Sony Ericsson Xperıa HD Mini Pro Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

bedelsiz25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bildiğiniz üzere HD Mini pro kullanan arkadaşlar telefonun şarzın günlük 12 saat zor dayandığını biliyorsunuzdur. Ben bu konuda sizlere nasıl 2 güne çıkaracağımızı anlatmak istiyorum (tarafımca denenmiş olup)

İlk önce telefonumuzun ayarlar kısmından mobil ağlar bölümünden şebeke modunu sadece (En önemli ) GSM seçip ardından veri ağlarını kapatıp.Daha sonra hesaplar ve senkron kısmından ARKA PLAN VERİ TRAFİĞİ kısmını kapatarak vede konum ve güvenlik kısmında KAPLOSUZ AĞ KULLAN ile GPS UYDULARINI KULLAN KISMINI Kapattığınız zaman İnanın telefonuz 2 gün şarza dokunmayacaksınız.

Başka bilgisi olan vede Mini pro ile ilgili güncel bilgileri buradan paylaşabilirsek çooook makbule geçeçektirr.

Saygılar:yes:

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bunlar bir çok telefon için olağan ayarlar. Eğer daha hafif bir telefon istiyorsan hazır MODlanmış ROM yüklemelisin yada kendin ROOT yetkisine sahip olup bir kaç program yardımı ile fazlalık programlardan kurtulabilirsin. Örneğin işlemci frekansını düşürüp pilin daha az enerji tüketmesini sağlayabilirsin. Hatta bazı işlemcilerin voltajı bile düşürülüyor.

bedelsiz25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonum zaten rootlu zaten fazlalık proğramları kaldırdım ama overlok yapmak vede işlemciyle uğraşmak nekadar mantıklı orası muamma..

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bu arada SonyEricssonları inceledim. Bir düşük yüksek bir çok Xperia modelde USB OTG desteği mevcut yada resmi güncelleme ile geliyor.

USB OTG nedir? Telefonun USB bağlantı giriş/çıkışına USB flash disk, kart okuyucu, yazıcı, fare, klavye vs bağlanıyor.
Port çoklayıcı aparatlarla bir çoğu aynı anda bağlanabilir.
Şurada bir kullanıcının galaxy s2 ile bir deneyimi var. http://zomgitscj.com/2011/10/31/galaxy-s2-usb-otg-plays-well-with-gaming-mice-keyboards-printers/

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
SonyEricsson'un kendi yayınladığı ve senin verdiğin bilgilerle örtüşen pil süresi uzatma ile ilgili video. Gerçekten güzel hazırlanmış.
[video=youtube_share;eFPF24It_-I]http://youtu.be/eFPF24It_-I[/video]

bedelsiz25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim söylediğimin aynısını yapmışlar :D

feyzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bende yakın bir zamanda xperia mini pro almak istiyorum nasıl bir telefon sorun falan yaşıyor musunuz biraz anllatabilir misiniz sorunlarını artılarını eksilerini vs.. ?

bedelsiz25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanmı dedin hiç durma hemen git al pişman olmazsın.1 Ay olmak üzere vatandan %15 indirime girmişti 636 tl ye aldım.mini ile pro arasında kalmıştım.baktımki miniden biraz üstün özellikleri var aslında okadarda değil ama olsun proyu aldım kamera çekimi bana göre harika seri ve hızlı kulaklık hariç tek sıkıntı bana göre mükemmel tavsiye ederim .pişman olmazsın..:D