SP Flash Tool S_FT_ENABLE_DRAM_FAIL (4032) hatası

Bu konuyu okuyanlar

Anar Cebiyev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tabletim hard brick oldu ve hiç açılmıyor. Önceden bilgisayar da görmüyordu ama tableti söküp bataryayı anakartdan ayırdım ve bilgisayar cihazımı görmeye başladı (Sp Flash Tool da gördü tableti). Ama Bilgisayarın tableti algılaması çok uzun sürüyor ve kırmızı çizgi doluyor ve 1 dakika bekledikten sonra 4032 hatası veriyor (önceden 4001 hatasını veriyordu). Çoğu Sp Flash Tool sürümünü denedim hepsinde aynı sorun. Tabletimin kendi yedeği yok maalesef ama @Murat5038 abi saolsun tabletim için rom buldu. Tabletimin kendi romu ve tabletimin özelliklerinin aynısı olan başka tabletin romunu denedim onlarda bazen 4032, bazen de 4001 hatası veriyor. Format atarken scatter dosyasına göre 4032 ve 4001 hatası alıyorum. Lütfen yardım edin arkadaşlar çok önemli.

Anar Cebiyev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun çözüldü arkadaşlar. Sorunun sebebi bataryanın şarjının olmaması ve düzgün düğmeye basmamam oldu. bataryayı yarım saat şarja koydum ve sonra bilgisayara bağlamazdan önce tabletteki tüm tuşları basılı tuttum ve sp flash tool yükleme tamamlandı. Tablet çalışdı.

Son mesajlar