Superonline Fiber İnternet

Sanırım yeni farketmişsiniz bunu,biz bir yıldır bunu konuşuyoruz zaten :) Yalnızca Türkiye'nin her yerine hizmet veremeyen sadece birkaç mahallede olan bir hizmet ne kadar ciddiye alınabilir emin değilim.

Sanırım yeni farketmişsiniz bunu,biz bir yıldır bunu konuşuyoruz zaten :) Yalnızca Türkiye'nin her yerine hizmet veremeyen sadece birkaç mahallede olan bir hizmet ne kadar ciddiye alınabilir emin değilim.
arkadışım madem böle bir yötem var neden ttnet pazarın en büyügü olarak böle bir sistemi göz ardı ediyor:hammer:

ttnetten nefret ediyorum yıllardır kazıklanıyoruz ve adamlar çok vurdumduymaz. superonlineyi aradım geçmek istiyorum dedim bulunduğunuz yerde altyapı yok dediler. Site yönetimiyle irtibata geçin bizimle irtibata geçsinler altyapınızı oluşturalım diyorlar. Bizim sitenin de bunun için çoğunluğunun onayı gerekli ki bu da malumunuz neredeyse imkansız. Anlayacağınız geçemiyorum ttnete bağlandım kaldım nefret verici bir durum.

arkadaşlar istabulun göbeği okmeydanında feber alt yapı yok. Eğer şikayetvar.com a şikayet edersek yani protesto gibi bişey sadece okmeydanı deil belki 81 yada 65 ile yaydırabiliriz