Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Hocam... Kolay unutan biri değilim elbet ama dün gibi hatırlamak ve elim bir kazada vefat ettiğinizi öyle öğrenmek çok koydu.Allah rahmet eylesin eşinize ailenize çocuklarınıza sabır versin...Hiç unutmayacağım güzel günlerde hatırlanacaksınız.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
Eskiden nerdeyse su bardağı kadar çapı olan Luppo bile çay bardağı gibi olmuş...

sowngard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
termonükleer füzyon patlamalarında ortaya çıkan ters momentum etkisi nasıl absorbe ediliyor ?

Reaksiyon puanı
5,171
termonükleer füzyon patlamalarında ortaya çıkan ters momentum etkisi nasıl absorbe ediliyor ?
Bu cümleyi kuran kişi eğlenmek istemiş sanırım. Ters momentum forex grafiklerinde vs negatife inen grafiğin pozitife dönmesi anlamında kullanılan soyut bir terimdir. Fizikte bu tarz bir nicelik yoktur.

Füzyon tepkilerinde zaten hiçbir şeyi absorbe edemememizde ayrı bir problem. Şuan bile elimizdeki teknoloji ile kontrollü füzyon yapamıyoruz.

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Format atarken driver kurulumunda 2 kere bilgisayar ekran kartı yüzünden çöktü :D . Sorunda ekran kartını kurarken bir seçeneği devre dışı bıraktığım içinmiş. o gece çıldırmıştım.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,130
Adam bukelemun hesabı her gün farklı renk
yol aynı kafa aynı,eskiden derlerdi
nato mermer ,nato kafa
hey aynı talep ,aynı istek

ip ban atılır,tipine bakılıır
ama beyin tavuk,bildiğini okur
gün gelir ,ip ban yetmez
kamyonun adı MAC olur,yolda kalır

sowngard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bu cümleyi kuran kişi eğlenmek istemiş sanırım. Ters momentum forex grafiklerinde vs negatife inen grafiğin pozitife dönmesi anlamında kullanılan soyut bir terimdir. Fizikte bu tarz bir nicelik yoktur.

Füzyon tepkilerinde zaten hiçbir şeyi absorbe edemememizde ayrı bir problem. Şuan bile elimizdeki teknoloji ile kontrollü füzyon yapamıyoruz.
Eğlenmek güzeldir :D

Sazaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Beş Dakika Sonra Hayatta Olacağımızın Bir Garantisi Yok. O yüzden Bu Güne Kadar Kırdığın Kişileri Ara ve Bir Daha Küfür Et..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cahillik diz boyu iğreniyorum bu ülkedeki zeka geriliğinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarkısını dinlettirmek(aslında izlettirmek) için kadın bedenini kullanan kadar iğrenç bir topluluk daha yok bu yıllarda.

Son düzenleyen moderatör:

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Gözlerim yaşlı. Upload!
9D88A79D-4C26-4220-9EF3-D00243BD3FDA.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
İhanet. İhanet. İhanet.
Bu ülkeye ihanet ediliyor.
Kaz dağlarında altın meselesinde işleten şirketin ceosu bildiğin bize sömürge muamelesi yapmış.

Şehitler yerinden kalkıp tekrar savaşsa yeridir.

Son düzenleyen moderatör:

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,130
ya bu millet ya anlamıyor,yada işine öyle geliyor

ulan arkadaş altı üstü seyrettiğin filim,dizi her ne haltsa,ne oluyor yani,sanki kendisi yaşamış,yaşıyor, empati yapıyor,gerçek yaşamla yalan dünyayı karıştırıyor,sonrada sapıtıyor.
yapımcının işi o zaten sizi kandırmak.
Sanatçılara hayran oluyorsunuz ya,olmayın,onları örnek almayın,kendiniz olun,fotokopi yapmayın,onların gerçek hayatları ortada malum,gözükmeyenler hariç.
jackie chan filimlerinin sonunda çekimlerde olanları gösteriyor ,adam diyorki ,bakın arkadaşlar bu filim dir ,bende süpermen değilim insanım,her şey filimlerde olur,gaza gelmeyin,her şeye inanmayın.
zaten Jackie chan bunu yapmaya başladıktan sonra,öteki hergelelerde yapmaya başladı.:)

