Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Ergenliğimden olsa gerek ki, ruhsal çöküntüye girdim yine. Derdim çok fazla gibi geliyor ama fazla mı, değil mi bilemiyorum. Umarım sabah mutlu uyanırım :)

Reaksiyon puanı
6,381
Sabah ders koyarsınız öğlen 3'e kadar 6 saat boş ders yaparsınız, geri kalan sürede toplam 150 soru istersiniz yeni nesil olacak dersiniz akşam ekstra ders koyarsınız bir de ders diye diye büyütürsünüz, boş soru çözümlerine katılmayanları tehdit edersiniz.

Sonra bize geri kaldıklarını zannettikleri o olmayan sürede ekrana bakmak çok büyük günahmış gibi etkinlik yapın ekrana bakmak yasak derler. Size ne be. Siz öğretmensiniz. Zaten bana süre bırakmıyorsunuz kazandığım süreyi de kontrol edemezsiniz. Ben ne yapmak istiyorum, ben kendi geleceğimi nasıl şekillendireceğim diye soracağım artık.

Onların istedikleri ful'u çıkartamadım diye onların karısında mahcup olmayacağım. Onlar ful çıkarmamızı isteye dursunlar ben kendi hedefime ulaştıysam ful çıkarmadım diye onların üzülmesini umursamayacağım.

Son düzenleme:

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Teşekkürler :)

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Gülbennn saçmalamazsın İnşallah hadi bakalım başlıyor? Masumlar Apartmanı ?

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,190
Sevgili Raciçi, sen ilk seferinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız eleştiri yapabileceklerini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.
Oysa ikinci seferde, onlardan hatalarını düzeltmelerini, yani yapıcı olmalarını istedin. Yapıcı olmak, eğitim gerektirir. Gördüğün gibi hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye kalkmadı.

Reaksiyon puanı
646
coronanın tedavisini buldum şimdi iyleşen bir şahısı alacağız vicudu zaten kan pompalıyor direk vicudundaki tüm kanı alacağız sonra corona hastası bir insanın tüm kanını alacağız sonra temiz kanı korona hastası şahısa vereceğiz hastalıklı kanı çöpe attıktan sonra zaten iyleşen adam sürekli kan pompalayacağı için aslında sonsuz bir ilaç üreteceğiz (şakadır)

Reaksiyon puanı
6,381
Eve Galaxy Tab S7+ gibi bir teknoloji geldi ve ben sanki yabancıymışım dokunamıyorum. Kurulumu yaptım, babam üniversitenin zoom toplantıları için almış, bilgisayar yerine kullanacakmış. Kurulumu yapınca maaşallah hepsini biliyon derler (Çok bilgi isteyen işmiş gibi), sonra abim gelir hemen o alsın o yapsın tüm ayarları. Ya acep harbi cahil miyim? Bende yapıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...