Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Tamam da neden burası? Bunu saygı duymayana söylesene ulu orta bağırınca noluyor? :D
Hakikaten sen zaten yerinde söyleyememişsin bağıramamışsın madem bu kadar önemli neden böyle yerlerde varlığını ispatlamaya çalışıyorsun.Haha gülerler adama.

Kaan VURAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İçimi rahatlatmak istedim. Farklı bir sebebi yada amacım bulunmamakta.

M

Murat Burç

SDN Okuru
:D çok ayıp ya geçen sene çıkmış cihazı alıp kullansam ben 2 sene boyunca vazgeçemem bunu görünce içim cız etti
20 ay kullandım daha ne olsun?
Zaten servise oradan da ailemden birine vereceğim.
C
S7 yi gömdün mü allah taksilatını affetsin
Cihaz pil dışında doğru dürüst çalışıyor servise vereceğim bir kaç şeyi daha var ondan sonra aileden birine devrexerim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İnanmıyorsan saygı duy diyip karşısındakine saygı duymayana inat Allah yok din yalan!
Başka yerde dillendir mesela saygı duymayana
Saygı duymayan olursa söylersin yüzüne karşı su yaptığın sana ilismeyenlerw bildiğin kışkırtma

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
20 ay kullandım daha ne olsun?
Zaten servise oradan da ailemden birine vereceğim.
C

Cihaz pil dışında doğru dürüst çalışıyor servise vereceğim bir kaç şeyi daha var ondan sonra aileden birine devrexerim.

Başka yerde dillendir mesela saygı duymayana
Saygı duymayan olursa söylersin yüzüne karşı su yaptığın sana ilismeyenlerw bildiğin kışkırtma

Sonuçta 2016 senesinin amiral gemisi de arızalanması kötü olmuş peki ya ilk aldığın zamanki haline kıyasla performans kaybı yaşadın mı? illaki bir sürü güncelleme yüklemişsindir

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Sonuçta geçen senenin amiral gemisi de arızalanması kötü olmuş peki ya ilk aldığın zamanki haline kıyasla performans kaybı yaşadın mı? illaki bir sürü güncelleme yüklemişsindir
Yok ya cidden iyi dayanmış artık 5t konusu bekliyoruz senden detaylı bir tane @Murat Burç

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sonuçta 2016 senesinin amiral gemisi de arızalanması kötü olmuş peki ya ilk aldığın zamanki haline kıyasla performans kaybı yaşadın mı? illaki bir sürü güncelleme yüklemişsindir
Ben arizalqndi demedim her lityum ion pil gibi ömrü tükendi
Cihazda performans kaybı minumumdu biraz ısınma var gibiydi ama bunlar bence donanim arızası gibi duruyor.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Cihazda performans kaybı minumumdu biraz ısınma var gibiydi ama bunlar bence donanim arızası gibi duruyor.

O tükenecekti zaten başka bir şeylerde var zennettim teknik servise götür şarj soketi ile pili değiştirsinler 1 sene daha stabil gider herhalde

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410

O tükenecekti zaten başka bir şeylerde var zennettim teknik servise götür şarj soketi ile pili değiştirsinler 1 sene daha stabil gider herhalde

Ben de pil ömrü tükendiğini düşünüyordum, pilden once şarj soketi alip değiştirdim, şuan daha fazla gidiyor.
Pilde sorun yokmuş yani şuan için.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375

Ben de pil ömrü tükendiğini düşünüyordum, pilden once şarj soketi alip değiştirdim, şuan daha fazla gidiyor.
Pilde sorun yokmuş yani şuan için.

Bazen öyle durumlarda olabiliyor ilk olarak o soketin değişmeside gerekir

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Niye ki yav? X'in neyini beğenmedin?
Ben 5T aldım bakalım bekliyorum nasıl olacak diye sen de bir OnePlus dene şahsen Xioamiden daha iyi bana göre.
5 ve 5 T de yazılım ayarları yaptım 3-4 gün kullandım sahiplerine teslim ettim şarj konusunda 5 modeli daha önde geldi bana .xiaomi yazılım konusunda daha detaylı olduğundan seviyorum gerçi oneplus da bu konuda ekstra ayarlar tweak konusunda zengin sayılır. oneplus 6 geç gelmese alırdım hazirana anca çıkacak sonhabarı bulur SD845 ile gelecek söylenti bu yöndeydi en son .

X vallahi hayal kırıklığı o kadar paraya değmez daha ucuza en iyisini yapan varken neden X ? :cool:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
5 ve 5 T de yazılım ayarları yaptım 3-4 gün kullandım sahiplerine teslim ettim şarj konusunda 5 modeli daha önde geldi bana .xiaomi yazılım konusunda daha detaylı olduğundan seviyorum gerçi oneplus da bu konuda ekstra ayarlar tweak konusunda zengin sayılır. oneplus 6 geç gelmese alırdım hazirana anca çıkacak sonhabarı bulur SD845 ile gelecek söylenti bu yöndeydi en son .

X vallahi hayal kırıklığı o kadar paraya değmez daha ucuza en iyisini yapan varken neden X ? :cool:

:D milyoner olmayı falan kanıtlayıp hava atmak için olabilir ahahahahha

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Benim hayatta sevmediğim 3 şey var.
1- Ortada hiçbirşey yokken kirpiğimin gözümün içine kaçması ve benim onu çıkarmaya çalışmam
2- Lavaboda telefonla oynarken zamanın nasıl geçtiğini unuttuğumda ayaklarımın uyuşması ve benim orada ayağa kalkmaya çalışmam
3- Windows 10;
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=8ZTKp8sYets

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Benim hayatta sevmediğim 3 şey var.
1- Ortada hiçbirşey yokken kirpiğimin gözümün içine kaçması ve benim onu çıkarmaya çalışmam
2- Lavaboda telefonla oynarken zamanın nasıl geçtiğini unuttuğumda ayaklarımın uyuşması ve benim orada ayağa kalkmaya çalışmam
3- Windows 10;
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=8ZTKp8sYets
Hiç çorapla ıslak tuvalet terliğine basmadınız mı?
Terlikago bunu sizin içinn onlarca ıslak tuvalet terliği arasından en kalitesiz ve en rengi solmuşunu saniyeler içinde bulur.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
New York olsaydı begenirdiniz, ama burası anakart! :D
agq6OQ6_700b.jpg

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Sonunda geldiler :) Şimdi çılgınlar gibi okuma vakti.

IMAG0377_1.jpg

ilkeozcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsyaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Baştan savma okuma bitince ağlıyorsun :D
İyice sindire sindire okumayı planlıyorum.Şimdiden kitap bitince ne olacak diye düşünmeye başladım :D Aslında şuan Witcher 3 e de başladım ilk oyunu mu bitirsem yoksa kitabı mı kararsız kaldım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar