Spor Forumu karmaşası

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Değerli arkadaşlar.
İsrarla değinmeme rağmen, en azından voleybol, basketbol gibi alt ana başlıkların forumda açılmamış olması ve en azından Uluslararası müsabakaların kulüp başlıklarına açılması oldukça yanlış bir uygulama.
Fenerbahçe, Galatasaray vb. basketbol ve voleybol Uluslararası karşılaşmalarını da Spor ana başlığına taşınması gerekmektedir.
Spor kulübü alt ana başlıkları belki o kulüpleri sevenleri için geçerlidir ancak Eczacıbaşı, Vakıfbank, Milli Piyango, Arkas vb. bir sürü Türk takımı Uluslararası arenada mücadele etmektedir.
Bunlar Spor ana başlığına yazılırken, neden Fenerbahçe, Galatasaray vb kendi alt başlıklarına yazılıyor?
Bu tür konular artık Fenerbahçe veya Galatasaray ile ismen bağlantılı olsa da aslında altını çizerek söylüyorum, Uluslararası müsabakalar olmaları hasebiyle genel bir içerik olmaya hak kazanmışlardır.
Forumda bu karışıklığa acil çözüm öneriyorum.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Hocam seni anlıyorum ama alt başlıklar ilgili takımların haberlerini daha rahat paylaşmak için açıldı. Yoğun da bir istek vardı.

Takdir edersin ki en çok konuşulan konular bu 4 takımın haberlerinden oluşuyor.

Maçlar uluslararası olsa da ülkeyi temsil eden yine bu kulüplerdir ve konuları da kendi bölümlerinde açılmalıdır.

Sadece bu 4 takımın kendi aralarında oynadığı maçlar spor ana başlığında açılıyor.

Bu uygulamayı yapmasak bölümler boşuna açılmış olacak. O nedenle diğer takımların her türlü spor organizasyonu spor ana başlığı altında açılmalı, kategorilere ayrılmış takımların organizasyonu da kendi bölümlerinde açılmalı.

Ülkemizde en çok futbol konuşuluyor ve takip ediliyor. O yüzden basketbol, voleybol gibi spor dalları için ayrı bir bölüme gerek yok diye düşünüyoruz. Bu genelleme forumumuz için de geçerli. Açılan konuları incelemek yeterli.

Saygılar. :)

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Ülkemizde en çok futbol konuşuluyor ve takip ediliyor. O yüzden basketbol, voleybol gibi spor dalları için ayrı bir bölüme gerek yok diye düşünüyoruz. Bu genelleme forumumuz için de geçerli. Açılan konuları incelemek yeterli.

Saygılar. :)

Bence gerekli. :)

Bu durumda, atıyorum Arkas, Vakıfbank vb, yani üç büyük olmayan kulüplerin özellikle uluslararası müsabakalarını Spor genel forumuna açmak yeterli diyorsun.
Öyle yaparız.
Sevgiler. :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bence gerekli. :)

Bu durumda, atıyorum Arkas, Vakıfbank vb, yani üç büyük olmayan kulüplerin özellikle uluslararası müsabakalarını Spor genel forumuna açmak yeterli diyorsun.
Öyle yaparız.
Sevgiler. :)

arkası vakıfbankı kaç kişi okuyacak? bide bu var.. örnek: ben okumam:) saygılar.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Burası teknoloji sitesi ne gerek var, deyip ben de geriyim ortalığı :p

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
arkası vakıfbankı kaç kişi okuyacak? bide bu var.. örnek: ben okumam:) saygılar.
Zaten sizin için değil genel için bahsediyorum.
Burası bir forum ise, her şeyin derli toplu olmasında ne sakınca var?
Beni fazlaca ilgilendirmeyen ama haberi eklenince okuduğum NBA Ligi herhalde bizim takımlarımızın uluslararası maçlarından önemli değil.
Ama her konunun bir kaç meraklısı mutlaka vardır.
Kaldı ki, o bir kaç kişi maçlarda zaten yanıtlarını yazıyorlar.

Ayrıca bunları Spor ana sayfasına eklemekte bir sakınca görmüyorum.
Okuyan, okur.
Okumayanın da keyfi bilir.
Ama bir şekilde bulunması lazım.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Herkes okumaz biz okuruz arkası, vakıfbankı.