Spotify mı ? Apple Music mi ?

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Spotify uygulaması çok pil tüketiyor ayrıca ben müzik player`de play list taraftarıyım.

didivoci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende spotify ile apple musıc arasında kaldım bir yol gösterin

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Premium'un avantajı nedir ? Nasıl ödeme yapabilirim.
Premiumda müzik aralarına reklam girmiyor. Ses kalitesini arttırabiliyorsun. Normal kullanımda belli sayıda müziği atlayabiliyorken premiumda bu sınır yok. Ödeme için intetnet sitesini kullanabilirsin. Kredi kartı seçeneği var tabiki. Ben Paypal ile almıştım ilk kez. Sonra banka kartı ile. Bu arada sana önerim kampanyaları takip etmen. 3 aylık 0.99 TL yapmışlardı. Şimdi de 3 aylık 9.99 TL olan kampanyadan yararlandım.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Premiumda müzik aralarına reklam girmiyor. Ses kalitesini arttırabiliyorsun. Normal kullanımda belli sayıda müziği atlayabiliyorken premiumda bu sınır yok. Ödeme için intetnet sitesini kullanabilirsin. Kredi kartı seçeneği var tabiki. Ben Paypal ile almıştım ilk kez. Sonra banka kartı ile. Bu arada sana önerim kampa yaları takip etmem. 3 aylık 0.99 TL yapmışlardı. Şimdi de 4 aylık 9.99 TL olan kampanyadan yararlandım.
3 aylık hala 1 lira galiba.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
İphone kullananlar için kesinlikle Apple music ama android kullanıyosa bilemem:)

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Apple kullanan apple music kullanmalı çünkü ios'ta spotify kullanmak çok yorucu ama android telefonda spotify çok rahat ve kullanışlı

cwhosonic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spotify kampanyasında 3 ay boyunca ayda 1'er lira ödüyorsun. 3 ayın sonunda premiumu iptal etmezsen ayda 9,90 lira olarak devam ediyor. Takip etmeyen arkadaşlara duyurulur.

Ayrıca premiumda şarkıları wifi ile telefonuna indirip offline modda dinleyebiliyorsun ki fazlasıyla mobil kota dostu oluyor bu şekilde.

eskiyaoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence spotify güzel ama ben türk telekom müzik kullanıyorum ve memnunum ayrıca fiyatı hem spotify hemde apple müziğw göre çok daha uygun

Ahmetcan3461

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans olarak spotify bana göre hem kullanışlı hem basit ama fiyat olarak göz önüne alınırsa kesinlikle eğer turkcell'li iseniz fizy tercihiniz olsun derim hem internet paketinizden yemiyor hemde fiyat olarak yarı yarıya denilebilir tabi vodafone'iseniz spotify kampanyası var çok güzel bi kampanya ama şu anlık 3 ay deneme amacı ile 1 tl bir fiyatla geliyor eğer ailenizdede müziğe meraklılar varsa 6 kişi 1 aylık paketi 14.99 yani 14.99/6 yaparsanız 2.5 tl gibi bir fiyata kullanıyorsunuzki inanılmaz tercih sizin tabiki :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
benim için spotify daha mantıklı geliyor ki kullananlar için önerim de bu olacaktır.

Spotify aile paketi alacaksınız 6 kişi toplamda 14-15 TL ödeyeceksiniz :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Apple Müzik i bilmiyorum ama Spotify nin mobil uygulaması pek kullanışlı değil.Bilmiyorum belki ben aradığımı bulamadım arkadaşlar ismini girdiğim şarkıyı çalamıyorum.Albüm olarak çıkıyor ve orada karışık çalıyor.Listeme ekliyorum eklediğim listedekileri de karışık çalıyor.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Apple Müzik i bilmiyorum ama Spotify nin mobil uygulaması pek kullanışlı değil.Bilmiyorum belki ben aradığımı bulamadım arkadaşlar ismini girdiğim şarkıyı çalamıyorum.Albüm olarak çıkıyor ve orada karışık çalıyor.Listeme ekliyorum eklediğim listedekileri de karışık çalıyor.
Premium olmadığı için öyle.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Apple Music 3 ay ücretsiz denedim. Bazı içeriklerde sıkıntı çıkıyor ya müzik yok ya da olsa bile çalmamakla inat ediyor. Şu an durumu ne bilmiyorum bitti üyeliğim.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Spotify kampanyasında 3 ay boyunca ayda 1'er lira ödüyorsun. 3 ayın sonunda premiumu iptal etmezsen ayda 9,90 lira olarak devam ediyor. Takip etmeyen arkadaşlara duyurulur.

Ayrıca premiumda şarkıları wifi ile telefonuna indirip offline modda dinleyebiliyorsun ki fazlasıyla mobil kota dostu oluyor bu şekilde.
Apple Music'te de var bu offline özelliği.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Apple Music 3 ay ücretsiz denedim. Bazı içeriklerde sıkıntı çıkıyor ya müzik yok ya da olsa bile çalmamakla inat ediyor. Şu an durumu ne bilmiyorum bitti üyeliğim.
3 aylık ücretsiz sürümde bazı şarkılar telif hakları nedeniyle çalışmıyordu (rengi soluk gözüküyordu). 3 ay sonunda onlarda çalışmaya başladı.

IPhone kullanıyorsan apple music ile devam et bence.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
3 aylık ücretsiz sürümde bazı şarkılar telif hakları nedeniyle çalışmıyordu (rengi soluk gözüküyordu). 3 ay sonunda onlarda çalışmaya başladı.

IPhone kullanıyorsan apple music ile devam et bence.
Evet apple kullanıyorum. Aslında devam ediyimmi bilemiyorum

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Evet apple kullanıyorum. Aslında devam ediyimmi bilemiyorum
Ben her ikisini de kullandım. Spotify de bulamadığım parçaları apple music de çok rahat buldum. apple music 3. parti bir yazılım değil ve ios ile tam bütünleşik çalışıyor. Yine de siz bilirsiniz. Ayrıca spotify de olduğu gibi enpara kullanıcıları %50 indirimli kullanabiliyor.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Spotify'ı aktik olarak kullanmaya başladım. Bir haftalık premium sürümüde aktif ettim. Ancak çalma listesine ekleme ve kaydetme diye iki ayrı olay var. Kendi müzik listem gibi nasıl düzenleyebilirim.

Reaksiyon puanı
16,118
apple yok Turkcell Müzik forever her nekadar Mekanik tek albüm olsada...

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Spotify'ı aktik olarak kullanmaya başladım. Bir haftalık premium sürümüde aktif ettim. Ancak çalma listesine ekleme ve kaydetme diye iki ayrı olay var. Kendi müzik listem gibi nasıl düzenleyebilirim.
Var mı yardımcı olabilecek biri ?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Var mı yardımcı olabilecek biri ?
Sağ üstten liste oluşturup "Çalma listesine ekle" olarak müzikleri ekleyeceksin.

68375a490c5cfc2fd99d3800af83e38c.jpg

Reaksiyon puanı
16,118
Screenshot_2016-07-02-17-20-26.png
Spotify'i tablete (t701) kurdum iyimiş bedava olması süper Korn dinlemek daha kolay artık...

Son düzenleme: