Sony Ericsson Xperia Neo!999Tl Öneriniz?

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba sevgili kardeşlerim. Ben koyu bir Sony Ericsson hayranıyım ve ilk çıkışta arc alacaktım. Fakat birşeyler dikkatimi çekti ve beklemeye geçtim. İyiki geçmişim çünkü Sony politikasını çözdüm.

Böyle harika bir telefon üretiyorsun ve sırf kart satmak adına 1 gb hafıza ile destekliyorsun. yanlışmı?.:confused1:
Batarya ömrü çok kısa.
Fotoğraf kalitesi ve videonun hassasiyeti bahsedilen kadar mükemmel değil. Ekran dışarda kötü görünüyor.
Bence arc ye bukadar vereceğinize 300-400 fazla verin Samsung galasi s2 alın.
Özellikleri 2 katı ve fotoğraf kalitesi inanılmaz.

Bence Galaxi s2 nin özelliklerine bakın arc vasat kalıyor.
Neo ise Samsung wave ile aynı özellikle tek artısı android.
Ayrıca Galaxi s2 de 16 gb hafıza var. Sony benim gözümde bittiiiiii... :thumbdown:

---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

Gerçi duyumlarıma göre galaxi s2 desteğini çekecekmiş ama beklemek lazım..

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Neodan bahsedıyorsan On Kamera Var Modum.

Aslında Telefondan Fazla Anlamam (Hele Hele Akıllı Olanlarından ),Neoyu Resım Ve Video Çekmek İçin Aldım.
Neo Resım ve Video Yönunden Cok Güzel cekımler yapıyor.Aldığıma Değdi Yani. 8GB Hafıza Kartı İle Birlikte Satılıyor.Bundan Yana Sıkıntım Yok.
2-3 Oyun yukledım.Sorunsuz Oynuyorum. Dokunmatiği Fena Değil.
Eksileri Şarjı Kısa gidiyor. Ve Ekranı Cok Iz bırakıyor.

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar birçok telefonu araştırdım ve neo nun eksilerini beğenmesemde neo aldım ama telefon müthiş. Özellikle birçok arkadaşım gibi aklıma takılan soru işaretlerinin android 2.3.4 güncellmesi ile daha kullanışlı hale gelebileceğini gördüm ve neoyu almaya karar verdim :)). Telefonu aldım ertesi gün derleme yazılımı yükseldi ve harika özellikler (eksikler) yazılımla tamamlandı. Şimdi ise ekim ayında android 2.3.4 versiyonu geliyor ve android telefonlarda bulunmayan görüntülü görüşme bu yazılımla sağlanacak.

Ayrıntı için..
http://www.youtube.com/watch?v=ejP-zWWei3I&feature=player_embedded

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Güncellemeyle gelen özellikler sayesinde almaya karar vermiş bulunmaktayım :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar birçok telefonu araştırdım ve neo nun eksilerini beğenmesemde neo aldım ama telefon müthiş. Özellikle birçok arkadaşım gibi aklıma takılan soru işaretlerinin android 2.3.4 güncellmesi ile daha kullanışlı hale gelebileceğini gördüm ve neoyu almaya karar verdim :)). Telefonu aldım ertesi gün derleme yazılımı yükseldi ve harika özellikler (eksikler) yazılımla tamamlandı. Şimdi ise ekim ayında android 2.3.4 versiyonu geliyor ve android telefonlarda bulunmayan görüntülü görüşme bu yazılımla sağlanacak.

Ayrıntı için..

Görüntülü görüşme sadece arc s ve neo v modellerinde olacak

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sevgili kardeşlerim. Ben koyu bir Sony Ericsson hayranıyım ve ilk çıkışta arc alacaktım. Fakat birşeyler dikkatimi çekti ve beklemeye geçtim. İyiki geçmişim çünkü Sony politikasını çözdüm.

Böyle harika bir telefon üretiyorsun ve sırf kart satmak adına 1 gb hafıza ile destekliyorsun. yanlışmı?.:confused1:
Batarya ömrü çok kısa.
Fotoğraf kalitesi ve videonun hassasiyeti bahsedilen kadar mükemmel değil. Ekran dışarda kötü görünüyor.
Bence arc ye bukadar vereceğinize 300-400 fazla verin Samsung galasi s2 alın.
Özellikleri 2 katı ve fotoğraf kalitesi inanılmaz.

