Tadı güzel olan alkollü içki tavsiyesi !

Bu konuyu okuyanlar

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Beyler genelde alkollerin çoğunda boğucu bir tat vardır ancak tadı damağa hoş gelen tatlı meyveli benzeri bir alkol varmıdır kokteyl olmasın normal şişe alım türünden öneriniz nedir

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bende merak ediyorum. Küçükken alkolü öyle lanse ederlerdiki dünyanın en tatlı tadı güzel şeyleri sanardım.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Aromalı vodkalara ve likörlere bak. Çoğunun tadı güzel oluyor.

Reaksiyon puanı
16,118
öyle bişey yok coca-cola zero'nun yanına bile yaklaşamıyorlar.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Votka+enerji (redbul vb.)

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Bira seviyorum ben. Öyle akşamdaaaaaan akşama işte. :D

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Çilekli frutti candır kardeşim hem sağlıklı hem de güzel.

(şuan içiyorum efsane ya 2 senedir aşık oldum buna)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
10654177_291122844423335_2054455433_n.jpg

:D

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Ananas suyu + vodka denemen lazım. Efsane bir şey oluyor.

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bişey sorcam, vodka+redbull matarada uzun süre saklanabilirmi cepde? Redbul bozulmazmı yani

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
fiski candır..

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
marka ismi verilirse sevinirim dostlar özellikle şarapları merak ediyorum:rolleyes:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Home

Ateş atıyor.. Mükemmel. Canım istedi ya şimdi.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Nedense "tadı güzel" deyince "alkol + bişeyler" tartışılıyor. Çünkü afedersiniz alkolün tadı bir halta benzemediği için başka şeylerden tat alınmaya çalışılıyor-ki mantığını anlamış değilim. Bütün tavsiyeleri okudum, hepsi de "çilekli filan", "ananaslı falan" tavsiye ediyor. Aslında kimse alkolün tadını tavsiye edemiyor, meyve tadı tavsiye ediyor herkes. Yahu madem çilek bu kadar güzel çilek içelim. Ananas güzelse ananas içelim.

Zira anladığım kadarıyla alkol tadı hiçbir halta benzemeyen iğrenç bir şey. İnsan tatsız, daha doğrusu iğrenç tadı ve kokusu olan bir şeyi neden içer ki? Üstelik içerken acı ve içtikten sonra kendini kaybedeceğini ve kendine gelince başının ağrıyacağını bile bile. Dünyanın en ilginç şeylerinden biridir bu. Yani desem ki adam tadını beğeniyor ondan içiyor, yahu yok tadı da yok; adam içindeki ananası beğeniyor, çileği beğeniyor. Nasıl bir saçmalıktır akıl almıyor. :)

En güzeli %100 meyve suyu kardeşim, içine alkol karışınca tadı pis oluyor.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Nedense "tadı güzel" deyince "alkol + bişeyler" tartışılıyor. Çünkü afedersiniz alkolün tadı bir halta benzemediği için başka şeylerden tat alınmaya çalışılıyor-ki mantığını anlamış değilim. Bütün tavsiyeleri okudum, hepsi de "çilekli filan", "ananaslı falan" tavsiye ediyor. Aslında kimse alkolün tadını tavsiye edemiyor, meyve tadı tavsiye ediyor herkes. Yahu madem çilek bu kadar güzel çilek içelim. Ananas güzelse ananas içelim.

Zira anladığım kadarıyla alkol tadı hiçbir halta benzemeyen iğrenç bir şey. İnsan tatsız, daha doğrusu iğrenç tadı ve kokusu olan bir şeyi neden içer ki? Üstelik içerken acı ve içtikten sonra kendini kaybedeceğini ve kendine gelince başının ağrıyacağını bile bile. Dünyanın en ilginç şeylerinden biridir bu. Yani desem ki adam tadını beğeniyor ondan içiyor, yahu yok tadı da yok; adam içindeki ananası beğeniyor, çileği beğeniyor. Nasıl bir saçmalıktır akıl almıyor. :)

Herkesin yaşam biçimi görüş açısı değişiktir hocam. Şahsen saygı duyarım.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Herkesin yaşam biçimi görüş açısı değişiktir hocam. Şahsen saygı duyarım.

Kardeşim dünya görüşüyle ilgilenmiyorum, yani konuya dünya görüşü açısından yaklaşmıyorum; hadi diyelim hepimiz aynı görüşteyiz, alkol de haram değil. E tadı hala iğrenç :) Yani içmesi zevk vermiyor, kötü bir tat ve iğrenç bir koku bırakıyor. Bilincini kaybettiriyor ve ayılınca baş ağrısından başka bir şey vermiyor. Öyleyse neden? Tadı güzel olsa anlayacağım..

Reaksiyon puanı
16,118

%100 doğru bir yaklaşım ve düşünce.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Kardeşim dünya görüşüyle ilgilenmiyorum, yani konuya dünya görüşü açısından yaklaşmıyorum; hadi diyelim hepimiz aynı görüşteyiz, alkol de haram değil. E tadı hala iğrenç :) Yani içmesi zevk vermiyor, kötü bir tat ve iğrenç bir koku bırakıyor. Bilincini kaybettiriyor ve ayılınca baş ağrısından başka bir şey vermiyor. Öyleyse neden? Tadı güzel olsa anlayacağım..

yasak olan şey ilgi çeker de ondan. alkol helal olsa 1 tane içen bulamazsın :D

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hırım lin hırım icmiyin. resit olduysan baban bile karisamaz sana. sahsen iyi bir sey degil. gobek yapiyor birkere ayrica beyni uyusturuyor ustelik tadida rezalet.
likörleri oneririm. bir cok cesidi vardir , genelde kokteylerinde icine zaten likor eklerler tatli olsun diye senden ricam aklini dinle peynir ekmek yercesine olanlardan uzak dur. dinlemeye luzum yok zaten onlari, kafadan direk engeli koymus onlar. git bak konyaya tutun iciminde rekor ustune rekor kiriyor. neden acaba ?

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Likör'ü deneyebilirsin. Hoş bir içimi var. Aromalı çeşitleri de var.

Son mesajlar