Steam & Origin Oyun Kampanyaları

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
aslında böyle tek tek yapmak yerine gün gün olarak düzenlense daha toplu olur yani anasayfada ilk olarak ogünün indirimleri yer alsa diğerleride ardından

haklısınızda üyelerin 15. dakikadan itibaren mesaj düzenleme yetkisi kalktığı için böyle birşey imkansız

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
@ozkanbey o zaman sen @trnc ve benim paylaştıklarımı ilk sayfaya ekleyebilir misin ?
Not: Dead Space hariç şuan hepsinin kampanyası devam ediyor.Onu ekleme.Diğerleri hala devam ediyor.

--- Mesaj Güncellendi ---

Birde Gemını Rue'nin kampanyası bitti.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
@ozkanbey o zaman sen @trnc ve benim paylaştıklarımı ilk sayfaya ekleyebilir misin ?
Not: Dead Space hariç şuan hepsinin kampanyası devam ediyor.Onu ekleme.Diğerleri hala devam ediyor.

Birde Gemını Rue'nin kampanyası bitti.

Tamamdır. Bir kontrol ette yanlışlık varsa halledelim.

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Bu sefer oldu galiba :)
Evet şimdi oldu. :)

Yeni kampanyalar:
L.A Noire http://www.playstore.com/#!/oyun/la-noire (49.90tl) (steamworks)

Sid Meier's Civilization V http://www.playstore.com/#!/oyun/civilization-v-0 (29.90 tl) (steamworks)

Shogun 2 Total war:Fall of the Samurai http://www.playstore.com/#!/oyun/total-war-fall of the samurai-shogun 2 (69.90tl) (steamworks)

The Darkness 2 http://www.playstore.com/#!/oyun/The-Darkness-II (119.90) (steamworks)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Vay be zamanında civilization 5 e 120 liradan fazla vermiştim. Şimdi 30 liraya düşmüş :)

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Shogun 2 Total war:Fall of the Samurai

Bu oyun indirimini beklediklerimden yalnız playstore fiyatı yinede yüksek steam de 30$ çünkü..

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Korsan oyun ile orjinal oyun arasındaki fark nedir ? :)

Reaksiyon puanı
31
Orjinal oyun insanda bir hava yaratır prestiji artırır hesabı oyun cd si hakkında soru işaretlerini kaldırır genelde mükemmelliyetçiliği arayan insanlar orjinal oyunlara ilgisi hayli çok olur:p :D

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İlginç. Peki "Pes" oyunlarında mesela liglerin eksik olması veya klasik liglerin telif hakları gibi konuların orjinalikle bir alakası var mı [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] ? :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Aslında bana göre temel prensip, kişi ya arkadaş çevresinden dolayı yada oyunu çok sevdiği, merak ettiği için orjinal alır. Örneğin mount and blade warband a geçenlerde bir dlc geldi ve tüm arkadaşlar kararlaştırıp çıktığı gün aldık. Bunun haricinde orjinalin artılarını zaten herkes biliyor. Tekrarlamaya gerek yok :)

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Shogun 2 Total war:Fall of the Samurai

Bu oyun indirimini beklediklerimden yalnız playstore fiyatı yinede yüksek steam de 30$ çünkü..

Evet playstore biraz kazık :p ama indirimleri güzel.Geçen ay Cod Mw 2 10 tl'ye satılıyordu.

Mesela en büyük fark oyunu online oynamayazsın. :)
Birde eğer oyun bizim ülkemizde orjinal olarak çok satarsa oyuna bizim dilimizide ekleyebilirler.(Mesela Pes 2011,2012)

İlginç. Peki "Pes" oyunlarında mesela liglerin eksik olması veya klasik liglerin telif hakları gibi konuların orjinalikle bir alakası var mı @-Beneficence- ? :)
Hayır o lisans sorunu.

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Orginal olarak almayı hakeden oyunlardan biride "The Witcher 2 - Assassins of Kings Enhanced Edition" oyun çeviri ekibinin resmi desteği ile oyun komple türkçe tex zaten steam den bakınca türkçe desteğide gözüküyor şimdilik fiyatı 50$ fakat böyle bir oyunu türkçe oynamak süper bir olay henüz yeni çıktı bu versiyon ilk indirimde alınacaklardan..

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Buda bu haftasonu bedava olan Cod Mw 3'ten bir kare. :)
tnfUS.jpg

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Paypal hesabı olan varsa yada kredi kartı bana biri alabilir mi maaşı 2-3 güne alıcam turkcell avea kontör yada banka hesabını gönderirim var mı kimse beyler kampanya bitmeden :(

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Giremiyorum şu bilgisayara neler kaçırırıyorum neler :)
Yazın oyunsuz geçmez.Haziranın ilk haftası alıcam oynu stok yapıcam :)