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
ya bu millet ya anlamıyor,yada işine öyle geliyor

ulan arkadaş altı üstü seyrettiğin filim,dizi her ne haltsa,ne oluyor yani,sanki kendisi yaşamış,yaşıyor, empati yapıyor,gerçek yaşamla yalan dünyayı karıştırıyor,sonrada sapıtıyor.
yapımcının işi o zaten sizi kandırmak.
Sanatçılara hayran oluyorsunuz ya,olmayın,onları örnek almayın,kendiniz olun,fotokopi yapmayın,onların gerçek hayatları ortada malum,gözükmeyenler hariç.
jackie chan filimlerinin sonunda çekimlerde olanları gösteriyor ,adam diyorki ,bakın arkadaşlar bu filim dir ,bende süpermen değilim insanım,her şey filimlerde olur,gaza gelmeyin,her şeye inanmayın.
zaten Jackie chan bunu yapmaya başladıktan sonra,öteki hergelelerde yapmaya başladı.:)

Filmlerinde (özellikle dövüş sahnelerinde) kullandığı pek çok materyal ve kullanım şekli akıl doku, zeka dolu; nitekim bunca mükemmel şey, peş peşe gelemeyecek kadar gerçek dışı. :)

Reaksiyon puanı
5,171

Bu parça 60ların sonunda kaydedilmiş ve 2009 da tekrardan hiçbir kayıt işlemi yapılmadan o zamanların kayıtlarının bir özelliği olan dipses ve sesin perdeli(boğuk) gelme sorunları başta olmak üzere pek çok sorununu çözmek için remaster işlemlerine tabi tutulmuş. Ve ortaya muazzam bir iş çıkmış. Elin adamı yapıyorda biz niye yapamıyoruz anlamıyorum. Yıl olmuş 2019 elinde her türlü imkan var. Daha şu parçanın kayıt kalitesine denk bir parça Türkiye tarihinde kaydedilmedi.

Remaster işlemlerine falan hiç girmiyorum. 60 lara 70 lere damgasını vuran Türk sanatçıların mezarda içi sızlıyordır yabancılar çatır çutur Pink Floyd, Led Zeppelin,Black Sabbath,The Doors yada Scorpions dinlerken.

Reaksiyon puanı
16,118
Ehliyet fiyatları çok pahalılanmış yav.
Pek cok kisinin ehliyetinin yenilenm zamani gelmis olmali ondan faydalanmak icin opucekler.

Bu parça 60ların sonunda kaydedilmiş ve 2009 da tekrardan hiçbir kayıt işlemi yapılmadan o zamanların kayıtlarının bir özelliği olan dipses ve sesin perdeli(boğuk) gelme sorunları başta olmak üzere pek çok sorununu çözmek için remaster işlemlerine tabi tutulmuş. Ve ortaya muazzam bir iş çıkmış. Elin adamı yapıyorda biz niye yapamıyoruz anlamıyorum. Yıl olmuş 2019 elinde her türlü imkan var. Daha şu parçanın kayıt kalitesine denk bir parça Türkiye tarihinde kaydedilmedi.

Remaster işlemlerine falan hiç girmiyorum. 60 lara 70 lere damgasını vuran Türk sanatçıların mezarda içi sızlıyordır yabancılar çatır çutur Pink Floyd, Led Zeppelin,Black Sabbath,The Doors yada Scorpions dinlerken.
Abartma mfö,teoman kayitlari iyi ki.

Reaksiyon puanı
16,118
Teoman kayıtları çöpten daha beter. Mfö ortalama...
Ne ile dinliyorsun? Bence kötü değil orijinal youtube kanalindan izlemen gerek...

Reaksiyon puanı
5,171
Ne ile dinliyorsun? Bence kötü değil orijinal youtube kanalindan izlemen gerek...
Kayıtlarda inanılmaz sibilans sorunu var. Arka planın temiz ve vokal enstrüman ayrımı iyi ancak Türkiyede bile çok daha iyileri var.

Mesela

Athena altüst albümü
Örenk parça

Göksel hayat rüya gibi Albümü
Örnek parça

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,130
beyler neden bu kadar ayrıntıya giriyorsunuz,suyu bırakın kendi haline,dinleyin bakın keyfinize.:)üç günlük dünya,kulağınıza hoş geliyorsa,vücudunuzu rahatlıyorsa,o şarkının müziği de sizi hayallere sürüklüyorsa ,sallayın gitsin,dinleme bakın:);)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar