Spybot Bundan Böyle Süper Moderator Biline :)

keyloger

Rektör
Evet arkadaşlar, bundan sonra Spybot'ta mavi rütbelilerden olmuştur. Bu kadar uzun zaman başarıyla moderatörlük yaptıktan sonra artık haketmişti. :p

Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Hepimize hayırlı olsun. :)

spy son günlerde foruma doğru düzgün giremiyor ki neden onu seçtiniz.?

Ayrıca bu sitede süper moderatör olacak kişi az çok bilgisayarla ilgili herhangi bir konuda bilgi birikimine sahip olmalı.

Forumun bütün müstehçen konularının altında imzası olan spybot süpermoderatör..Hayrolsun.

Kurtlar kuzulara emanet edilmez.

bu yoruma takılıp kalmayın kendi fikrim .. hayırlı olsun mesajlarınıza devam edin.benimki bir eleştiri.isteyen katılır isteyen katılmaz.

Hayırlı olsun. :)
yalnız foruma ara vermek istediğini söylemişti sanırım Romantic ile birlikte, yanlış hatırlıyor olabilirim :)

İyi olmuşta.Forumda çok sık görmüyoruz kendilerini :)

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

@Narkoz23, forumdan sıkıldın galiba?

Bir moderetör hakkında eleştiri yapınca ne oluyor anlamıyorum onların ne özelliği var ? Mod olunca forumun bakanı mı olunuyor :D

Forumdan sıkılmadım..

Rumuzuma sahip olabirsin ama düşüncelerime asla... derim ben her zaman.

Bir modun beni banlaması yalnızca onun egosunu tatmin eder.bu sanal oyunla eğlenir biraz.Ben yine söylerim fikrimi canım istedikçe ve hakaret etmeden,ama bu rumuzla ama başka rumuzla.. sonuçta neyle yol aldığım değil nereye yol aldığım önemlidir

bişey demedim genç, celallenme hemen:D diyeceğim o ki daha yeni üye, bu elştirileri eskiler yapsa anlarımda ne ara adamı tanıdında hüküm giydiriyosn.

ve bu yolu benden başka kimse belirleyemez... yolumu değiştirdiklerini sananlar ,kendi çıkmaz sokaklarında eğlenen, çakma trafik polisleridir, ben yol almaya devam ederim

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:09 ----------

ben yeni değilim ki.. çook eskilerdenim yeğen:)

---------- Post added at 18:11 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

ama üye olmak bu günlere nasipmiş:)))) çok mu klasik oldu

bende karsıyım su modcularına onlarca konuyla ılgılenıp bılgı akısında bulunuyolar 1-2 konuda ıtıraz edınce tak dıye banlıyonuz olmaz bole sey sankı forumda casus dolasıyor adminlige cıkıcak dıye kendıne bırsey yazdırmıyor

Bir modun beni banlaması yalnızca onun egosunu tatmin eder.bu sanal oyunla eğlenir biraz.Ben yine söylerim fikrimi canım istedikçe ve hakaret etmeden,ama bu rumuzla ama başka rumuzla.. sonuçta neyle yol aldığım değil nereye yol aldığım önemlidir

bu sözlere katılmamak elde değil lafını esirgememiş.

ayrıca Narkoz23'ü haklı çıkaran arkadaş kimse tebrik ediyorum
çok iyi düşünmüş(!)