Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
avrupa yakasını iyi biliyorum ama anadolu hakkında bir bilgim yok. ama iett nin sitesinden bak metrobüsle karşıya geç mecediyeköyden tek arabayla gidersin emin önüne. metrobüs neredeyse her yeri transit geçiyor çok da çabuk gidersin.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
avrupa yakasını iyi biliyorum ama anadolu hakkında bir bilgim yok. ama iett nin sitesinden bak metrobüsle karşıya geç mecediyeköyden tek arabayla gidersin emin önüne. metrobüs neredeyse her yeri transit geçiyor çok da çabuk gidersin.

kadıköyden vapurla daha mı zor olur dersin. ben bi vapurla geçmeyi biliom karşıya :D

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
kadıköyden vapurla daha mı zor olur dersin. ben bi vapurla geçmeyi biliom karşıya :D

ben hiç vapur sevmedim ne hikmetse metrobüs çok rahat hemde hızlı tek vesaitle avcılardan ta ümraniyeye kadar gidiyorsun gerçi edirne kapı veya mecediyeköyde değişmen gerekiyor ama birinden inip hemen diğerine biniyorsun çok rahat.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ben hiç vapur sevmedim ne hikmetse metrobüs çok rahat hemde hızlı tek vesaitle avcılardan ta ümraniyeye kadar gidiyorsun gerçi edirne kapı veya mecediyeköyde değişmen gerekiyor ama birinden inip hemen diğerine biniyorsun çok rahat.

ay hiç kullanmadım metrobüs ama bakalım cuma sabah olsun da bi deneyebilirm

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
amac hızlı sekilde karsiya gecmekse eger metrobüs iyidir, ama eger vakit sıkıntısı yoksa vapurla gecmek herzman daha iyidir hele bide İstanbul'a gezmeye gelmisseniz, sonucta metrobüs bildigin otobüs :) sanırım eminönü'ne gececeksiniz kadıköy'den vapur direkt eminönü'ne de gider.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
amac hızlı sekilde karsiya gecmekse eger metrobüs iyidir, ama eger vakit sıkıntısı yoksa vapurla gecmek herzman daha iyidir hele bide İstanbul'a gezmeye gelmisseniz, sonucta metrobüs bildigin otobüs :) sanırım eminönü'ne gececeksiniz kadıköy'den vapur direkt eminönü'ne de gider.

zaman sıkıntım yok da. ben bi tek kendi dediğim yolu biliyorum. daha önce onu kullandım. 7.30 gibi havaalından çıakrım muhtemelen. 12 de eminönündeki adreste olmam lazım. bilmediğim yolları çok denemek istemiyorum

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İnternette arayıp da bulamadığım tek şey bir duvar kağıdı. 3 yıldır arıyorum. Birgün karşıma çıkacağına eminim :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
içimde bişey var sebebini çözemedimm.

yoksa sen ?

hala ordamısın :)

ertan78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
karşılıksız her şeyden sıkıldım. düşünürdüm empati yapardım karşı tarafın yerine koyardım kendimi ama artık bitti. bencil olacağım bundan sonra..

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
vayy bee ygs de şifreler mod ve medyan tekniğiyle çalışıyormuş.

gidip istatistik hocasının elini öpmenin zamanı geldi :D ne işe yarayacağını çok merak ediyordum, gerçekten çok işe yarıyormuş :D

Reaksiyon puanı
188
Bu saate kadar morali bozuk arkadaşların moralini düzelticem diye yanlarında kal. Onlar yüzünden sevgilinle konuşama. e şimdi benim moralim bozuldu :( Benim moralimi kim düzeltecek :(

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Bu saate kadar morali bozuk arkadaşların moralini düzelticem diye yanlarında kal. Onlar yüzünden sevgilinle konuşama. e şimdi benim moralim bozuldu :( Benim moralimi kim düzeltecek :(

elimizden geleni yaparız hocam :)

onu göremeden geçen bir gün daha.. :sleep:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...