Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
a7etady8.jpg

Bildiğin koka kola yazıyor ya la

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kulaklığım çamaşır makinesinde yıkanmış, bilgisayarda çalıştı ,telefona takacam ama nasıl kurutabilirim, telefona bi sıkıntı çıkarır mı?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
kulaklığım çamaşır makinesinde yıkanmış, bilgisayarda çalıştı ,telefona takacam ama nasıl kurutabilirim, telefona bi sıkıntı çıkarır mı?

Benim de başıma geldi. Samsung kulaklık gömleğin cebinde yıkandı. Sonra gömlekle beraber kurudu. Aldım taktım hala da çalışıyor, pırıl pırıl hijyenik oldu.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Foruma yine bir şeyler oldu herhalde. Bir hızlı bir yavaş açılıyor sayfalar.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
zaten 3 adet kulaklık var bende, samsungun gioda n çıkanı, sonynin var bir de ipod shuffle ın kulaklığı, ipod shuffle kayıptı kulaklığını buldum şimdi, onu kullanırım bundan sonra, mikrofonu yok ama zaten pek görüşme yapmıyorum gerek te yok :)

teşekkürler cevaplar için bu arada.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Arkadaş elite alalım dedik alacağım 4-5 sitede de yok stoklar bitmiş :D

Reaksiyon puanı
16,118
128kb sim takayım dedim ch@t527 kendinden geçti şimdi ne turkcell'i tanıyor nede mp3leri görüyor galiba ölmek üzere ...
10liraya* tel ne gelir yarın araştırcam.
*Physical sınır...

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Mozilla yı ne zaman açsam, en son mozilla ile birlikte kapatmış oldugum sayfada beraberinde açılıyor. Açılış sayfasıyla açılmıyor. Sebebini bilen var mı ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ttnetle yogun is gorusmelerim sonrasi 3.5 mbtlik internet hızıni 7 mbte cikardilar buna da şükür Allahim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ttnetle yogun is gorusmelerim sonrasi 3.5 mbtlik internet hızıni 7 mbte cikardilar buna da şükür Allahim

Türk Telekom'un peşine düşün her zaman. Bize fatura 20 lira yüksek gelince gittik sorduk, açıklama yapamadılar, 1 ay bedava, sonraki 6 ay %50 indirim yaptılar. Sonra tekrar gittik, 1 yıl %25 indirim yaptılar.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ayaklar baş, başlar ayak olacak hadisini duyup da Hz. Resulullah'a hayran kalmayan insan ne şaşılacak insandır. Hak ve batıl şu parmaklarınızın karıştığı gibi birbirinize karışacak diyen resul, ne büyük bir resuldur.

Onu (saav) sevmeyen insanı anlamak çok güç. Gel gelelim onu dinleyen, onun sözlerini kabul eden.. Fakat en son yapılması gerekene gelince onu affedersiniz "takmayan" insanları anlamak daha da güç.

Size iki ağır emanet bırakıyorum, onlara sarıldığınız müddetçe delalete düşmezsiniz.. Ey şanı yüce peygamber, onlara sarılmak şöyle dursun, emanetine odun parçası, ihtiraslı, zalim denildi. Amcanın ciğer söküldüğü gibi bugün çocuklarının da ciğeri sökülüyor. Ne güzel söylemiş abitlerin ziyneti olan torunun;

Eğer Resulullah bizleri sevmenizi değil de öldürmenizi emretmiş olsaydı, ancak bugün yaptığınız kadar zulüm yapabilirdiniz.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yahu o iğrenç ötesi filmi sinemada gösterime sokarak ne yapmaya çalışıyorlar ki ?

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Gülsem mi , üzülsem mi bilemedim. Bi tanıdığın babası gürcistana rizeden geçerken cebinde A-ferin soğuk algınlığı ilacı var diye gurcistanda nezarete attılar , 2 gündür o taraftaymış bu aksam birakicaklar , gurcistana gececeklere dikkat uzerinizde ilac olmasin...

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
40 dakikasını izledim sonra bıraktım izlemeyi. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...