Bence Galaxi s2 nin özelliklerine bakın arc vasat kalıyor.
Neo ise Samsung wave ile aynı özellikle tek artısı android.
Ayrıca Galaxi s2 de 16 gb hafıza var. Sony benim gözümde bittiiiiii... :thumbdown:

---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

Gerçi duyumlarıma göre galaxi s2 desteğini çekecekmiş ama beklemek lazım..
küllüyen yalan...yazdığın herşey art niyetle gerçeklikle uzaktan yakından alakan yok,1 gb hafıza kartıyla desteklendiğini nerenden cıkarttın yahu?bence sen destekli salla biraz cihaz zaten 8 gb kart ile geliyor,32 gb kadarda destekliyor..arc arc deyip duruyorsun daha konuda adı gecen telefon ne onun adını bile bilmiyorsun burda söylediği cihaz Neo kaldıki arc için kamerası kötü dediğin telefon 2011 yılında en iyi kamera telefon ödülü alıyor!..acilen bir doktora git tedavi ol...daha yazacak çok sey varda değmez yazdıkların sacma salak seyler...

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
küllüyen yalan...yazdığın herşey art niyetle gerçeklikle uzaktan yakından alakan yok,1 gb hafıza kartıyla desteklendiğini nerenden cıkarttın yahu?bence sen destekli salla biraz cihaz zaten 8 gb kart ile geliyor,32 gb kadarda destekliyor..arc arc deyip duruyorsun daha konuda adı gecen telefon ne onun adını bile bilmiyorsun burda söylediği cihaz Neo kaldıki arc için kamerası kötü dediğin telefon 2011 yılında en iyi kamera telefon ödülü alıyor!..acilen bir doktora git tedavi ol...daha yazacak çok sey varda değmez yazdıkların sacma salak seyler...

Sevgili kardeşim, ben 1 gb hafıza kartı demedimki 1 gb hafıza var dedim. Ayrıca ben sallama gibi veya karalama gibi bir niyetim asla yok , galaxi s2 yi incele karşılaştır öyle bana hakaret et. ve bunca eleştirilerime rağmen bende neo kullanıyorum. Arc ile neo arasında pek bir fark olmadığı için burada onuda yazdım. Arc ile galaxi s2 nin kamerasını karşılaştır farkı sende görürsün sevgili kardeşim. Yine söylüyorum bunca eleştirilerime rağmen bende xperia neo kullanıyorum.

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

Görüntülü görüşme sadece arc s ve neo v modellerinde olacak

videoyu izlerseniz ayrıntılı gösteriyor. :)

D0ck434h3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim peki haporlör sesi nasıl cıkıyor 5800 a yaklaşıyormu ? yüksekliği ve ses kalitesi iyimi cevaplarsanız sevnirim

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İşte beklediğim an :D

Kardeş telefonun performansı nasıl oyunlarda ?
Fotoğraf ve video kalitesi tatmin ediyor mu?
Son olarak kaça nereden aldın :)

World Axess 929 TL
+ KDV
1.097 TL
KDV DAHİL

vatan'da üst modeli xperia Arc fiyatı.

--- Mesaj Güncellendi ---

Hatta biraz daha kafanı karıştırıyım ;
Samsung Galaxy R modeli , i9103 olarak geçmekte eğer +100 TL daha verebilirsen bu daha iyi.

4,2 inç
1ghz işlemci çiftçekirdek,
1gb ram var .

--- Mesaj Güncellendi ---

Ağır itiraza gerek yoktu yaw:)
Hafıza işi yanlış,
Bataryada haklı ama Android'lerin geneli böyle.
Fotoğraf kalitesi ve videonun Kötü olduğunu ilk defa senden duydum , ödüllü telefon yaw
Bence arc ye bukadar vereceğinize 300-400 fazla verin Samsung galasi s2 alın. (kesinlikle katılıyorum en azından ileriye yatırım olur)

Arc'tan yine bana göre S2 yi bir yana bırakın Galaxy R modeli bile daha üstün (1gb Ram , Çiftçekirdek, Fiyat Aynı )
Şuanki teknolojiye göre Arc Kesinlikle yeterli hatta kamerasıda cabası , ama ileriyi düşünmek lazım teknolojiyle ilgilenen kişileriz ileride 512mb ram telefona yetmez olacak o yüzden galaxy s2 fiyat olark fazla olduğu için Galaxy R oldukça işinizi görecektr

D0ck434h3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim peki haporlör sesi nasıl cıkıyor neonun 5800 a yaklaşıyormu ? yüksekliği ve ses kalitesi iyimi cevaplarsanız sevnirim ???????????????

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iphone 4 alacağım o telefonu merak ettiğimden açmıştım konuyu baya kurcaladım teşekkürler ilgilendiğiniz için :)