Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
orada da var sanırım facebook sayfasında da. Mide bulandırıcı şeyler

Sinem hanım sdn ofisinde (ne üzerine olduğunu bilmiyorum) çalışan bi bayan. Bene youtube da 5-6 videoda falan görmüştüm özellikle geyik yaptıkları videolarda. İşte hadsiz insanlar onun hakkında ki ben diğer bayan arkadaşlar hakkında da görmüştüm terbiyesiz yorumlar yapıyor. Anladığım kadarıyla sinem hanım da illallah etmiş daha videolara çıkmayacakmış. Yazık vallahi

Sinem hanım haklı. Tek taş videosunun altındaki yorumları okudum da, yazıklar olsun dedim. Asıl hala Tolga Cem'de. O kadar dikkat çektiğini biliyorsun, neden koyuyursun videoyu? Neyse tadımız kaçmasın.

Reaksiyon puanı
16,118
linux mint yerine Windows 10 Insider Preview 10074 kursam mı? yalnız hdd maxtor 91021U2 google amcaya sorarsanız 9,40-10gb olduğunu ide olduğunu görürsünüz...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Sinem hanım haklı. Tek taş videosunun altındaki yorumları okudum da, yazıklar olsun dedim. Asıl hala Tolga Cem'de. O kadar dikkat çektiğini biliyorsun, neden koyuyursun videoyu? Neyse tadımız kaçmasın.

Sosyal hesapları yöneten arkadaşın paylaştığı konular SDN'nin +18 konularına yaklaştı. Ona öyle dendiyse bilemem ama benim hiç hoşuma gitmiyor son zamanlarda ki paylaşımlar. O sinem olayı da, o paylaşımların bir getirisi.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Sinem bir daha videolara çıkmayacakmış. Videonun altı terbiyesiz terbiyesiz yorumlarla dolu. Pislik herifler ya!!

Sinem hanım videoyu hiç izlememiş mi ve ya tolga cem , böyle olacağı bariz belliydi zaten saçma bir videoydu hiç upload edilmemesi gerekirdi. Sonuç olarak kendileri kaşındılar şimdi sinem hanımın ağlamasının hiç bir manası yok.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Az önce twitterın favicon'undaki kuş siyahtı. ctrl+f5 yapınca geri maviye döndü. Sebebini bilen var mı?

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
5 6 ay önce DR mağazasından aldığım philips she-3590 kulaklık içi bozuldu garantiden yaptırayım dedim 20 gün sonra teslim etme süresi verdiler

Reaksiyon puanı
16,118
5 6 ay önce DR mağazasından aldığım philips she-3590 kulaklık içi bozuldu garantiden yaptırayım dedim 20 gün sonra teslim etme süresi verdiler

yeni verecekler ondan 20gün diyorlardır philips kalitesi bu garanti var ürüne sahip çıkıyor bazıları yenisini al derken o değiştiriyor.
şuan tv2'de rocky4 var...

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar.i5 460m işlemcili, gt420m ekran kartlı, 6 gb ramli laptopum var.Geçen sene gayet rahat çalıştığım photoshopu şimdiler de kasıla kasıla çalıştırıyorum.Laptopu periyodik olarak temizlerim, işlemci macununu tazelerim ama son zamanlarda neden böyle yapıyor anlamıyorum.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yeni verecekler ondan 20gün diyorlardır philips kalitesi bu garanti var ürüne sahip çıkıyor bazıları yenisini al derken o değiştiriyor.
şuan tv2'de rocky4 var...

Hemen yeni bir tane verirler dedim ama yok vermediler bekliyoruz bakalım arayacaklarmış

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
İlgilenenlere duyurulur ; Android 5.1.1 Memory Leak sorunu çözülmedi. Nexus cihazlarında pek anlaşılmasa da özellikle arayüzü ağır cihazlarda çok fark edilecek.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Arkadaşlar youtube'dan canlı yayın oyun oynanış videoları izlemek istiyorum. youtube'da böyle bir başlık var mı?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
014d06bffc3a195c4e248ba5ea5c3768.jpg

Bu ayarlarla yokuştan aşağı inmek müthiş bisey :D tabi takla atmazsan :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Teknosaya G4 incelemeye gittik telefonun şarjı yok görevliye söyledik takmadı bile kasasına bön bön baktık ve döndük.Gösterip vermemek bu olsa gerek..

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Teknosaya G4 incelemeye gittik telefonun şarjı yok görevliye söyledik takmadı bile kasasına bön bön baktık ve döndük.Gösterip vermemek bu olsa gerek..

Bugün benimde Vatan Bilgisayar'a gitme şansım oldu. Cam standda G4'ü kutusu açık bir biçimde koymuşlar göze çok hoş geliyordu. "İnceleyebilir miyim?" dediğimde "Tabiki.G4'ü incelemeden olmaz" dedi çalışan.
Ekran kalitesi muazzam , kamera desen öyle. Ergonomisi harika. Tutuşu G3'ten daha iyi.

Sonra S6 Edge cam standda yoktu. "S6 Edge yok mu ? " dedim , "Onu burada tutmuyoruz." dedi.
Acaba neden ? :D

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
Geçen indirim olduğunda Monement Valley'i satın almıştım bugün bütün bölümleri tamamladım. Aca oyun bu kadar mı? Yoksa güncelleme ile yeni bölümler gelecek mi? :D

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
insanları lisanslı windows kullanmaya teşvik etmek amacıyla microsoft tarafından tutulan bir ajanım ben :mrgreen: :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Bugün benimde Vatan Bilgisayar'a gitme şansım oldu. Cam standda G4'ü kutusu açık bir biçimde koymuşlar göze çok hoş geliyordu. "İnceleyebilir miyim?" dediğimde "Tabiki.G4'ü incelemeden olmaz" dedi çalışan.
Ekran kalitesi muazzam , kamera desen öyle. Ergonomisi harika. Tutuşu G3'ten daha iyi.

Sonra S6 Edge cam standda yoktu. "S6 Edge yok mu ? " dedim , "Onu burada tutmuyoruz." dedi.

Sanırım çöpleri standa almıyoruz demek istedi [emoji12]
Tutuşu tasarımı falan harika da yazılım özellikle kamerayı merak ediyoduk bakamadık [emoji16]

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eski seçimler bile daha güzelmiş be! :glare: Biraz önce TV gösteriyordu 1991 Seçimini hepsi bir arada tartışıyor ne güzel.

Reaksiyon puanı
16,118

ya kalmıyor yada satamıcakları teşhir ürü ellerinde patlamasın diye yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...