Sony Ericson Xperia Neo V Hakkında ! :)

caos34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben ilk defa telefon sahibi oluyorum fakat android telefonlar hakkında pek fazla bilgim yok f/p olarak. istedğim telefon xperia neo v ama herkez 1 telefona o kadar para verilmez diyor. sizce değermi özellikleri ise; 1 ghz işlemci , adreno 205 gpu , 5 mp kamera - hd video özelliği , 3.7 inch ekran, android 4.0 a güncellencek :)

byskullx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım telefon güzel. O fiyata bundan iyisini bulamazsın . Artılarını sorarsan yaz yaz bitmez. Hızlı , Wifi var , klavye kullanımı kolay , ekranı çok net , fotoğraflar net , 720p net videolar çekiyor , yüksek ve kaliteli ses veriyor. Eksileri : Telefonu sürekli kullanırsan çok sarj kullanıyor ( günde 1saat internet 1 saat oyun filan 2 gün dayanıyor. ) Kutudan çıkan kullaklık vasat ( Ama uygun fiyata yanında alabilirsin, normal mp3 kullakları ile aynı - 3.5mm ) .Ayrıca hattın turkcell ise telefon ayarları otomatik yapılamıyor. İnternete filan giriyor ama 3g li değil. görüntülü arama olup olmadığını 3g olmadığı için deniyemiyorum.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Güzel seçim yapmışsın için rahat olsun.. Telefona o kadar para verilir mi diyenler iphone'a gidip 2000 TL veriyor boşver onları :)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Evet bir telefona o kadar para verilmez.
Günümüzde telefonlar artık çoklu medya için kullanılıyor. İnternet için netbook, film izlemek, müzik dinlemek için mp4, fotoğraf çekmek için fotoğraf makinası, oyun için psp falan hepsini ayrı ayrı aldığını düşün. Bunun içindir ki bir telefona o kadar para verilmez ama aldığın alete o kadar para verilir... Raad ol ;)

caos34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yorumlarınız benim için çok değerli, çok sağolun :) alıcam o zaman inş vatan bilgisayar haftasonu kampanyasına girsin 720 küsür olucak, ve teknosadan baktm telefona inceledim,kurcaladım baya bi güzelmiş :)