Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
çok yavaşta uzamıyor çokta hızlı değil normal uzuyor.Okullar açılana kadar umarım uzar.Bir ayda 3cm uzayanlar var diyorlar.Kimiside 1cm uzar diyor.2cm uzasa 3 ayda 6cm uzar (fena değil)
Benimki ayda 3 cm uzuyordu. Yavaşladı biraz. Ama fotodaki gibi bir şey olması yazı geçer.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Benim mobil de yavaşladı. Zenmate açtım yine yavaş.. Ülkeyi değişeyim bakalım..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şu mesajı sildiğiniz zaman hangi mesajı sildiğinizi de söyleyin bilelim. Bildirim geliyor mesajınız silindi bilmem neden kaynaklı. Peh....

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Benim burada bir mesajım silinmiş ama aynı içeriğe sahip diğer mesajlar neden silinmedi onu anlamadım. Ben de internetin yavaş olduğundan bahsetmiştim sadece..

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Şu mesajı sildiğiniz zaman hangi mesajı sildiğinizi de söyleyin bilelim. Bildirim geliyor mesajınız silindi bilmem neden kaynaklı. Peh....

Her silinen mesaji tek tek bildirmeye gerek yok. Kural disi bir mesaj varsa silinir ve bildirim yapilir.

Benim burada bir mesajım silinmiş ama aynı içeriğe sahip diğer mesajlar neden silinmedi onu anlamadım. Ben de internetin yavaş olduğundan bahsetmiştim sadece..

Topluca mesajlari temizlerken gümbürtüye gitmis kusura bakma. Mesaj tekrar geri getirilmistir.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Her silinen mesaji tek tek bildirmeye gerek yok. Kural disi bir mesaj varsa silinir ve bildirim yapilir.

Topluca mesajlari temizlerken gümbürtüye gitmis kusura bakma. Mesaj tekrar geri getirilmistir.

Sorun değil. Sonra arada kaynayıp komple hesap gümbürtüye gitmesin de. :D

mazruf

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
1,117
İftardan 2 saat önce durup dururken aklıma işlemci macununu yenilemek geldi. Soğutucuyu güzelce çıkardım, işlemciyi macunladım.

Buraya kadar her şey çok iyiydi. Soğutucuyu takmak için mücadele ederken işlemcinin yerinde durmadığını fark ettim. Niye bu sabit durmuyor derken soket kilidini fark ettim.

5 sene sonra işlemciyi çıkarınca hata büyük oldu. Pinlerin çoğu eğilmişti, bazılarını düzelteyim dedim iki tanesi kırıldı. İşlemci sokete de oturmadı. Amd 965 BE yalan oldu.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben buraya bugün kural dışı cümle yazdığım bilmiyorum.

Bilmiyorsaniz yardimci olayim.

Defalarca bu konu altinda teknik ve benzeri konularin yasak oldugunu belirtmistik. Soru mesajlarinin silindigi gibi bu sorulara verilen cevaplar da dogal olarak silinecektir.

Youtube sizde de patlak mi sorusu üzerine yazdiginiz mesajlar var. Kural disi oldugu icin silinmistir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İftardan 2 saat önce durup dururken aklıma işlemci macununu yenilemek geldi. Soğutucuyu güzelce çıkardım, işlemciyi macunladım.

Buraya kadar her şey çok iyiydi. Soğutucuyu takmak için mücadele ederken işlemcinin yerinde durmadığını fark ettim. Niye bu sabit durmuyor derken soket kilidini fark ettim.

5 sene sonra işlemciyi çıkarınca hata büyük oldu. Pinlerin çoğu eğilmişti, bazılarını düzelteyim dedim iki tanesi kırıldı. İşlemci sokete de oturmadı. Amd 965 BE yalan oldu.
Bir kaç pini kırık olsada amd işlemciler çalışabiliyor, çöpe atma. Kalanları düzelt yerine tak çalışabilir.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bilmiyorsaniz yardimci olayim.

Defalarca bu konu altinda teknik ve benzeri konularin yasak oldugunu belirtmistik. Soru mesajlarinin silindigi gibi bu sorulara verilen cevaplar da dogal olarak silinecektir.

Youtube sizde de patlak mi sorusu üzerine yazdiginiz mesajlar var. Kural disi oldugu icin silinmistir.
Konuyu ben açmıyorum. Soru sorulmuş cevaplıyorum. Ne yapayım. Bana konu açın diye bildirim atmayın o zaman. Mesajı yazan kişilere söyleyin konu açın diye.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Konuyu acanlar üzerine alinsin.

Orada sadece konu acin diye bildirim yapmadim, ayriyeten bu tür sorulara cevap yazmanin da yasak oldugunu belirttim. Yeterince uyari yapildigini düsünüyoruz, artik uygulamaya gecilecegini belirtmek isterim.

Anladim ki yapilan uyarilar bir ise yaramiyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Doğurulup sokağa salınmış o kadar çocuk var ki.. Eğitim şart. Eğitim ailede başlar ama önce ebeveynlerin kendisini eğitmek lazım demek ki..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Şimdi o varlık, bana hakaret etti ve sadece mesajı silinmedi değil mi? Uzaklaştırıldı değil mi forumdan? Yoksa hakaretine bahane olarak benim ona yazdığım mesaj mı gösterildi?

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233

Geçmiş olsun :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Internet neden bu kadar yavaş akk bitmiş olamaz(superonline)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Forumda birisine küfrederseniz ve küfürünüzü rapor ederlerse, sadece siliyorlar. Bir de uyarıyorlardır. O kadarını bilemiyorum. Forumdan atılmıyormuşsunuz ama onu öğrendim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...