Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gençler yeni telefonum 9. Yılı 10. Yılında çekilişle forumda vereceğim :D
aqybamuz.jpg

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
S3 te neatromdan imperiuma geçtim 2-3 gündür kullanıyorum stabilite ve batarya konusunda başarılı :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
apple sevmiyorum :) ama sony almayacam onu biliyorum. htc, lg gibi markaları alırım belki.

Htc de LG de Sony de hayırsız firma kim ne derse desin Sony kötünün iyisidir ama şunu merak ettim:
Güncelleme gelmiyor diye mi telefondan soğudun?:D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Htc de LG de Sony de hayırsız firma kim ne derse desin Sony kötünün iyisidir ama şunu merak ettim:
Güncelleme gelmiyor diye mi telefondan soğudun?:D
güncelleme eksik veriyorlar. bl kilidi denen zımbırtıyı açsan bir dert. yedek yap dedik, güncelledik, geri almıyor, neymiş yazılımla uyumsuz. saçma sapan işler. samsungta bile daha rahattım.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
güncelleme eksik veriyorlar. bl kilidi denen zımbırtıyı açsan bir dert. yedek yap dedik, güncelledik, geri almıyor, neymiş yazılımla uyumsuz. saçma sapan işler. samsungta bile daha rahattım.

Samsung zaten bu tür konularda şüphesiz en iyisi gelelim konuya geri almaması gerçekten ilginç çünkü öyle bir hatanın olmaması lazım bl kilidi htc one da benim de başımı bayağı ağrıttıydı şuan android sürümü ne?

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Samsung zaten bu tür konularda şüphesiz en iyisi gelelim konuya geri almaması gerçekten ilginç çünkü öyle bir hatanın olmaması lazım bl kilidi htc one da benim de başımı bayağı ağrıttıydı şuan android sürümü ne?
4.4.2

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,866
ÖSEYEMEEEE ***** yeee :D

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] 2 ay önce gelecek dedin gelmedi şu güncellemeeee :D

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ya o 100 neti görünce kalbi sıkışanlar sınavda 90 yapıyor ki :)
bende 100-110 civarı yapıyorum. sadece fende sıkıntı var :)

bizim sınıfta da var biri. kız hafta da 3000 soru çözüyorum diyor. ben le arasında 5 net var yok. ben haftada 1000 soru anca. o kız ygs de 115 yapacak gibi.

kız bu kadar çalışkan ama matematikçi türev anlatıyo bön bön bakıyor affedersin.
kıza okulda ki tüm hocalar özel veriyor sırayla teneffüslerde. ben soru götürüyom bakmıyolar bile.
bi zahmet 120 130 net yapsınlar yani.
beni kırk yılda bir dershaneye yazdırdılar sağolsunlar oda olmadı. :( neyse. yani öyle değilde böyle oldu ama yine de her şey yolunda yani :)
Senin iyiymiş gene ya. Benim çok kötü türkçe-sosyal 35, 35 üstü geliyor. Matemetik sıkıntılı. YGS'de 20 net çıkarsam varya... Bazen 5-6 net mat. çıkardığım oluyor :D o zaman da toplam net yetmişlerde...

Benim lys edebiyat-coğrafyam tarihim yani sözellerim iyi. Sene başında lys edebiyat coğrafya denemesi olduk 12 yanlışım çıkmıştı. İnşallah o kurtaracak beni.

YGS'de doksanlarda yapsam beni istediğim yere taşır diye düşünüyorum.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] 2 ay önce gelecek dedin gelmedi şu güncellemeeee :D

Çok üst düzey telefon olamadığı için bilerek geç veriyorlar. Yani inceleniyor diyorlardı en son :D hem bana ne diyorsun kardeşim sony CEO'su muyum ben :D

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok üst düzey telefon olamadığı için bilerek geç veriyorlar. Yani inceleniyor diyorlardı en son :D hem bana ne diyorsun kardeşim sony CEO'su muyum ben :D

sen de her fırsatta eziyorsun bizi he :D geç olsun da güç olmasın :D

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Senin iyiymiş gene ya. Benim çok kötü türkçe-sosyal 35, 35 üstü geliyor. Matemetik sıkıntılı. YGS'de 20 net çıkarsam varya... Bazen 5-6 net mat. çıkardığım oluyor :D o zaman da toplam net yetmişlerde...

Benim lys edebiyat-coğrafyam tarihim yani sözellerim iyi. Sene başında lys edebiyat coğrafya denemesi olduk 12 yanlışım çıkmıştı. İnşallah o kurtaracak beni.

zaten hepsini dört dörtlük yapan tıpa gider, uçak müh e gider :)
bizse bi konuda çok iyi oluyoruz. ona uygun bi yere gidiyoruz.
benim fenim iyi olsa tıpa yine gitmezdim :) çünkü sevdiğim bi meslek değil :)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION] 4.4 e güncellendi telefon, yedekleri 4.3 te aldım, şimdi uyumsuz diyor, var mı bir yolu yüklemek için? yoksa 4.3 e geri nasıl dönerim? o şekilde 4.4 e geçince yedek alacam artık.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,866

Konuyla ilgili bkz. :

http://forum.shiftdelete.net/egitim/364859-ygs-incelikleri.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...