Steam hesabım çalındı

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
CSGO ya düşkün birisiyim. Skin işleriyle uğraşmışlığım çoktur.ŞİMDİ CS atarken bir mesaj geldi. Free skin diye. Bende gireyim dedim nede olsa riskli bir site olsa bile Steamguardım var dedim. Giriş yaptım 5 dakika sonra CS den attı. Hesabın şifresi değiştirilmiş. Arkadaşlar lütfen yardım edin onlarca saatim vardı onlarca oyun satın almışstım mail ve telefon numarasıda değiştirilmiş napıcam lütfen pahalı bi hesaptı !!! çok kötü durumdayım allah rızası için

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Olay şu an oldu 2 mail geldi mailniz ve tel nonuz değiştirildi diye

Semih_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
CSGO ya düşkün birisiyim. Skin işleriyle uğraşmışlığım çoktur. Bu akşam CS atarken bir mesaj geldi. Free skin diye. Bende gireyim dedim nede olsa riskli bir site olsa bile Steamguardım var dedim. Giriş yaptım 5 dakika sonra CS den attı. Hesabın şifresi değiştirilmiş. Arkadaşlar lütfen yardım edin onlarca saatim vardı onlarca oyun satın almışstım mail ve telefon numarasıda değiştirilmiş napıcam lütfen pahalı bi hesaptı !!! çok kötü durumdayım allah rızası için
arkadşımda böyle bi durum yaşamştı steam hesabı çalındı seninkide çalındı büyük ihtimalle geçmiş olsun

chadduman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
51
İlk mail arkadaşın da dediği gibi eğer sizdeyse hesabınızı sorunsuz bir şekilde geri alabilirsiniz. Ama değilse satın alma tarihleri kullanılan kartlar ile de geri alabilirsiniz.

RetCluty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Steam destek'e hesap dolandırıcılığı bölümünden talepte bulunun telefon numaranızı ve e-postanızı yazın

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
İlk mail arkadaşın da dediği gibi eğer sizdeyse hesabınızı sorunsuz bir şekilde geri alabilirsiniz. Ama değilse satın alma tarihleri kullanılan kartlar ile de geri alabilirsiniz.
[/QUOTE
outlook mailim vardi hesapta ve onu değiştirmişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam destek'e hesap dolandırıcılığı bölümünden talepte bulunun telefon numaranızı ve e-postanızı yazın
ikisinide depiştirmişler

da 4 gün önce rocket lig almıştım kart la falan nasıl kurtarabilirim lütfen yardım edin

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747

ikisinide depiştirmişler

da 4 gün önce rocket lig almıştım kart la falan nasıl kurtarabilirim lütfen yardım edin
Olsun. Yine de deneyin. Onlar değiştirilmeden önceki mail ve telefon numarasını görebiliyorlar. Sorun yok...

RetCluty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

ikisinide depiştirmişler

ilk e-posta ve telefon numarası size ait olduğu için işlem önceliği sizdedir

Enes7889

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
İlk e maile ulaşamıyorsan sıkıntı benimde başıma yıllar önce geldiydi çalınır çalınmaz adamlardan önce e mailime girip şifre yeniledim. Steam ile iletişime geçmen lazım

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Eskiden kullandığınız kredi kartı bilgileriniz ile veya oyunların CD keyi ile alabilirsiniz.

Enes7889

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Beni bir şahıs yaptıydı ama seni bot yaptıysa sıkıntı çok hızlı değiştirmişler maalesef. Geçmiş olsun dostum umarm geri alırsın

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
steam e mail gönder.İninal a göndermiştim,ininal hesabım değil ama ona kayıtlı epostam çalınmıştı,çok ilgilendiler

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747

ikisinide depiştirmişler

okurbaba'nın attığı videoyu izleyin.

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
İlk e maile ulaşamıyorsan sıkıntı benimde başıma yıllar önce geldiydi çalınır çalınmaz adamlardan önce e mailime girip şifre yeniledim. Steam ile iletişime geçmen lazım
ilk mailime girebiliyorum

videoyu izledim yine sonuç alamadım

Arkadaşlar hiçmi başına gelen yok lütfen yardım edin

Son düzenleme:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
ilk mailime girebiliyorum

videoyu izledim yine sonuç alamadım

Arkadaşlar hiçmi başına gelen yok lütfen yardım edin
Nasıl sonuç alamadınız? İlk mailinize mesaj gelir. Videoda adamın yaptığını yaparsanız tabii.

RetCluty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
sana yardım edebileceğimiz tek yön şudur Steam Destek gir ve ilk e posta ve şifre ni ver desteğe

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,220
Steam kullanmıyorum bilgim yok bu konuda :(
Geçmiş olsun. Bu hızda mail çalma işlemini anca bot yapar fikrimce.
Sizden başka kaç kişiyede göndermiş aynı anda hepinizden çalmış olabilir. Uğraşan adam Programını yazmış işte.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Steam guardi ilk girdiginde hatali mi dedi
CSGO ya düşkün birisiyim. Skin işleriyle uğraşmışlığım çoktur.ŞİMDİ CS atarken bir mesaj geldi. Free skin diye. Bende gireyim dedim nede olsa riskli bir site olsa bile Steamguardım var dedim. Giriş yaptım 5 dakika sonra CS den attı. Hesabın şifresi değiştirilmiş. Arkadaşlar lütfen yardım edin onlarca saatim vardı onlarca oyun satın almışstım mail ve telefon numarasıda değiştirilmiş napıcam lütfen pahalı bi hesaptı !!! çok kötü durumdayım allah rızası için

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Ayrıca benim mailime kayıtlı 2 steam hesabım vardı

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Steam kullanmıyorum bilgim yok bu konuda :(
Geçmiş olsun. Bu hızda mail çalma işlemini anca bot yapar fikrimce.
Sizden başka kaç kişiyede göndermiş aynı anda hepinizden çalmış olabilir. Uğraşan adam Programını yazmış işte.
Aynen bot oliyor aynisi bana da oldu steame mail attim bikac gune kurtardim cok sukur

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Nasıl sonuç alamadınız? İlk mailinize mesaj gelir. Videoda adamın yaptığını yaparsanız tabii.
mailime mesaj geliyor ama benim mailime kayıtlı 2 hesabım vardı gelen mesaj eski hesabım için

Aynen bot oliyor aynisi bana da oldu steame mail attim bikac gune kurtardim cok sukur
lütfen yardım edin nasıl yaptınız

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
mailime mesaj geliyor ama benim mailime kayıtlı 2 hesabım vardı gelen mesaj eski hesabım için

Diğer hesabın epostasını değiştirin ki çakışmasın.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238

Ayni olay banada oldu steam sifre e mail telefon falan hersey degisti steam destege mail attim bende sifremi unuttum diyip bir haftadan kisa surede aldim hesabi zor da olsa

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238

Mail atmadan kurtaramassin e postayi falan aninda degistiriyolae