Sony Xperia Z5 Compact

bennelong

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler 2 haftaya yakın süredir bu telefonu arıyorum biraz düzgün bi internet sitesinde bile yok her yerde stoklarda kalmamış gözüküyor, hepsiburada, vatan veya teknosa ve bimeks ve media markt.Hiçbirinde yok herhangi bir bilgisi olan var mı?

Reaksiyon puanı
31
Beyler 2 haftaya yakın süredir bu telefonu arıyorum biraz düzgün bi internet sitesinde bile yok her yerde stoklarda kalmamış gözüküyor, hepsiburada, vatan veya teknosa ve bimeks ve media markt.Hiçbirinde yok herhangi bir bilgisi olan var mı?
Teknosa mağazasına gidersen getiriyorlar sipraiş üzerine

bennelong

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ciddi misin çok sağol kardeşim ya

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende var istersen sana satayım sony den aldım 2000 tl ye aldım Aralık 2015

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Usta ben beyaz aldım duydun mu bilmiyorum ama snapron 810 işlemci gerçekten çok ısınıyor.Ama telefon konusunda güzel bir karar almışsın ama tavsiyem snapron 820 li bir telefon bak kendine şu anda çıkan yeni compact suya dayanıklı değil

bennelong

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Usta ben beyaz aldım duydun mu bilmiyorum ama snapron 810 işlemci gerçekten çok ısınıyor.Ama telefon konusunda güzel bir karar almışsın ama tavsiyem snapron 820 li bir telefon bak kendine şu anda çıkan yeni compact suya dayanıklı değil

hocam z5 compact yok ben gidip sordum da üretim yok kendi sony center larında bile yok.yeni çıkan xperia lar fiyat/performans olarak vasata yakın gidiyo o yüzden en yakın seçenek z5 gibi biraz büyük olduğundan compact kadar ısınacağını sanmıyorum.

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Beyaz z5 compact bimekste satışa çıkmıştı. Site üzerinden tekrar bakın isterseniz.