Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
c942a60dd174c7f459dcd074fa533c78.png

Üniversite internetinde aldığım hız. Şu hızın çeyreğini kaldığım apartta alamıyorum.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Foruma pompa geldi herhalde, bazılarına basmışlar havayı...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bence forumda reklamlar az olmuş profile tıklayınca reklam çıksın alıntı yaparken de çıksın resim yükleyince çıksın her 3snde bir reklam çıksın sayfada her 1 kaydırmaya reklam çıksın her mesajın sonuna reklam koyun konuya cevap yazarken klavye ile birlikte reklam çıksın bir paylaşımı beğendiğimiz anda reklam çıksın konu açanın Allah belasını vermiş gibi 10snlik mecburi reklam videosu izlesin falan yani bu kadar az reklam olmuyor yakışmıyor size.

M

Murat Burç

SDN Okuru
c942a60dd174c7f459dcd074fa533c78.png

Üniversite internetinde aldığım hız. Şu hızın çeyreğini kaldığım apartta alamıyorum.
Ya onun şifresini falan nasıl öğreneceğiz aynı isimli net bizim üniversitede var

Ben misafir hesabına giriyorum yer yer 20 indirme 20 yükleme verdiği oluyor o bile çok iyi.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ya onun şifresini falan nasıl öğreneceğiz aynı isimli net bizim üniversitede var

Ben misafir hesabına giriyorum yer yer 20 indirme 20 yükleme verdiği oluyor o bile çok iyi.

Bizim okulda kullanıcı adı; öğrencinumarası@ktu.edu.tr
Şifre;
Kimlik numarasının son 5 numarası

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geçenlerde 2.5-3 senelik bir Note Edge'yi kurcaladım 6.0.1 kurulu Note 4 ve Edge'nin aldığı son ana güncelleme kurcalama maksadım iddia edildiği gibi kasıyor mu? Geç giriyor kasıyor ediyor denilen cihaz rehbere 1.5 saniyede giriyor 1.5 bakın çoğu uygulama da çok yeterli bir hızda açılıyor hatta 6s ile Twitter Facebook karşılaştırması yaptım geçti düşünün geçti
Sonra iOS st@bill yhaaa derler yersen işte
Bu da onun rakibi 6 Plus'unhalı muhteşem iOS'un son sürümü muhteşen iOS daha fazla güncelleme alıyor muhteşem iOS kasmıyor işte falan filan he he diyip geçeceksin.
@Fragger Bu mesajı huzur bozucu mesaj diyip silmez sanırım sonuçta bilgilendirici bir mesaj paylaşıyorum.
Screenshot_20170920-175220.jpg

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
CS:GO'da rekabetçi atarken ben :p
--- Gönderi Güncellendi ---
730_screenshots_20170920181720_1.jpg

En üstteki Turkey benim :p

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Acilen yeni telefon almam lazım :D iphone 4 ile forum aşırı kasıyor. 2300 var şu an 1000 Tl bulursam hb'den S8 alacağım bi 5-6 yıl idare eder zaten. Nasıl olsa üni sınavı yaklaşıyor pc ile vakit geçirmeyeceğim. Üniye geçince de yeni pc alırım. Oh mis. Bakalım o zamana kim öle kim kala...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Acilen yeni telefon almam lazım :D iphone 4 ile forum aşırı kasıyor. 2300 var şu an 1000 Tl bulursam hb'den S8 alacağım bi 5-6 yıl idare eder zaten. Nasıl olsa üni sınavı yaklaşıyor pc ile vakit geçirmeyeceğim. Üniye geçince de yeni pc alırım. Oh mis. Bakalım o zamana kim öle kim kala...
Bulamazsan OnePlus 5 al hatta garantisiz 2200e 8gb ramlj olanı bulursun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 4'ün en fazla 5 saniyede girdiği twittera 6 Plus iOS 11le 15 saniyede giriyor :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hemen asıp kesmeye başlamışlar. 2 gün sabredin de cihaz kendine gelsin. Güncelleme bitse de arka tarafta 2 gün boyunca süren bir senkronizasyon işlemi var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
SDN iOS 11 incelemesine girersen 6 Plus'un Twitter'ın kaç saniyede açtığını görürsün. Note 4'ün de bir sürü hız testi var hatta
Mesela şu var iOS 11'den bariz daha hızlı fakat Note 4'dem bariz daha yavaş güncelleme meraklısı iOS'cular elbette iOS 11'i 6 ve Plus'a yükleyecek.
4.55den sonra izle tam 10 saniyede açıyor.

Note 4'ün açtığı süre 3-4 saniye siz değil miydiniz iOS'a güncelleme geliyor 2 sene sonra güncelleme kesilecek telefonu ne yapacaksın diye.
Alın size güncelleme gelmeyen Note 4 ve güncelleme gelen 6 serisi
Hemen asıp kesmeye başlamışlar. 2 gün sabredin de cihaz kendine gelsin. Güncelleme bitse de arka tarafta 2 gün boyunca süren bir senkronizasyon işlemi var.
iOS 10'da çok mu iyiydi attığım ilk videoyu izle istersen.
Bırakın sahte stabilite yalanını iOS artık hem stabil değil hem de Apple'ın planlı eskitme politikasına maruz kalıyor.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Note 4'ün en fazla 5 saniyede girdiği twittera 6 Plus iOS 11le 15 saniyede giriyor :D
Benim 5S'imde IOS 11 yüklü, Twitter'a 5 saniyede giriyor zaten 6 Plus'ı nereden buldun da benchmark yaptın ? :D
SDN iOS 11 incelemesine girersen 6 Plus'un Twitter'ın kaç saniyede açtığını görürsün.
Mobil platformda uygulamaların yeni versiyon işletim sistemine optimizasyonunda biraz zaman gerekebilir. Şu an Twitter'da sorun yoktu. Aynı sorun yeni versiyon Android'lerde yok mu sanki ? :D IOS'da çoğunlukla bu bir çok Android telefondan hızlıdır, Samsung Android cihazlarnı genelinden daha çabuk alıyor diye tahmin ediyorum çünkü en yaygın Android telefon markası. Android deyince akla Samsung geliyor :)

Yine senin verdiğin video'dan örnek vereyim, Subway Surfers IOS 11 kullanan iPhone'da daha hızlı. Donanım da faktör ama hızları bence iki telefonun da farkedilemez haldeydi. Günlük hayat kullanımını sarsacak bir eksisi yoktu iki tarafın da. İşin sonunda sadece sarışın (IOS) mı, esmer (Android) mi muhabbetine dönüyor. Ben hala güzel olsun yeter havasındayım :D

Verdiğin video'da bu animasyonu kasma olarak yorumlamışlar ama 5S kullanıcısı olarak ben telefonumun gayet hızlı olduğunu düşünüyorum :)

Kizaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teogu da ygsiyide bütün bu sınavları çıkaranların topu kahrolsun inşallah.
Bizi eğitim sözüyle kandırıp 25 yılımızı aldınız. Siz bakan bozuntularının yalanları yüzünden köyümüzdeki herkes dağıldı ayrı yerlere. El ilâh da sizi fazla yaşatmasın inşallah.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Kırmızı başlıklı kız, bir gün seni de kurt kapar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...