Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Giden döner mi (15 tatil)
Bu acı geçer mi (okul açılıyor)
Yarım kalanda (Dersler)
Bişey eder mi

Var mı dünyada
Beklemeyen (öğrenciler)
Var mı dünyada yolunu gözlemeyen (yaz tatilini)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,081
Bakın hep söylüyorum okuyun okumaktan zarar gelmez ileride keşke okusaydım diyeceğinize en azından okudum diyin

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,147
Giden döner mi (15 tatil)
Bu acı geçer mi (okul açılıyor)
Yarım kalanda (Dersler)
Bişey eder mi

Var mı dünyada
Beklemeyen (öğrenciler)
Var mı dünyada yolunu gözlemeyen (yaz tatilini)
Tekrardan LM başlayasım geldi :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Doğduğum kusurdu yaşantım hata, ben isyan ederim böyle hayata, yarab unuttun mahzun kulunu.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,147
Witcher evrenine saplandım kaldım galiba.Hikayesinden ve oyundan kopamıyorum.Birde soundtracklerini buldum.En kısa zamanda kitaplarını okuyacağım.Kafayı Witcher evreni ile bozdum galiba :p

wt.png

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Witcher evrenine saplandım kaldım galiba.Hikayesinden ve oyundan kopamıyorum.Birde soundtracklerini buldum.En kısa zamanda kitaplarını okuyacağım.Kafayı Witcher evreni ile bozdum galiba :p
Beni mi anlatıyorsun ?
1- Elder Scrolls evreni
2- Bioshock evreni
3- Metro 2033 evreni
4- Yüzüklerin efendisi evreni
Daha sayayım mı ? :p

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,147
Beni mi anlatıyorsun ?
1- Elder Scrolls evreni
2- Bioshock evreni
3- Metro 2033 evreni
4- Yüzüklerin efendisi evreni
Daha sayayım mı ? :p
Yüzüklerin efendisi serisini 9 kereden fazla izlemiş ve kitabını okumuş birisi olarak o evrenin içinden hiçbir zaman çıkabileceğime inanmıyorum zaten :p Zaman zaman keşke orta dünyada yaşasam diye söylenir dururum.Başucumdan da bu posteri eksik etmem :D Elder Scrolls hiç oynamadım ona bir şey diyemeyeceğim.Bioshock kuzenim oynamıştı ben izlemiştim cidden güzeldi.Metro 2033 Redux ve Light Redux oyunlarını bitirdim şimdi Exodus u bekliyoruz bakalım :) Birde Crysis evreni var hala bakıp bakıp üzülürüm Crytek in haline :(

IMAG0371.jpg

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,147
@Görkem Say Harry potter evrenini unutmayalım. Üstelik neden biz FUS-RODAH! diye bağırınca kimse havada uçmuyor ? :p
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=Cc7uo7nYWgI

---- Mesajlar birleştirildi ----

Elder Scrolls Skyrim bu oluyor özetle :p
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=e8THFJ3siv0
HP serisini de çok severek izledim ama kitaplarını okumaya pek vaktim olmadı.Her ne kadar çok sevsem de LotR un yeri ayrı.O soundtrackler yok mu ah ahh :D Herhangi bir film veya oyun soundtrack açısında iyiyse bende yeri çok ayrı oluyor.Adeta bir soundtrack delisiyim :p Bu arada büyük ihtimalle biliyorsunuzdur ama isterseniz elimde LotR un bütün seri için soundtrackleri var bizzat Howard Shore tarafından.İsterseniz paylaşabilirim spotify üzerinden :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung Galaxy S9'da çift kamera olacak
S9 O anki Note 8 fiyatından 300-500 , S9 Plus 600-1000 TL daha pahalı olacak.
X'e herkes 5000 derken , 6000+ demiştim tuttu bakalım bunlar tutacak mı

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Arkadaşlar selam. Doğru yer mi bilmiyorum ama bir derdim var okulda ki kariyersiz insanlarla ilgili ne yapmam konusunda yardım ederseniz sevinirim.
Ben biraz kilolu ve işte dövüştür odur budur yapamayan bilmeyen bir insanım ve yürüyüşüm normal değil içe basık yürüyorum ve liseye başladığımdan beri (10. sınıfım) sınıfta ki bazı gereksiz insanlar benim yürüşüm ile dalga geçiyorlar ve 'paytak' gibi saçma bir isim taktılar bugüne kadar hep dalga geçtiler ve nasıl anlatayım yasak mı bilmiyorum ama ben bir ceket aldım ve aldığımdan beri afedersinzi ama eşcinsel bir şekilde dalga geçiyorlar işte bana şöyle böyle yapar mısın ? Diye gerisini siz anlarsınız zaten. Sorum şu yani bu insanlar sıkıntılı ve bir şey desem saldıracaklar gibi bende bilmediğimden korkuyorum açıkcası yani sizce ne yapmalıyım ? Artık dayanamayıp hepsinin ailesine nasıl insanlar olduklarını açıklamayı düşünüyorum gizlice arayıp sigara içtiklerini vs. Yani arkadaşlar böyle bir durumda sizce ne yapmalıyım ?

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar selam. Doğru yer mi bilmiyorum ama bir derdim var okulda ki kariyersiz insanlarla ilgili ne yapmam konusunda yardım ederseniz sevinirim.
Ben biraz kilolu ve işte dövüştür odur budur yapamayan bilmeyen bir insanım ve yürüyüşüm normal değil içe basık yürüyorum ve liseye başladığımdan beri (10. sınıfım) sınıfta ki bazı gereksiz insanlar benim yürüşüm ile dalga geçiyorlar ve 'paytak' gibi saçma bir isim taktılar bugüne kadar hep dalga geçtiler ve nasıl anlatayım yasak mı bilmiyorum ama ben bir ceket aldım ve aldığımdan beri afedersinzi ama eşcinsel bir şekilde dalga geçiyorlar işte bana şöyle böyle yapar mısın ? Diye gerisini siz anlarsınız zaten. Sorum şu yani bu insanlar sıkıntılı ve bir şey desem saldıracaklar gibi bende bilmediğimden korkuyorum açıkcası yani sizce ne yapmalıyım ? Artık dayanamayıp hepsinin ailesine nasıl insanlar olduklarını açıklamayı düşünüyorum gizlice arayıp sigara içtiklerini vs. Yani arkadaşlar böyle bir durumda sizce ne yapmalıyım ?

Önemseme bence. Gereksiz bir durum, o insanlardan uzak dur ama bence zarar verme de.

Zihnini buna yorma, ben hiç yürüyemiyorum mesela. :)

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Önemseme bence. Gereksiz bir durum, o insanlardan uzak dur ama bence zarar verme de.

Zihnini buna yorma, ben hiç yürüyemiyorum mesela. :)
Hocam ne bileyim yani çok sakin birisiyim ve 10. sınıf başlamadan önce kendime takmayacağıma dair söz verdim ama sınıfta 32 kişi var ve sonuçta sesli dalga geçiyorlar ve 32 kişiye rezil olma hissine kapılıyorum yani bilmiyorum hocam ya canımı sıkıyor açıkcası gerçekten :(. Ama artık öyle zarar veresim var ki hiç hocaya demeden direk ailelerini arayıp o kadar söylemek istiyorum ki çünkü bir insan yani benle dalga geçen mesela babasından çok korkuyor ve sigara içtiğini duysa ne yapar bilmiyorum yani dayanamayıp yapmayı düşünmeye başladım bildiğiniz bugün hocam yani açıkcası çok zor bir durumdayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...