Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Daha 24 saat bile olmamıştı konuşalı be...

Niye müzik kulağında tren yolunda gezersin Semih be...

Kahretsin! :(

Sen daha çok gençtin gitmek için. :( Dün arkandan koştum. Sanki öleceğini biliyormuş gibi sana seslendim... Ama beni duymadın... Kulağında kulaklık vardı çünkü, trenin geldiğini duymadığın gibi beni de duymadın... Sonra koştum arkandan ve bana gülümsedin. Bana "Sen mi birinci oldun?" dedin ve güldün!.. O an gelebilirdim arkandan. Belki eve gitmeseydim çıkışta oraya gitmeni geciktirebilirdim... Ama nereden bilebilirdim? :( İntihar diyorlar Semih, arkandan intihar ettiğini konuşuyorlar. Ben inanmıyorum Semih... Sen şimdi bu satırları asla okuyamayacak olsan da yazıyorum çünkü kime ne anlatacağımı bilemiyorum. :(

Hatırlıyor musun 5 Eylül'de gece dertleştiğimizi?.. Sana gülmüştüm, anlattıklarına. Sen sadece fazla zekiydin, IQ'n çok yüksekti ve biz seni hep gerizekalı diye çağırdık ama Allah belamızı versin ki sana daha iyi davransaydık...

Senden dün yaptığım her şey için özür dileyebilirdim. Sadece bir şansım vardı ama ben onu eve giderek kullandım... Belki de sen dün bana son kez gülümserken gideceğini hissediyordun, belki de cidden bilerek yaptın bunu, bilmiyorum.

Duyduğumda inanamadığım gidişine şu an ağlıyorum...

Ruhun huzur içinde yatsın süper zeki ama bir o kadar da kimsenin asla tanıyamadığı iyi insan... Arkanda çok kişi bıraktın, biliyorsun. Cenazende orada olacağım, söz veriyorum. Hiç yapamamış olsam da son kez yanında olacağım...

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

erencem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben oyunu(nfs shift) yükledim. crak fln yaptım. şu an için tek sorun oyun açılmıyo. windows hata veriyo,rapor göndermek istiyo. bu nasıl düzelir? acil yardım ltfn

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
o ne yazı yav..
derdimi unuttum dertlendim :'( owwwss

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
amma rahatım varya :D no sen no stress ohhhh keyfim yerinde zoruna gitmesin :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bi bilen çıkmayacakmı şu şarkıyı yahu

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
erkan hadi et şu teklifi biz çatlicaz meraktan

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ubuntu da at sembolü nasıl yapılıyor yapamadım illallah getirtti önceden böyle bir derdim yoktu yav.. :(

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Unuttuğun büyük yalan
gururumdan arda kalan
Sensiz düşman Geçen zaman
Seni Özledimmm

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Dudakta uçuk çıkması kadar kötü bişey varmıdır ki :glare::unsure:

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Çok kötü çok...

Merhum ...'in torunu, eski ... ...'in oğlu Semih ... vefat etmiştir... Cenazesi, ikindi namazına ...

Aptal çocuk... :(

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
İnşAllah intihar etmemiştir :(

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
İnşAllah intihar etmemiştir :(

İntihar değil. Semih'in IQ'su 168'di. Çok zeki bir çocuktu. O yüzden herkes garip davranışlarını psikolojik bozukluğa yorardı hep. Annesiyle babasının durumu da bunu körüklüyordu. Ama intihar etmedi. :(

haber de kulaklıkla müzik dinliyor yazıyor doğruysa eğer çocuğun yaptığı tamamen cahillikten başka bişey değil

Cahillik değil, aptallık. :( Aptal çocuk... :( Dün de beni dershanede yine o kulaklık yüzünden duymadı. :( Sınav sonucunu öğrenip öğrenmediğini sordum. Bana daha öğrenmediğini söyledi ve benimkini sordu. Sonra da "Birinci sen misin?" deyip dalga geçti ve 2 saat sonra da... :(

Hala inanamıyorum... Şaka gibi...

Keşke sınav sonucunun sevincini de paylaşabilseydim... :(

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
ölüm allahın emri o emir geldiğinde perdeler kapanır

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Daha 24 saat bile olmamıştı konuşalı be...

Niye müzik kulağında tren yolunda gezersin Semih be...

Kahretsin! :(

Sen daha çok gençtin gitmek için. :( Dün arkandan koştum. Sanki öleceğini biliyormuş gibi sana seslendim... Ama beni duymadın... Kulağında kulaklık vardı çünkü, trenin geldiğini duymadığın gibi beni de duymadın... Sonra koştum arkandan ve bana gülümsedin. Bana "Sen mi birinci oldun?" dedin ve güldün!.. O an gelebilirdim arkandan. Belki eve gitmeseydim çıkışta oraya gitmeni geciktirebilirdim... Ama nereden bilebilirdim? :( İntihar diyorlar Semih, arkandan intihar ettiğini konuşuyorlar. Ben inanmıyorum Semih... Sen şimdi bu satırları asla okuyamayacak olsan da yazıyorum çünkü kime ne anlatacağımı bilemiyorum. :(

Hatırlıyor musun 5 Eylül'de gece dertleştiğimizi?.. Sana gülmüştüm, anlattıklarına. Sen sadece fazla zekiydin, IQ'n çok yüksekti ve biz seni hep gerizekalı diye çağırdık ama Allah belamızı versin ki sana daha iyi davransaydık...

Senden dün yaptığım her şey için özür dileyebilirdim. Sadece bir şansım vardı ama ben onu eve giderek kullandım... Belki de sen dün bana son kez gülümserken gideceğini hissediyordun, belki de cidden bilerek yaptın bunu, bilmiyorum.

Duyduğumda inanamadığım gidişine şu an ağlıyorum...

Ruhun huzur içinde yatsın süper zeki ama bir o kadar da kimsenin asla tanıyamadığı iyi insan... Arkanda çok kişi bıraktın, biliyorsun. Cenazende orada olacağım, söz veriyorum. Hiç yapamamış olsam da son kez yanında olacağım...
Mekanı cennet olsun :( :(

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Sonunda demo telefonlarıda satmaya başlıyacam adama gerçek değil diyorum ama gerçek gibi diyor ya :huh:

Aurora Borealis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burak yeniden mutlu:D Yeniden hayatta:D Eğer bir hata yapıyorsanız mesela geç kalmak gibi bu kaderdir:D
beş dakika geç kalmak hayatınızı kurtarabilir.
Kaderden kaçılmaz:D Son durak:D:D
Yeni mutlu ve iyi Burak la birlikte eski herşeye elveda:D

Başka bir hayatta yeniden görüşmek üzere:D Hoşçakalın iyi forumlar:D

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Ayaklarım ah! ayaklarım :S

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
anlaşılan o güne kadar aç kalcaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...