KASA İLE BERABER SATIN ALINDI)

MONİTÖR: Samsung 75Hz FreeSync 24 inç destekli monitör (Ölü pixel vs. hiç bir sorunu yoktur.)

Klavye: Everese

Mouse: Rampage Gaming ışıklı

1 adet kol yanında hediye verilecektir. Daha azını gör

Sizce takas etmek ne kadar mantıklı sistem iyimi?

shanzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Takas etmek biraz tehlikeli. Takas ettiğiniz kişi sizi dolandırıp çalışmayan bir bilgisayarda verebilir. Ama illa takas istiyorum diyorsanız takas edeceğiniz bilgisayarı önceden test edip öyle takaslamanızı öneririm.

Son mesajlar