Şuan laptop almış olsanız hangisi olurdu ?

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1 Sony vaio
2 Asus
3 Toshiba
4 Acer
5 Hp
6 Casper
7 Lenova
8 Samsung
9 veya başka marka siz olsanız sıralamanız nasıl olurdu

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
konuyla alakası yok ama uyarayım. Almış olsanız değil alacak olsanız olması gerek anlatımın düzgün ve net olması için.
Asus Sony Toshiba Msi arasından özelliği iyi fiyatı uygun olanı ve de tasarımı göze hoş geleni alırdım :)

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
bence asus. bir zamanların toshibası artık
2.seçeneğim sony olurdu ama ekran kartı olarak amd çöğunlukla

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Asus. Birde marka model de önerebilir siniz :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
İmkanım olsa bile almam, bilgisayar toplardım :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Packard bell,lenovo,asus,msi... Artık markaların eskisi kadar önemli bir etken olduğunu düşünmüyorum.

scetcher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Sony vaio
3 Toshiba
8 Samsung
dell
diğerlerini salla gitsin çöpe

- - - Mesaj Güncellendi - - -

siz siz olun asus la toshiba yı kıyaslamayın. ben aynı hatayı yaptım ve asus servisi ile kanki oldum nerdeyse :)))

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Packard bell,lenovo,asus,msi... Artık markaların eskisi kadar önemli bir etken olduğunu düşünmüyorum.
geçen yıl bende öyle düşünüp önce acer, sonra da toshiba yerine asus aldım. ancak bu gün kesinlikle toshiba diyorum.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
5 senedir Acer kullanıyorum.Şu an pili dışında bir sorunu yok.Gayet memnunum.Ama bu işler birazda şans işi.

Reaksiyon puanı
16,118
1.msi
2.lenovo
3.asus
4.samsung
5.dell
casper,exper,toshiba ve hp alinmasi en wsakincali markalar.

techrun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam diger arkadaşları bilmem ama geçen ay Exper Q5V almıştım, şu an için gayet memnunum istersen bi bak

topsecretkursad

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şimdi şöyle bir durum var 1 casper dan sakınmak lazım çünkü hem sürücü desteği yok hemde kasa hiç sağiam değil ve aşırı ısınma yapıyor hp dünyada pazar payı en yüksek marka gayet kaliteli sexi ve hoş güçlü ama kalitede (dayanıkllık vb)orta ama en iyi görünüşe sahip notebooklardır (burası öznel)ısıya oda dayanıklı değildir. lenovo en tecrübeli markadır(bknz:vikipedi IBM)
MSİ Taıwan mali olup türkıyede alinabılecek en ıyı notebook markasidir ucuza kalıte ve performans(fp krali)Dell Toshıbadan sonra en kalıtelı notebooktur(MSİ dan pek farki yok) veya uygun fıyatli ve dünyanin en güçlü notebooklarini üretır sürücü desteğınde kraldir(bknz alıenware)Toshıba dünyanin en kalıtelı en sağlam genelde pek hoş gözükmeyen adeta taşinabılır masaüstü tadinda olan sürücü desteğınde 2. Siradadir ancak toshıba bılgısayar ışını bılenlere daha kullanişli gelır mesela hp de bıos a entegre kurtarma ayar değıştırme programi varken toshıbada herşey manuel dır.ancak kendı testımıde orataya koyarak(Toshıba satellıte a350 212 modelı adananin yaz sicağinda max performansta (maşallah allahim korusun)crysıs 2 de ultra ayarlar hd çözünürlükte(ekran karti eskı olmasina rağmen)(ati mobılıty radeon hd 3650 512 mb 128 bıt (garıptır notebookcheck te yazanlardan çok daha güçlü(9700m gt 8800m gs arasi)(sürücü son model ama)106 derecede 32 saat stres testınde makınede sorun olmadi(aşinma dahı yok ıçını açtim tozlar vardi o kadar)ancak modele göre sürücü sorunu isinma sorunu oluyor ama kasa sağlam yınede önerıceğım marka msı ydir özellıkle ge 60 modelı canavar alet (ama yurtdişindan toshıba veya dell de alabılırsınız)(uzun olduğu ıçın affedın)

Reaksiyon puanı
16,118
peki bu nasıl? GNB 1450 B1 B8
http://www.arcelik.com.tr/dizustu-bilgisayar-GRUNDIG-NOTEBOOK-GNB-1450-B1-B8-Notebooklar.html
safe_image.php

mammır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Topsecret arkadaşa katiliyorum casper çok bad :(((( sony de sadece isim satiiyor fakat toshiba tavsiye ederim ... ******** hafta sonu vatan da indirim var di araştirdim 4 çekirdekli modeli varaklima şu an modeli gelmedi sanirim l-850 bla bla diye başliyor ... 3.2 ghz amd işlemcili imdirimdeydi 2399 tl den 1599 tl ye satiliyor....ben ce bu ürün fiyat ve performans olarak çok iyi fiyatida el yaklmiyor benim tavsiyem toshibadan yana olur du............