Sony Xperia Z Satış Fiyatı Kesinleşti!

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
S3 ile Xperia Z'yi kıyaslayanlar ne büyük gaflet içerisindedirler....
sanirim anlasilmayan bir nokta var. Ben s3 ile xperia z yi kiyaslamiyorum
Aksine Z"yi acayip begenmis durumdayim. bekledigimden daha iyi ve seksi.
sadece sonynin de buyuk handikaplari var , gormezden gelinmeyecek kadar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
operatörlerin kontratlı fiyatları belli olsun bakalım nasıl olacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bırakın 2bin olsun. İphone a veriyor hiç acımadan vatandaş..Umarım fiyatı düşmez,5 para etmeyen adamın eline de düşmez. S3 gibi kağıt da değildir eminim. Satışa çıktığı gün S3'ümle Xperia S'imi satıp alacağım bu yavruyu. Xperia serisi özeldir,onlardan birine sahip olmak özelliktir, bunu kullanıp hisseden bilir. 2. sınıf Samsung la kıyaslamayınız.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bırakın 2bin olsun. İphone a veriyor hiç acımadan vatandaş..Umarım fiyatı düşmez,5 para etmeyen adamın eline de düşmez. S3 gibi kağıt da değildir eminim. Satışa çıktığı gün S3'ümle Xperia S'imi satıp alacağım bu yavruyu. Xperia serisi özeldir,onlardan birine sahip olmak özelliktir, bunu kullanıp hisseden bilir. 2. sınıf Samsung la kıyaslamayınız.

Helal :)

whitedragon

Doçent
Reaksiyon puanı
1
her işe burnunu sokmasından dolayı samsung itici gelmeye başladı bana Japan firmaların kalitesi herzaman için korelilere göre iyidir tv panelleride öyle, fakat kore firmaları agresif fiyat vermek için kaliteyi düşürürler apple başka biryerde ios yazılımı ve marketi en güçlüsü..

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Üst seviye telefonların (2013) hepsi çıkmadan hiçbiri için karar vermeyeceğim.

Marka takıntım yok android olduğu sürece hangisi işime gelirse onu alırım.

Bunu daha önce hiç samsung kullanmammış biri olarak yazıyorum.

Samsung'un her işe burnunu sokma tartışmasına katılmıyorum,bence yaptığı her neyse ve tüketiciyi memnun ediyorsa sorun yoktur,telefonuda kauulanılır,kazak örüyorsa kazağıda giyilir.vs...

Önemli olan müşteri memnuniyetidir.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Konu hit olmuş.:)

[video=youtube;ohYDZNudfoc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ohYDZNudfoc#![/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sony Xperia ZL ne zaman gelecek bir bilgisi olan varmı acaba?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Millet bu konuya yığılmış sabahtan beri..:D

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
z her türlü s3 ü ezer yani ama fiyat zamanla düşücek. Zaten gidip dışardan alsak 600 € civarlarında. Ah ah niye herşey pahalı burda...

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Suudi arabistan gibi ülkelerde çıkış fiyatının yarısına satılıyor..
>>Yurt dışından getirtmek daha akıllıca..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fiyatı 1000 tl gidin sorun 2000 i nerden çıkarıyorsunuz benim arkadaşım yeni aldı

suayba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
böyle eşsiz bir ürün piyasada başka markalarla işlemcisi vs. ile kıyaslama yapmamak gerek . adamlar yapmış ve eşsiz olmuş.

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Full hd ekran,suya dayanıklılık,dayanıklı kasası,ve kamerasına göre ilk çıkış fiyatı çok pahalı değil.

lazoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almak isteyenler benimle iletişime geçebilirler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sizler niye acele ediyorsunuz 6 ay bekliyin :rolleyes::rolleyes::rolleyes:olur 900 tl yoksa 2000tl 'ye telefon :rolleyes::rolleyes:alınır mı ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk çıktığında inceleyip merakımı giderilebilir, sonra s4 çıkınca fiyatı zaten düşer ;) 1500-1600 gibi bi fiyata düştüğünde alınır bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi çıksın 2-3 ay geçsin ıraktan yada mardin ( kızıltepeden) alacam çok ucuz olur o zaman yalnız tek çekindiğim tarafı pasaport kaydı onuda almadan önce bulmam lazım :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
10.715 Sony Xperia Z hayranı konuya gelmiş :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
anlamadiginiz sey su. ben telefona 2bin tl yi cok goruyorum kardesim. o kadar. sacma o kadar parayi verip 2 yil sonra basta bir cihaz almak
Kesinlikle doğru. Bir telefona 2bin tl vermek bence çok saçma.
Haaa bi ton paran vardır anlarım ama ben asla vermem. Psikolojik sınıırm 1500 tl benim. Bunu aştımı isterse 16 çekirdek olsun almam :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
S4 alın s4 :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sahibinden'de 2 tane satılık ilanı var birtanesi 1.599TL diğeri ise 1.750TL ? nasıl çıkmamış :) ama kıllanırım yinede o yüzden alamıyorum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kıyaslama sitelerine bakın arkadaşlar xperia z açılış fiyatı 2 bin tl de s3 diorsunuz açılış fiyatı ne kadar dı 1500 tl eder diyorsunuz kırılmaz katman var dört çekirdek 2 gb ram var daha bir çok özellik var 32 gb yetmez diyorsunuz 16 gb da kendi var 48 gb neyinize yetmiyor 1.5 gblık ne oyun var bu özelliklere göre 1999 tl açılış çok uygun şuan note 2 den bile üstün bir telefon ve note 2 şuan 18000 tl ve kaç ay oldu çıkalı