Dizi Spartacus

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Merhaba arkadaşlar günlerdir foruma da bulunmuyorum az çok farkına varan vardır , bunun sebebi 3 gün ban yediğim zaman izlemeye başladığım dizi Spartacus sayesindedir.

Forumda fazla konu açmayı seven bir insan değilim fakat bu sefer bir istisna olacak !
Yabancı dizi sevenler için Game of Thrones , Vikings gibi dizileri izleyen birisi olarak Spartacus hayatımda gördüğüm en iyi dizi olarak aklımda sonsuza dek kazılacaktır !

Gerek senaryosu , gerek yapımcısı , gerek ters köşesi , gerek verilen mesajı ve gerçek hayattan alınması ...
Ben her konuda seçici bir insanım size gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki Bu dizi yemin ediyorum tam bir Baş Yapıt benzerini göremezsiniz.

Ben kolay kolay ağlayan bir insan değilim ilk defa bir dizide hıçkıra hıçkıra ağlıyorum izlemeyen çok şey kaçırır !
Diziyi izleme sırası aşağıda mevcuttur ayrıca filmi de var onuda izleyeceğim , kitabı falan varsa onuda izleyeceğim aşırı etkilendim.. Yazarken ağlıyorum düşünün.

1-Blood and Sond (Savaşcımız yolu başlıyor)
2-Gods of the Arena (Önceki yaşanılanları anlatıyor diye biliyorum bende daha izlemedim 3 ve 4'ü izlemeden bunu izleyin ben bilmeden atladım)
3-Vengeance (Güç sahibi)
4-War of the Damned (Final sezon)

Not : Kan efeklerin aşırı bulabilirsiniz başta çizgiromandan esinlenmişler diye duydum alışıyorsunuz hatta hoşunuza bile gidebiliyor.
Dip Not : 2.sezondan sonra baştaki Spartacus Başbuğumuz değişiyor oyuncumuz maalesef kanserden vefat etmiş

Yapım 2010-2013

Press F to Pay Respect !

Ekli dosyalar

• Webp.net-resizeimage-1-min-900x580.jpg
    Webp.net-resizeimage-1-min-900x580.jpg
    74.8 KB · Görüntüleme: 185