Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
16,118
Screenshot at 2016-06-09 20:15:45.png

gene niye yasak? her mesajda iki video var...

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Ben de söyleyim rahatlayayım o zaman. Microsoft Windows 10 bir dünya gereksiz araç, microsoft tarafından yerleştirilmiş virüs, açık ve arka kapı ile geliyor, bilgisayarlarımızda, özellikle devlet dairelerinde bilgiler güvende değil, facebook her yaptığımız gönderiyi kayıt altına tutuyor bir de üstüne yolda yürürken birini çektiği resimde istemeden de olsa çıktıysak facebook yüz tanıma sisteminden bizi tanıyor, ne yaptığımızı ve nerede olduğumuzu biliyor, telefonlarımızın içine istedikleri zaman dinleme yapılabilmesi için fabrikadan çıkarken yazılım yükleniyor, mahremiyetimiz sıfır, her yerde fişleme var, her şey paraya döndü ve oyun oynamak bile lüks haline geldi ki eskiden 1500-2000 liralık makinelerle son çıkan oyunları ultrada oynardık, şimdi mediumda zor çalışan oyun var, yazılım firmaları ve kapitalist markalar insanların beynini yıkıyor ve aşırı pahalı yazılım ve donanımı insanlara nirmal bir şey gibi satmaya çalışıyorlar, her yerde rüşvet dönmeye ve belli başlı markalar kayırılmaya başlandı. Kısaca şu anki resimden benim gördüğüm "S*çt*k"

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Ben de söyleyim rahatlayayım o zaman. Microsoft Windows 10 bir dünya gereksiz araç, microsoft tarafından yerleştirilmiş virüs, açık ve arka kapı ile geliyor, bilgisayarlarımızda, özellikle devlet dairelerinde bilgiler güvende değil, facebook her yaptığımız gönderiyi kayıt altına tutuyor bir de üstüne yolda yürürken birini çektiği resimde istemeden de olsa çıktıysak facebook yüz tanıma sisteminden bizi tanıyor, ne yaptığımızı ve nerede olduğumuzu biliyor, telefonlarımızın içine istedikleri zaman dinleme yapılabilmesi için fabrikadan çıkarken yazılım yükleniyor, mahremiyetimiz sıfır, her yerde fişleme var, her şey paraya döndü ve oyun oynamak bile lüks haline geldi ki eskiden 1500-2000 liralık makinelerle son çıkan oyunları ultrada oynardık, şimdi mediumda zor çalışan oyun var, yazılım firmaları ve kapitalist markalar insanların beynini yıkıyor ve aşırı pahalı yazılım ve donanımı insanlara satmaya çalışıyorlar. Kısaca şu anki resimden benim gördüğüm "S*çt*k"
Teknik konular buraya değil ilgili bölüme.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Burası söyle rahatla bölümü değil mi ? Benim de içimi bu daraltıyordu. Söyledim, rahatlamayım mı ? :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Arkadaşın söylediği teknik bir konu değil ki. Olsa bile farklı farklı bolumlerle ilgili yazmis. Her bölüme parçalamasımı gerekiyor mesajı.

Rahat olun biraz.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
@Yaşlı Çoçuk
Sadece içinde bulunduğum paranoyayı açtım bir miktar. Ama konuşma şekillerinden belli forumda bu konuda baya baş ağrımış, münakaşa olmuş. CISSSS! noktası anlaşılan, kurcalamayalım :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
@eronis

Zamanında teknik konularla ilgili sorular buradan sorulunca yılların konusu kilitlenmişti. Konu açıldı ama şimdi de fazla hassas davranıyorlar. İnsan ismi "Söyle rahatla" olan bir konuda rahatsız oluyor.

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
@Yaşlı Çoçuk
Forum düzeni olunca konu biraz sıkı davranmakta fayda var. Eğer gevşek davranırsan, hep o gevşekliği yapman gerekir. Bir kere bu kaçtı mı daha yakalayamazsın, sonunda suçlu sen olursun. Demiyorum ki admin benim asarım, keserim, hoop kavga yok, bir harfi yanlış yazmışsın, türkçe kurallarına uymamaktan 1 hafta ban havalarında olacaksın, ama prensiplerine ve kurallarına bağlı kalacaksın. Çünkü o prensiplerin forumun düzenini oluşturuyor. Daha önceki forumlarda bu yüzden çok münakaşalar oldu. Genelde ben bu tür münakaşalara bulaşmam ama nedeni de olmak istemem, anlatabilmişimdir sanırım :D

Not: Evet, 1 hafta banı sırf türkçe kuralı yüzüden yediğim forum oldu, hem de türkiyenin en popüler teknoloji forumlarından birinden. İşin ironik tarafı benim türkçemde 1 harf yanlıştı, banı atıp konuyu düzenleyen arkadaş türkçeyi katletmiş ve benimkiyle tamamen alakasız yeni bir sorun anlatmış. Bu da ayrı bir ironiydi...

Reaksiyon puanı
16,118
o kadar dakkika kiminle konuşacam? bedava whatsappla bile konuşmak istemeyen arızalarla muhatabım ki bir numaralı arıza whatsapp'ı silmiş bile...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
o kadar dakkika kiminle konuşacam? bedava whatsappla bile konuşmak istemeyen arızalarla muhatabım ki bir numaralı arıza whatsapp'ı silmiş bile...
1000 dk yetmiyor bana, ama hediye verilen 1000 dk yi kullanamam. Gece dakika ile isim olmuyor, internet iyi oldu torent açarım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
TT Kullananlar Yumulun [emoji16]

34963b4a74f503f5e79be55d2472d2ee.jpg
Sahur Kampanyasiyla Ramazan sonuna kadar tek seferde 25TL ve ustu yuklemeye, sahurda gecerli yurtici 10 GB cepten internet ve sebeke ici 1000 dakika konusma kazanabilirsiniz.Son 48 saatte yuklemediyseniz 25TL ve ustu yukleyerek yararlanabilirsiniz

Yükleyeli 4 gün oldu..

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sahur Kampanyasiyla Ramazan sonuna kadar tek seferde 25TL ve ustu yuklemeye, sahurda gecerli yurtici 10 GB cepten internet ve sebeke ici 1000 dakika konusma kazanabilirsiniz.Son 48 saatte yuklemediyseniz 25TL ve ustu yukleyerek yararlanabilirsiniz

Yükleyeli 4 gün oldu..
Faturalı benim hat yolladım direk verdiler.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
55 yaşına geldiğiniz'de, 25 yaşın'da sevgiliniz olmasına yetecek kadar paranız yoksa hayat gerçekten de çok zor!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...